100g, Verm-X, pamlsok a prírodný prostriedok na pravidelné "bezchemické" odčervenie psa

Váha: 100g

12,90 €
Please select variants first

Popis:

Klasické (chemické) odčervovacie tabletky fungujú na princípe chemického usmrtenie parazitov a ich následného vylúčenia z organizmu. Problém je v tom, že klasickým odčervením sa môžeme zbaviť len 70-80% parazitov. Ďalšou nevýhodou môže byť fakt, že klasické odčervenie nechráni zviera dlhodobo a efekt zmizne veľmi krátko po odčervenie. Fakticky tak môže dôjsť k situácii, že sa zviera nakazí niekoľko dní po odčervenie a až do ďalšej aplikácie sa parazity v organizme veselo množia.

Prípravok Verm-X (balenie 100g) funguje predovšetkým na základe prírodného pôsobenia zmesou niekoľkých druhov bylín. Verma-X je hypoalergénny a "grain free", teda bez lepku. Ako možno každý vie, tak aj voľne žijúce zvieratá vedia používať bylinky a sami od seba je konzumujú, pretože vedia, že sú pre ich zdravie prínosom.

Zmes vhodných bylín vytvára v čreve zvieraťa nehostinné prostredie pre parazity a napomáha tak k tvorbe priaznivej črevnej mikroflóry. Verm-X tiež obsahuje komplex vitamínov, minerálov a stopových prírodných látok, ktorý zlepšuje kondíciu a zdravie zvieraťa a detoxikuje organizmus. Verma-X je vyrobený v podobe chutného chrumkavého maškrty, takže ho Vaše zvieratá budú rada a s chuťou prijímať.

Výrobca garantuje 100% prírodný pôvod všetkých použitých surovín, ktoré sú pestované prírodne a organicky. Verm-X je vo svete schválený aj pre použitie v ekologickom poľnohospodárstve. Verm-X sa predáva vo viac ako 30 krajinách sveta a je certifikovaný okrem iného tiež Britskou asociáciou komplexné výživy a medicíny a Ústavom pre štátnu kontrolu veterinárnych biopreparátov a liečiv Českej republiky.

SPÔSOB PODÁVANIA U PSOV:

  • malé plemená 2 tabletky denne
  • stredné plemená 4 tabletky za deň
  • veľké plemená 6 tabletiek denne

! Prípravok sa podáva minimálne 2 týždne, pre spoľahlivú prevenciu sa odporúča trvalé podávanie!

ZLOŽENIE:
Červená papričky, škorica, lipkavec obyčajný, tymián, fenikel, cesnak, ženšen, levanduľa, medovka, žihľava, mäta, horčina ztepilý, vratič, palina, hnedá ryža, kuracia múčka, kurací tuk, repná dužina, zemiaky, pivovarské kvasnice, lososový olej , morské riasy, extrakt zo zeleného čaju, prebiotiká, minerály, vitamíny.