200ml, Omáčka pre psov s divinou a dýnou

Novinka

Váha: 200g

2,90 €
Please select variants first

Popis:

Omáčka pre psov so zverinou, tekvíc Hokaido a koreňovou zeleninou má nielen skvelú chuť, ale môže byť aj súčasťou diéty napríklad pri hnačkových ochoreniach k jemnému "ozvláštnenie" např.rýže. Možno ju podávať ako doplnok potravy, prílohu i súčasť diét pre psov s ochorením pečene, obličiek, rôznymi alergiami aj pre obéznych psov, alebo psov trpiacich nechutenstvom. Váš pes si ju zamiluje a bude mu aj náramne voňať.
Monoproteinová omáčka pre psov so zverinou patrí medzi obľúbené omáčky. Má nielen skvelú chuť, psom náramne vonia a môže byť aj vďaka nízkemu obsahu proteínov a tuku súčasťou diéty treba pri hnačkových ochoreniach k "ozvláštnenie" napr. Ryža. Omáčky vyrábame z najkvalitnejších más, ovocia, zeleniny, silného vývaru a špeciálne zmesi bylín.
Omáčky Yoggies sa tiež skvele hodí ako doplnok potravy, príloha i súčasť diét pre psov s ochorením pečene, obličiek aj rôznymi alergiami. Pre obéznych psov, môže byť skvelou súčasťou diéty v kombinácii s granulami BARF Plus. U psov trpiacich nechutenstvom napríklad po operáciách sú omáčky Yoggies používané k "ozvláštnenie" kŕmnej dávky. Vďaka voňavému a předpečenému mäsu, zelenine a vývaru bude váš pes omáčky Yoggies milovať ..
Omáčky vyrábame z najkvalitnejších más, ovocia, zeleniny, silného vývaru a špeciálne zmesi bylín. Nikdy však nepoužívame chémiu, dochucovadlá a konzervanty. Naše omáčky pre psy sú unikátnym produktom a doplnkom krmiva primárne určeným na dochutenie krmiva, pre chorých psov, psy na diétach, pri nechutenstve po operáciách a pod. Sme si istí, že si každý chovateľ nájde svoj spôsob použitia omáčok pre psov.
Omáčky Yoggies sú vyvíjané ako bezlepkové, monoproteinové (z jedného druhu mäsa), s nízkym obsahom živočíšnych proteínov i tukov (aby spĺňali požiadavky aj ako diétne potrava) a predovšetkým chutné, voňavé a skvele stráviteľné bez akejkoľvek chémie.
Precíznosť pri výrobnom procese aj kvalita používaných surovín hrajú pri výrobe omáčok pre psov najdôležitejšiu úlohu. Vďaka viac ako ročnému vývoji spolu s veterinármi, a to predovšetkým s MVDr.Danielou Královú z veteriny 3v1, sme vymysleli špeciálny výrobné postupy aj zloženie omáčok pre psov. Vďaka tomu nepoužívame v našich produktoch žiadne konzervanty, obilie, sóju, ani chémiu. Omáčky pre psy sú skvele stráviteľné, voňavé a chutné. Tráviaci trakt psa nezaťažujú.
Skladovanie: Nevystavujte slnečným lúčov .. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hod. Omáčky pre psov neobsahujú žiadne konzervanty!
Pamätajte, že by Váš pes mal mať k dispozícii vždy dostatok čerstvej vody.
zloženie:
Kvalitné zveriny mäso (bažant, srnčia, daniel ..), dyňa, brusnice, koreňová zelenina, silný vývar, voda, bylinky pre psov.
Analytické zložky na 100g:
Hrubý proteín 3,63%, hrubý tuk: 0,37%, vláknina: 0,17%
Energetická využiteľnosť na 100g:
100 kcal
Odporúčaná kŕmna dávka:
Omáčky pre psov podávajte podľa potreby, ale iba k ozvláštnenie a zatraktívnenie kŕmnej dávky. Omáčky nemajú nahrádzať bežnú kŕmnu dávku kompletného a vyváženého krmiva.
Omáčky pre psov možno podávať ako súčasť každej kŕmnej dávky. Odporúčame podávať len také množstvo omáčok pre psov, aké je potrebné k "ozvláštnenie" kŕmnej dávky. Omáčky pre psy sú primárne vyvinuté ako doplnok potravy psa k zaktraktivnění kŕmnej dávky a nemali by nahradiť bežnú kŕmnu dávku vyvážené, kompletné potravy pre psov. Použitie omáčok pre psov Yoggies nechávame na rozhodnutí každého chovateľa. Mali by ste ich však používať uvážene, pretože sa môže stať, že omáčkou pre psov zmeníte svojmu psovi vôňu bežné kŕmnej dávky a potom môže bežnú kŕmnu dávku "bez omáčky" odmietať. Záleží však len na vašom rozhodnutí a kreativite ..