50g B.A.R.F. morčacie výcvikové pamlsky (malé)

Novinka

Váha: 50g

3,90 €
Please select variants first

Popis:

Z toho najlepšieho surového hovädzieho mäsa sú patentovanou metódou vyrobené B.A.R.F. výcvikové maškrty pre psov. Ručne vyrobená maškrta zo surového mäsa, ktorej neodolá žiadny pes je vyrobená výhradne z mäsa bez pridania dochucovadiel, solí, konzervantov a lákadiel. Ide výhradne o kvalitné, vákuovo balené mäso. Balenie obsahuje 50g maškŕt. Keď budete chcieť vedieť, čo dávate svojmu psovi, pokojne ochutnajte. V Yoggies nedávame totiž psom nič, čo by sme nemohli jesť aj my sami. Vyrobené v ČR bez akýchkoľvek lákadiel, prísad a chémie, iba s prírodnou chuťou a vôňou mäsa. B.A.R.F. maškrty Yoggies sú skvelou pomôckou pri výcviku psa. Prírodná mäsová vôňa zvyšuje fixáciu psa a motivovanosť k vykonávaniu povelov. Malé kúsky pes síce väčšinou nehryzie, ale vychutná si pocit z odmeny po úspešne vykonanom cviku.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, alebo v chlade. Prípadné malé biele škvrny nie sú na závadu výrobku. Jedná sa o prírodný, vyzrážaný tuk. Po otvorení skladujte v chlade a spotrebujte do 24.hod Pamätajte, že by Váš pes mal mať k dispozícii vždy dostatok čerstvej vody.

Zloženie: Hovädzie mäso, morská soľ (max.1,8%) podávanie: Yoggies B.A.R.F. výcvikovej maškrty sú doplnkové krmivo pre psov všetkých vekových kategórií, veľkostí i rasy. Možno podávať v ľubovoľnom množstve, avšak dávkovaním nenahradzujte vyvážené kompletné krmivo pre psov.

Yoggies B.A.R.F. maškrty sú vhodné ako odmeny pri výcviku. Prírodne a intenzívne vonia po surovom mäse, preto psy veľmi dobre reagujú a sú lepšie motivovateľný na povely. Veľkou výhodou B.A.R.F. maškŕt je, že ich podávaním znižujete kŕmnu dávku- pretože sú z čistého mäsa, dodávajú vášmu psovi vysoko kvalitné bielkoviny. (50g týchto maškŕt znižuje kŕmnu dávku cca o 40g Yoggies granúl)