500ml, Luposan - Lososový olej najvyššej kvality pre psy aj mačky

Váha: 500g

19,90 €
Please select variants first

Popis:

Luposan lososový olej pre psov a mačky má vysoký podiel polynenasýtených mastných kyselín. Z nich sú najdôležitejšími mastné kyseliny EPA, DHA a Omega 3 a 6 a ďalej kyselina linolová. Tie telo potrebuje na tvorbu látok riadiacich metabolizmus a tiež na výstavbu aj udržanie bunkových stien. Hrajú dôležitú úlohu v mnohých fyziologických pochodoch. Luposan lososový olej sa osvedčil pri oslabenej imunite psa, alergických ochoreniach, u psov s ekzémami, svrbením, pri suchej či lupiny koži, pri poškodení pečene, ochorenia obličiek, nechutenstvo a poruchách látkovej výmeny.

Mastné kyseliny omega-3 a omega-6 tvorí dôležitú zložku bunkových membrán a sú prekurzormi mnohých ďalších zlúčenín v organizme, napr. Tých, ktoré sa podieľajú na regulácii tlaku krvi a na prejavoch zápalových procesov. Omega-3 mastné kyseliny majú ochranný účinok proti ochoreniu srdca a rôznym zápalom.

V poslednej dobe vzrastá záujem o poznanie úlohy omega-3 mastných kyselín pri prvenci cukrovky a niektorých typov rakoviny ako u ľudí tak u psov. Lososový olej je jedním z produktov, ktorý v tejto prevencii može pomáhať.

Zloženie Luposan lososového oleja: čistý lososový tuk - 99%

Denné dávkovanie (1 čajová lyžička = cca 5 ml):

  • mačky a malí psi do 10 kg - 5 ml / deň
  • psy od 10 kg do 30 kg - 5 - 10 ml / deň
  • psy od 30 kg do 50 kg - 10 - 20 ml / deň
  • psi nad 50 kg - max 25 ml / deň
  • Odporúčame pred použitím pretrepať.