250ml, Ľanový olej pre psov a mačky

Váha: 250g

5,90 €
Please select variants first

Popis:

Ľanový olej pre psov a mačky najvyššej kvality k obohateniu kŕmnej dávky o esenciálne mastné kyseliny, vitamíny a k posilneniu zdravia a imunity. Doporučené ako doplnok akejkoľvek potravy pre psov a ako súčasť príloh k BARFu. Vyrobené BEZ KONZERVANTOV A FARBÍV.

Použitie: Okrem bežných mastných kyselin alfa-linoleovej, linolovej a olejovej, môže obsahovať polysacharidy ako zdroj energie, proteíny ako výživu pre bunky, tokoferoly ako antioxidanty a ochranu proti rôznym zápalovým a karcinogénnym ochoreniam, tokotrienoly, lignany a enzýmy. Olej obsahuje omega 6 kyselinu linolovú a omega 3 kyselinu alfa-linolenovú, ktoré chránia imunitný systém, podporujú stavbu bunkových membrán, pomáhajú potlačovať zápaly, alebo zjemňovať ich následky. Môže byť prevenciou pred niekterými chronickými chorobami ako artritída, alebo ochorenia srdca ciev. Omega 3 kyseliny sú tiež dôležité pro zdravý vývoj mogku štenat aj celkového zdravia dospělých psov. Nedostatek esenciálnych mastných kyselín môže mať za následok zníženie obranyschopnosti organizmu proti rôzným hore uvedeným zdravotným komplikáciám, môže se prejaviť aj zmenou kvality pokožky, únavou psa, poruchami rastu a vývoja štenat.

Dodáva: Yoggies s.r.o, Třinecká 674, Buštěhrad, IČO: 26092492. VET.ID: CZ 21716692

Balenie: 250 ml

Zloženie: 100 % Ľanový olej lisovaný za studena, panenský - Linum Usitatissimum Oleum Virginum 2.8.1.

Deklarované akostné hodnoty: Hrubý tuk 99,5%

Energetická hodnota: 3496 Kj v 100 g

Dávkovanie: Pes o hmotnosti ca 15kg - 10ml/deň, 25kg - 15ml/deň
Mačka o hmotnosti 5kg - 3ml denne, 8kg - 5ml deň

Doporučujeme podávať psom a mačkám kŕmeným prirodzenou potravou B.A.R.F., možné podávať aj fenám tehotným a dojčiacim, psom so šupinatou kožou, alebo kožnými problémami, problémami so srsťou, k posilneniu imunity.