20kg Jahňacie a biela ryba, MINIGRANULE lisované za studena Yoggies

Váha: 20kg

106,90 €
Please select variants first

Popis:

Garancia kvality: Yoggies granule lisované za studena boli vymyslené preto, aby vrátili psom ich prirodzenú a surovú potravu z prírody. Váš pes bude milovať prírodnú chuť i vôňu surového, sušeného mäsa a ďalších surovín aj bez použitia akejkoľvek chémie a dochucovadiel. Granule Yoggies sa vyrábajú metódou lisovania za studena pri teplote do 38 ° C. To zachová prírodné zloženie vysoko kvalitných surovín a dodá psom veľa dôležitých živín v nezmenenej forme pre každodenné vývoj šteniat aj zdravý a fit život dospelých psov.

Granule Yoggies sú bez lepku, sóje aj chémie. Sú plné prírodných živín, vitamínov, byliniek a vyváženého obsahu surového kuracieho i hovädzieho mäsa, ktorého obsahujú 87% pred pomalým sušením. Sú výborne stráviteľné a nebobnajú v žalúdku, čím sa znižuje riziko torzie žalúdka najmä u väčších plemien psov a tým sa aj ľahšie trávia. Vďaka tomu sú granule Yoggies špičkou na trhu.

► Všetky granule Yoggies sú vyvinuté ako "All Life Stages" teda ako v prírode - jedna korisť pre šteňa aj dospelého psa. Stačí iba upraviť veľkosť kŕmnej dávky (pozri tabuľku)

Tieto granule psíkom skvele chutia a sú mimoriadne zdravé pre ich tráviaci systém, ktorý pomáhajú čistit od usaděnín z potravy a iných častí potravy. To je dôvod, prečo sa ruroviny iba sušia, melú "nahrubo" a potom len lisujú a ďalšia zložka - laktobacily podporuje imunitu, hojenie ran, zdravý tráviaci trakt a pomáha aj pri léčbe antibiotikami.

► Chuťou a zložením sú granule lisované za studena Yoggies bližšie prirodzenej potrave psa

Rozdiel medzi bežnými extrudovanými granulami a granulami lisovanými za studena
Bežné granule sú dnes vyrábané procesom extrudácie. To je proces, pri ktorom sa najskôr vyrobí z rôznych surovín ako napríklad mäsokostná múčka, dochucovadlá, zahusťovadlá cesto (podobné ako paštéta), ktoré potom prechádza do extrudéra a procesom extrudácie. Tu sa prostredníctvom veľkého tlaku a teploty až 200 °C cesto zbaví vody a "upečie". Pri tomto procese je však bohužiaľ zničená väčšina prírodných živín, enzýmov a vitamínov. Tieto dôležité živiny sú potom do granúl pridané bohužiaľ jedinou možnou a to chemickou cestou.

Yoggies granule lisované za studena sú vyrábané opačným štýlom, tedy teda bez použitia akejkoľvek chémie a predovšetkým bez vysokých teplôt a tlakov. Preto sú veľmi blízke potrave z prírody. Už z výroby si zachovávajú prirodzenú chuť surovín a zloženie vč.enzymů i vitamínov.

► Granule lisované za studena majú ešte jednu zaujímavú funkciu. Vďaka svojej tvrdosti čistí mechanicky chrup psa a ich chrumkanie tak psom poskytuje pôžitok, ako by chrúmala kosť.

Suroviny sú starostlivo vyberané, sušené, melú sa a potom už lisojú do tvaru granúl. Tieto nízke teploty pri výrobe dovolí, aby granule obsahovali pomaly sušené surové mäso, bielkoviny, enzýmy, ovocie, bylinky, prírodné látky prospešné na kĺby, zdravú kožu aj srsť, vývoj aj vitalitu psa a tiež prímes živých laktobacilov, ktoré v tele psa pomáhajú udržať zdravú rovnováhu zažívacieho traktu, črevnej mikroflóry, posilňujú imunitu aj budúce dobré zdravie psa.

Odporúčané kŕmne dávky:
Základné odporúčané množstvo krmiva na deň zodpovedá zhruba od 1,2% telesnej hmotnosti dospelého psa (pre psy s malou denné telesnou aktivitou). Skutočná potreba potravy závisí na aktivite a veku psa. Táto informácia môže byť iba orientačné. Nezabudnite, že každý pes musí mať vždy k dispozícii dostatočné množstvo čerstvej vody.
* U mladých psov môže množstvo krmiva tvoriť až do 2,5% telesnej hmotnosti.

KALKULAČKA KŔMNÝCH DÁVOK PRE GRANULE YOGGIES

Skladovanie:
Skladujte v chlade a suchu. Neuzatvárať dlhodobo do vzduchotesných nádob.

Analytické zložky:
Hrubý proteín 24,5%
Hrubý tuk 9,5%
Vláknina 5%
Hrubý popol 6%
Calcium 1,3%
Fosfor 1,1%

Vitamíny a stopové prvky:
Vitamín A - 11.000 iE
Vitamín D3 - 1.100 iE
Vitamín E - 200 mg
Vitamín B1 - 4 mg
Vitamín B2 - 8 mg
Vitamín B6 - 4,8 mg
Vitamín B12 - 48 mikrogramov
Biotín (vit.D) - 252 mikrogramov
Kyselina listová - 0,4 mg
Niacín - 24,1 mg
Vitamín C - 140 mg
Kyselina pantoténová - 8 mg
Cholinchlorid - 1.200 mg

Stopové prvky:
Mangán - 48 mg
Meď - 10 mg
Zinok - 65 mg
Jód - 1,6 mg

Zloženie:
(Obsah sušených mas zodpovedá ca.85% obsahu mäsa v nesušenej forme)
Jahňacie mäso sušené mlete 15%
Mletý sušený bachor 12%
Mäso biele ryby, sušené, mleté ​​8%
Sušená, mletá pečeň z diviaka 4%
Zemiakové vločky 15%
Zmes zeleniny (čakanka, zeler, mangold, paštrnák, koreň petržlenu) 4,5%
Za studena lisovaný repkový olej%
Sušené, mleté ​​morské riasy%
Zmes byliniek pre psov (fenikel, žihľava, púpava, rasca, harmanček, tymián, listy maliny, listy černíc, horec) 3%
Repné odrezky, sušené, mleté
Rybí olej
Želatínový prášok
Sušená rašelina 2%
Sušené, mleté ​​čučoriedky
Yucca Schidigera, sušená, mletá
Laktobacily - Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus
Skvelej stráviteľnosti a energetickej úrovne 3670kcal/1000g je dosiahnuté aj bez pridania cukru a škrobov.

Yoggies granule lisované za studena s laktobacily sú vyvinuté ako "All Life Stages" pre šteňatá, dospelých i starších psov. VEĽKOSŤ GRANÚL - MINIGRANULE pre šteňatá malých a stredných plemien a dospelé psy malých plemien.