4kg kuracie a hovädzie mäso, granule lisované za studena Yoggies

Váha: 4kg

24,90 €
Please select variants first

Popis:

Garancia kvality: Yoggies granule lisované za studena boli vymyslené preto, aby vrátili psom ich prirodzenú a surovú potravu z prírody. Váš pes bude milovať prírodnú chuť i vôňu surového, sušeného mäsa a ďalších surovín aj bez použitia akejkoľvek chémie a dochucovadiel. Granule Yoggies sa vyrábajú metódou lisovania za studena pri teplote do 38 ° C. To zachová prírodné zloženie vysoko kvalitných surovín a dodá psom veľa dôležitých živín v nezmenenej forme pre každodenné vývoj šteniat aj zdravý a fit život dospelých psov.

Granule Yoggies sú bez lepku, sóje aj chémie. Sú plné prírodných živín, vitamínov, byliniek a vyváženého obsahu surového kuracieho i hovädzieho mäsa, ktorého obsahujú 87% pred pomalým sušením. Sú výborne stráviteľné a nebobnajú v žalúdku, čím sa znižuje riziko torzie žalúdka najmä u väčších plemien psov a tým sa aj ľahšie trávia. Vďaka tomu sú granule Yoggies špičkou na trhu.

► Všetky granule Yoggies sú vyvinuté ako "All Life Stages" teda ako v prírode - jedna korisť pre šteňa aj dospelého psa. Stačí iba upraviť veľkosť kŕmnej dávky (pozri tabuľku)

Tieto granule psíkom skvele chutia a sú mimoriadne zdravé pre ich tráviaci systém, ktorý pomáhajú čistit od usaděnín z potravy a iných častí potravy. To je dôvod, prečo sa ruroviny iba sušia, melú "nahrubo" a potom len lisujú a ďalšia zložka - laktobacily podporuje imunitu, hojenie ran, zdravý tráviaci trakt a pomáha aj pri léčbe antibiotikami.

► Chuťou a zložením sú granule lisované za studena Yoggies bližšie prirodzenej potrave psa

Rozdiel medzi bežnými extrudovanými granulami a granulami lisovanými za studena
Bežné granule sú dnes vyrábané procesom extrudácie. To je proces, pri ktorom sa najskôr vyrobí z rôznych surovín ako napríklad mäsokostná múčka, dochucovadlá, zahusťovadlá cesto (podobné ako paštéta), ktoré potom prechádza do extrudéra a procesom extrudácie. Tu sa prostredníctvom veľkého tlaku a teploty až 200 °C cesto zbaví vody a "upečie". Pri tomto procese je však bohužiaľ zničená väčšina prírodných živín, enzýmov a vitamínov. Tieto dôležité živiny sú potom do granúl pridané bohužiaľ jedinou možnou a to chemickou cestou.

Yoggies granule lisované za studena sú vyrábané opačným štýlom, tedy teda bez použitia akejkoľvek chémie a predovšetkým bez vysokých teplôt a tlakov. Preto sú veľmi blízke potrave z prírody. Už z výroby si zachovávajú prirodzenú chuť surovín a zloženie vč.enzymů i vitamínov.

► Granule lisované za studena majú ešte jednu zaujímavú funkciu. Vďaka svojej tvrdosti čistí mechanicky chrup psa a ich chrumkanie tak psom poskytuje pôžitok, ako by chrúmala kosť.

Suroviny sú starostlivo vyberané, sušené, melú sa a potom už lisojú do tvaru granúl. Tieto nízke teploty pri výrobe dovolí, aby granule obsahovali pomaly sušené surové mäso, bielkoviny, enzýmy, ovocie, bylinky, prírodné látky prospešné na kĺby, zdravú kožu aj srsť, vývoj aj vitalitu psa a tiež prímes živých laktobacilov, ktoré v tele psa pomáhajú udržať zdravú rovnováhu zažívacieho traktu, črevnej mikroflóry, posilňujú imunitu aj budúce dobré zdravie psa.

Odporúčané kŕmne dávky:
Základné odporúčané množstvo krmiva na deň zodpovedá zhruba od 1,2% telesnej hmotnosti dospelého psa (pre psy s malou denné telesnou aktivitou). Skutočná potreba potravy závisí na aktivite a veku psa. Táto informácia môže byť iba orientačné. Nezabudnite, že každý pes musí mať vždy k dispozícii dostatočné množstvo čerstvej vody.
* U mladých psov môže množstvo krmiva tvoriť až do 2,5% telesnej hmotnosti.

►KALKULAČKA KŔMNÝCH DÁVOK PRE GRANULE YOGGIES◄

Skladovanie:
Skladujte v chlade a suchu. Neuzatvárať dlhodobo do vzduchotesných nádob.

Analytické zložky (prísady / kg):
Hrubý proteín 26,00%
Hrubý tuk 10,00%
Vláknina 3,50%
Hrubé popoloviny 6,80%
Vápnik 1,25%
Fosfor 0,99%
Sodík 0,38%

Prísady a doplnkové látky / kg:
Vitamín A 11900,00 IU
Vitamín D3 1150,00 IU
Vitamín E 200,00 mg
Vitamín B1 4,00 mg
Vitamín B2 7,90 mg
Vitamín B6 4,90 mg
Vitamín B12 48,00 mcg
Biotín ako D - (+) - biotín 245,00 mcg
Kyselina listová 0,40 mg
Niacín 23,00 mg
Vitamín C 165,00 mg
Kyselina pantoténová 8,90 mg
Cholínchlorid 1350,00 mg

Stopové prvky
Mangán (II), oxid 65,00 mg
Med (II), oxid 11,00 mg
Oxid zinočnatý 140,00 mg
Železo 230,00 mg

Zloženie Yoggies granúl lisovaných za studena:
Sušené kuracie mäso mleté ​​26,50%
Sušené hovädzie mäso mleté ​​7,80%
Celozrnná ryžová múka 26,50%
Sušené rybie mäso 5,40%
Zemiakové vločky
Koreň paštrnáku, sušený mletý
Kukuričné ​​klíčky
Sušené repné odrezky
Repkový olej lisovaný za studena
Rybí olej
Výťažok z mäsa morské mušle
Sušená mletá jablká
Sušené mleté ​​hrušky
želatínový prášok
Zmes sušených byliniek
Kremelina organická na čistenie čriev
Potravinová rašelina mletá "Heilerde"
Sušená a mletá Yucca schidigera
Yoggies - zmes laktobacilov na podporu imunity
Metabolizované energia: 3820 kcal / kg

Yoggies granule lisované za studena s laktobacily sú vyvinuté ako "All Life Stages" pre šteňatá, dospelých i starších psov. 15kg a väčšie sú veľmi vhodná aj pre útulky, spolky a väčšie chovateľa. VEĽKOSŤ GRANÚL - bežné granule pre šteňatá väčších plemien a dospelých psov stredných a väčších plemien.