100g Yoggies Chlorella pre psov

Novinka

Yoggies® - prírodný doplnok potravy k detoxikácii organizmu, zníženie zápachu z kože i dychu aj ako prebiotikum.

Použitie: Prírodný doplnok potravy získaný zo sladkovodných rias "Chlorella vulgaris" podporuje celkovú detoxikáciu organizmu (napr. Viaže ťažké kovy) v črevách, pečeni a obličkách, ktoré sú následne odvádzané z organizmu např.stolicí. Pomáha peristaltiku aj celkovému posilňovanie imunity. Obsah vitamínov je dôležitý pre krvotvorbu, obnovu buniek aj hojenie rán, pri metabolizme Ethionin aj pre pre funkciu nervového systému a stavbu DNA. Obsah draslíka, horčíka a železa dodáva potrebnú výživu organizmu. Chlorella tiež odstraňuje zápach z kože a dychu psa. Môže pôsobiť preventívne, alebo aj podporovať liečbu najrôznejších chorôb (vírusové infekcie, srdcové ťažkosti aj pri liečbe rakovín). Celkovo Chlorella podporuje prirodzenú obranyschopnosť, funkcie tráviaceho traktu, mikrobiálnu rovnováhu (prebiotikum), je antioxidantom, pomáha činnosti pečene, obličiek, srdca, mozgu a posilňuje obranyschopnosť.
Sladkovodnej riasy Chlorella môžete podávať psom všetkých vekových kategórií. Je vhodný aj pre šteniatka od 3 mesiace i laktujúce suky.Vyrobené v ČR, pôvod suroviny Nórsko.

Zloženie: Chlorella vulgaris (rod sladkovodných jednobunkových rias) 100%
Analytické zložky: Hrubý proteín 48%, hrubý tuk 9,6%, hrubé popoloviny 11,8%, vláknina 1,5%, hrubé uhľohydráty 2,4%
Nutričné zložky: Komplex vit.B6, B9, B12, vit.C, vit.H (biotín), kyselina listová, draslík, horčík, železo, betakarotén, luteín

8,90 €
Please select variants first