1kg Pivovarské kvasnice pro psov, Yoggies

Novinka

Yoggies® - prírodný doplnok potravy k ochutenie potravy zvýšenie príjmu aminokyselín, komplexu vit.B (B2-B12) používaný pri nechutenstve, po operáciách aj stresu.

9,90 €
Please select variants first

Yoggies® - prírodný doplnok potravy k ochutenie potravy zvýšenie príjmu aminokyselín, komplexu vit.B (B2-B12) používaný pri nechutenstve, po operáciách aj stresu.
Použitie: Pivovarské kvasnice  sú vyrobené pomalým sušením z kvasníc kmeňa Saccharomyces cerevisiae. Sú prírodným zdrojom bielkovín s obsahom komplexu vitamínov B2-B12. Vit. B15 (kyselina pangamová) pomáha k zlepšeniu aj obnove pečene. Pivovarské kvasnice slúžia mj.k tomu, aby pomohli zchutnit potravu.
Môžete ich používať pri únave, pri nechutenstve po operáciách, pri nedostatku vitamínov a minerálov, čo sa prejavuje napr.problemamy s kožou a srsťou. Pomáha aj pri dospievaní a k regenerácii organizmu napr.po podania antibiotík a pod.
Pivovarské kvasnice môžete podávať psom všetkých vekových kategórií. Je vhodný aj pre šteňatá po odstavení aj laktujúce suky.

Zloženie: Sušené pivovarské kvasnice 100%
Analytické zložky: Hrubý proteín 46%, hrubý tuk 0,5%, hrubá vlhkosť 7%, hrubé popoloviny 8%, vláknina 1,5%
Nutričné zložky: Vit.B 13mg / kg, vit 14 000mj / kg, vit.E 9,5mg / kg, vápnik 3,2 g / kg, fosfor 11,5g / kg, vit.K 17g / kg, horčík 2 mg / kg, sodík 232mg / kg, železo 70 mg / kg, meď 1,5mg / kg, mangán 4,6 mg / kg, zinok 64mg / kg, selén 0,15 mg / kg, Aminokyseliny (Lyzín 30g / kg, treonín 21g / kg, Leucín 30g / kg, Isoleucín 20g / kg,, Valín 26g / kg, Tyrozín 13g / kg, Glycín 21g / kg ad ..), kys.Glutamanová 56 g / kg, kys.Asparagová 40mg / kg. Pivovarské kvasnice obsahujú 16 druhov aminokyselín a komplex 17 druhov vitamínov.

Dávkovanie:

Váha psa

Doporučená max.dennádávka

Pes do 10kg-1 lžička

Pes 10 - 20kg-2 lžičky

Pes 20 - 40kg-3 lžičky

Pes 40 - 60kg-4 lžičky

Pes od 60kg-5 lžiček

Plná čajová lžička - cca 3g

Pri zvýšené námaze lze dávku krátkodobe zdvojnásobit.

Podávajte ako doplnok potravy napr.s konzervou pre psov Yoggies® alebo ako doplnok surovej potravy B.A.R.F. príp.do olejov Yoggies. Pred podávaním odporúčame premiešať s potravou či doplnky, pretože prášok je veľmi jemný a pes ho môže ľahko nasať ňufákom.
V jarných mesiacoch môžu kvasnice pre psov, ako úplne prírodný prostriedok a doplnok krmiva bez chémie, podporiť tvorbu obranyschopnosti psa proti prisatie, alebo uchytenie kliešťa. Komplex vit.B je pre kliešte nevábným a vášmu psovi tak dá väčšiu nádej zníženie množstva prisatých aj "nazbieraných" kliešťov a bĺch.
Pokiaľ kŕmite psa granulami lisovanými za studena Yoggies (bez problémov s nechutenstvom, alebo vyberavosť ..), odporúčame tento doplnok potravy podávať mimo hlavnej kŕmnu dávku. Pes by vám totiž mohol granule bez tohto voňavého a chutného doplnku nabudúce odmietať, pretože ste mu pôvodnú chuť a vôňu granúl aj mäsa v nich doplnkom potravy zmenili!