150g NOVÉ sucháre pre psov s morčacím mäsom a ľanovým semienkom, Yoggies

Nové bezlepkové pečené sucháre pre psov s morčacím mäsom sú pečené s voňavým morčacím mäsom bez akejkoľvek chémie, dochucovadiel, obilie, solí, cukrov i sóje. Teraz novo v plne recyklovateľnom obale, ktorý uchová vôňu suchárov tak dlho intenzívne, že sa vám do nich bude chcieť uhryznúť rovnako ako vášmu psíkovi. ten si užije navyše ich vôňu i chrumkanie, pretože chrumkanie psom vyplavuje endorfíny - hormóny šťastia.

4,20 €
Please select variants first

Morčacie pečené sucháre pre psov s ľanovým semienkom sú vyrobené podľa zásad Yoggies. Sú bez chémie, obilie, solí, cukrov i sóje. Vyrobené sú z pravého morčacieho mäsa (žiadny odpad ani vedľajšie produtky živočíšneho pôvodu), bezlepkovej múky, vývaru z mäsa a kostí aj vajec .. Skvele sa hodí ako odmena aj maškrta pre psov všetkých plemien a vekových kategórií psov. Sú vynikajúce odmenou, ale nemali by nahradiť kvalitné a plnohodnotné krmivo.


Prednosti suchárov s morčacím mäsom:
sucháre pre psov s morčacím mäsom sú bezlepkové
všetky suroviny sú v potravinárskej kvalite
morčacie mäso pochádza z chovaných, súkromných chovov
neobsahujú pšenicu, sóju ani kukuricu
bez pridaných cukrov a lákadiel
neobsahujú vedľajších rastlinné ani živočíšne produkty
neobsahujú chemické konzervačné látky
sú bez geneticky upravených zložiek (GMO)
sú psíkov výborne prijímané
Zaujímavé informácie k produktu:
Na základe mnohých pokusov sme vymysleli špeciálnu receptúru na výrobu unikátnych žuvačiek
Masa najskôr sušíme, až potom nadrobno melieme.
Maškrty obsahujú množstvo cenných látok ako horčík, vitamíny skupiny B, draslík, vápnik, zinok a mangán.

Zloženie: Pohánková múka, sušené morčacie mäso na hrubo mleté, ovsené vločky, ľanové semienko mleté, vajcia, morčacie vývar z mäsa a kostí.


Dávkovanie: Podávajte podľa svojho uváženia. Majte však na mysli, že maškrty by nemali nahrádzať kŕmnu dávku kvalitného krmiva pre psov

Ak má váš pes problémy s nadváhou a podávate väčšie množstvo maškŕt, či doplnkov potravy, mali by ste o to znížiť množstvo kŕmnej dávky bežného krmiva.
Tip: Ľanové semienka pre psov majú význam ako zdroj energie, pretože obsahujú väčšie množstvo rastlinného tuku. Sú ale aj výborným zdrojom vlákniny, ktorá podporuje peristaltiku a čistenie čriev.