200ml Zeleninová omáčka bez mäsa pre psov, s prebiotikami

Novinka

Váha: 200g

2,90 €
Please select variants first

Omáčka pre psov s kvalitnou zeleninou a úplne bez mäsa sa skvele hodí ako doplnok potravy, príloha i súčasť diét pre psov s ochorením pečene, obličiek, rôznymi alergiami. Pre obéznych psov, môže byť skvelou súčasťou diéty v kombinácii s granulami BARF Plus. U psov trpiacich nechutenstvom napríklad po operáciách sú omáčky Yoggies používané k "ozvláštnenie" kŕmnej dávky.

Omáčky vyrábame z najkvalitnejšej zeleniny, silného vývaru, tekvicových semienok a brusníc. Nikdy však nepoužívame chémiu, dochucovadlá ani konzervanty. Naše omáčky pre psy sú unikátnym produktom a doplnkom krmiva primárne určeným na dochutenie krmiva, pre chorých psov, psy na diétach, pri nechutenstve po operáciách a pod. Sme si istí, že si každý chovateľ nájde svoj spôsob použitia omáčok pre psov.

Omáčky Yoggies sú vyvíjané ako bezlepkové, s nízkym obsahom tukov a proteínov (aby spĺňali požiadavky aj ako diétne potrava) a predovšetkým chutné, voňavé a skvele stráviteľné bez akejkoľvek chémie. Špeciálne táto zeleninová omáčka je obzvlášť diétna, pretože neobsahuje žiadne mäso.

Táto omáčka je vhodná najmä:
pre seniorov ako odľahčenie pre metabolizmus,
pri ochorení obličiek ako súčasť nízkoproteínovej diéty,
pre alergikov na obilniny,
pre obéznych,
pri kolitíde (úprava črevnej pasáže).

Ale samozrejme je vhodná pre akéhokoľvek zdravého psíka ako spestrenie a doplnenie kŕmnej dávky.
Precíznosť pri výrobnom procese aj kvalita používaných surovín hrajú pri výrobe omáčok pre psov najdôležitejšiu úlohu. Vďaka viac ako ročnému vývoji spolu s veterinármi, a to predovšetkým s MVDr. Danielou Královú z veteriny 3v1, sme vymysleli špeciálny výrobné postupy aj zloženie omáčok pre psov. Vďaka tomu nepoužívame v našich produktoch žiadne konzervanty, obilie, sóju, ani chémiu. Omáčky pre psy sú skvele stráviteľné, voňavé a chutné. Tráviaci trakt psa nezaťažujú.
Nezabudnite, že - Zdravie začína v miske®

Zloženie:
Tekvica, mrkva, červená repa, petržlen, zeleninový vývar, tekvicové semienka, pohánková múka, brusnice, inulín.

Analytické zložky na 100 g:
Sušina - 9,35%, Hrubý proteín - 1,43%, Hrubý tuk - 1,79%, Vláknina - 1,50%, Hrubé popoloviny - 0,39%

Skladovanie: Nevystavujte slnečným lúčom. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hod. Omáčky pre psov neobsahujú žiadne konzervanty!
Pamätajte, že by Váš pes mal mať k dispozícii vždy dostatok čerstvej vody.

Odporúčaná kŕmna dávka:
Omáčky pre psov podávajte podľa potreby, ale iba k ozvláštnenie a zatraktívnenie kŕmnej dávky. Omáčky nemajú nahrádzať bežnú kŕmnu dávku kompletného a vyváženého krmiva.