150g NOVÉ sucháre pre psov s hovädzím mäsom a cviklou, Yoggies

Nové, bezlepkové sucháre pre psov s hovädzím mäsom sú vyrobené tak, aby ich vôňa, chuť i chrumkanie uchvátili bez použitia dochucovadiel aj vášho psa. Preto sú vyrábané bez obilia, chémie, sóje, soľou a cukrov výhradne zo surovín v potravinárskej kvalite. Teraz NOVE aj v plne recyklovateľnom obale, ktorý udrží maškrtu dlho voňavé tak, že sa do neho budete chcieť so svojím psíkom tiež zahryznúť - a prečo nie, veď chrumkanie psom vyplavuje endorfín - hormón šťastia.

4,50 €
Please select variants first

Bezlepkové sucháre pre psov s hovädzím mäsom sú vyrobené bez obilia, chémie, solí, cukrov i sóje. Všetky používané suroviny sú v potravinárskej kvalite a sucháre aj iné maškrty vyrábame ručne vo vlastnej kuchyni. Skvele sa hodí ako odmena aj maškrta pre psov všetkých plemien a vekových kategórií psov. Sú vynikajúce odmenou, ale nemali by nahradiť kvalitné a plnohodnotné krmivo.


Prednosti suchárov s hovädzím mäsom:
sucháre pre psov s hovädzím mäsom sú bezlepkové
všetky suroviny sú v potravinárskej kvalite
hovädzie mäso pochádza zo súkromných chovov
neobsahujú pšenicu, sóju ani kukuricu
bez pridaných cukrov a lákadiel
neobsahujú vedľajších rastlinné ani živočíšne produkty
neobsahujú chemické konzervačné látky
sú bez geneticky upravených zložiek (GMO)
sú psíkov výborne prijímané
Zaujímavé informácie k produktu:
Na základe mnohých pokusov sme vymysleli špeciálnu receptúru na výrobu unikátnych žuvačiek
Masa najskôr sušíme, až potom nadrobno melieme.
Maškrty obsahujú množstvo cenných látok ako horčík, vitamíny skupiny B, draslík, vápnik, zinok a mangán.

Zloženie: Pohánková múka, sušené hovädzie mäso na hrubo mleté, tekvicové semienko mleté, ryžové vločky, vajcia, červená repa, hovädzí vývar z mäsa a kostí.

Dávkovanie: Podávajte podľa svojho uváženia. Majte však na mysli, že maškrty by nemali nahrádzať kŕmnu dávku kvalitného krmiva pre psov
Tip: Tekvicové semienka sú pre psy skvelá pre podporu kože a srsti. Mimo to obsahujú látku, ktorá dokáže parazitom a iným pásomniciam zamedziť priľnavosti v zažívacom trakte. Tekvicové semienka sú prírodným zdrojom zinku, železa, horčíka, fosforu, draslíka, selénu, chrómu, vitamínov skupiny B a E a vzácnych olejov 3omega a 6omega mastných kyselín.