250ml, Konopný olej pre psov a mačky

Váha: 250g

14,90 €
Please select variants first

Popis:

Konopný olej pre psov a mačky najvyššej kvality k obohateniu kŕmnej dávky o esenciálne mastné kyseliny, vitamíny a k posilneniu zdravia a imunity psa. Doporučené ako doplnok akejkoľvek potravy pre psov a ako súčasť príloh k BARFu. Vyrobené BEZ KONZERVANTOV A FARBÍV.

Dôležité upozornenie: Olej je získaný lisovaním za studena zo semien povolených odrôd rastlín konope siateho, ktoré neobsahujú THC ani iné psychotropné látky. Olej má ľahkú oříškovú vôňu a vďaka obsahu chlorofylu aj jemne zelenú farbu.

Použitie: Konopný olej je získavaný z konopného semienka, které obsahuje vštkých 23 aminokyselín, které sa vyskytujú v prírode, vrátane 8 esenciálnych (které si telo psa nedokáže vyrobiť samé a musí ich prijímať v potrave) a má ideálny pomer mastných kyselín Omega-3 a Omega-6. Omega 3 kyseliny sú tiež dôležité pre zdravý vývoj mozgu štenat i celkového zdravia dospelých psov. Konopný olej tiež obsahuje vysoký obsah železa, hořčíku, mangánu, zinku, fosforu a vitaminov rozpustných v tukoch A, D, E i ďalšie, pre organismus veľmi dôležité látky.

Esenciálne nenasýtené mastné kyseliny alfa-linolenová a kyselina linolová, sú dôležité najmä pre správnu funkciu buniek, nervov, imunitný systém psa aj srdečno-cievny systém. Konopný olej môže tiež slúžiť ako skvelý zdroj energie.

Veľmi užitočný môže byť konopný olej pri liečení chronických chorôb kože a srsti psa aj liečení zápalových ochorení a môže pomáhať aj pri rekonvalescencií, kedy je treba podporovať rast svalovej hmoty, alebo priberanie na hmotnosti.

Výrobca: Yoggies s.r.o, Třinecká 674, Buštěhrad, IČO: 26092492. VET.ID: CZ 21716692

Balenie: 250 ml

Zloženie: 100 % olej lisovaný za studena z odrôd konope siateho (Cannabis sativa - odrody Bialobrzeskie) 2.22.1

Deklarované akostné hodnoty: Hrubý tuk 98%

Energetická hodnota: 3724 Kj v 100 g

Dávkovánie: Pes hmotnosti ca 15kg - 10ml/deň, 25kg - 15ml/deň
Mačka hmotnosti 5kg - 3ml denne, 8kg - 5ml deň

Doporučujeme podávať psom a mačkám kŕmeným prirodzenou stravou B.A.R.F., ako zdroj esenciálnych mastných kyselín, pri ochorení kože či srsti a je vhodný pre športové psy a služobne zaťažované psy.