250ml, Ostropestrecový olej pre psov a mačky

Váha: 250g

4,90 €
Please select variants first

Popis:

Ostropestrecový olej pre psov a mačky najvyššej kvality k obohateniu kŕmnej dávky o esenciálne mastné kyseliny, vitaminy a k posilneniu zdravia a imunity. Doporučené ako doplnok akejkoľvek potravy pre psov a ako súčasť príloh k BARFu. Vyrobené BEZ KONZERVANTOV A FARBÍV.

Použitie: Olej z ostropestrca je určený ako doplnkové krmivo pro psy. Olej obsahuje vyvážený pomer esenciálnych mastných kyselín a vitamínov. Dodá predovšetkým esenciálne nenasýtené mastné kyseliny a to hlavne kyselinu linolovú, ktorá je pre organizmus nepostrádateľná a musí být prijímaná v potrave a je základným stavebným prvkom pre bunky. Tento olej a jeho prírodné zloženie podporujú napr. funkcie imunitného systému, metabolizmus tukov, potlačuje zápalové procesy atď. Olej z ostropestrca obsahuje tiež napr. prírodný vitamín E (alfa-tokoferol), fytosteroly, fosfolipidy.

Dodáva: Yoggies s.r.o, Třinecká 674, Buštěhrad, IČO: 26092492. VET.ID: CZ 21716692

Balenie: 250 ml

Zloženie: Ostropestrcový olej panenský, lisovaný za studena - Silybi Marianae Oleum Virginum 5.34.1

Deklarované akostné hodnoty: Hrubý tuk 92%

Energetická hodnota: 3496 Kj v 100 g

Dávkovanie: Pes o hmotnosti ca 15kg - 10ml/deň, 25kg - 15ml/deň
Mačka o hmotnosti 5kg - 3ml denne, 8kg - 5ml deň

Doporučujeme podávať psom a mačkám kŕmeným prirodzenou potravou B.A.R.F., možné podávať aj fenám tehotným a dojčiacim, psom so šupinatou kožou, alebo kožnými problémami, problémami so srsťou, k posilneniu imunity, alebo pri zvýšenej telesnej námahe. U starších jedincov napomáha zlepšovať hybnosť kĺbového aparátu.