600g Yoggies Bylinky pre psov pre zdravé travenie a prebiotikum

Novinka

Zmes mletých byliniek a mikrorias pre psy kŕmené surovú potravou aj inými druhmi potravy pre lepšie zažívanie, peristaltiku tráviaceho traktu, posilnenie imunity aj detoxikáciu organizmu oi. Aj vďaka probiotickým efektu (výživa mikrobiomu čreva).

18,90 €
Please select variants first

Zmes mletých byliniek a mikrorias pre psy kŕmené surovú potravou aj inými druhmi potravy pre lepšie zažívanie, peristaltiku tráviaceho traktu, posilnenie imunity aj detoxikáciu organizmu vďaka probiotickým efektu. Bylinky sú skvelým prebiotikom a výživou pre probiotické kultúry a mikroflóru v črevách psa. Tým posilňujú aj jeho imunitu.
Yoggies® - zmes byliniek pre psy kŕmené surovú potravou aj inými druhmi potravy pre posilnenie imunity i detoxikáciu organizmu.
zloženie:
O produkte a použití:
Bylinky optimalizujú metabolické a hojivé procesy v organizme psa a pomáhajú pri zažívaní aj vyživovaní mikrobiomu čreva vďaka tomu, že sú zároveň prebiotikom (výživou pre probiotické kultúry v črevách). Tým pomáhajú zlepšovať celkový stav aj obranyschopnosť organizmu. Posilňujú črevnú mikroflóru a zlepšujú peristaltiku čreva aj vstrebávanie živín. Môžu prispievať aj lepšiu funkciu pachových análnych žliaz. Yoggies® Bylinky pre psov obsahujú list žihľavy, prasličku, sirôtku, fenikel, koriander, majoránku, listy orecha, koreň lopúcha, petržlen, listy černíc, púpavu aj mikroriasy s minerálmi, aminokyselinami, stopovými prvkami, vitamínmi a nenasýtenými mastnými kyselinami. Táto bylinná zmes sa podieľa aj na detoxikáciu pečene, obličiek i hrubého čreva, skrz ktorého stenu, ak je zdravé, sú vstrebávané potrebné živiny do krvi a tela psa.
Yoggies® Bylinky pre psy sú prírodným produktom bez konzervantov a dochucovadiel.

Zloženie: Zmes nahrubo mletých bylín pre psov 75% (list žihľavy, praslička, fialka, fenikel, koriander, majorán, list orecha, koreň lopúcha, petržlen, list černíc, púpava), Zvápenatelé morská riasa, mleté morské riasy
Analytické zložky: Hrubý proteín 12,8%, hrubý tuk 10,5%, vláknina 17,9%, hrubé popoloviny 28,9%
Nutričné zložky / kg: Vápnik 10,2%, fosfor 0,32%, sodík 0,04%

Váha psa

Doporučená max.denní dávka

Štěňata od 3 týdne-1 g bylinek na každý kg váhy psa (max.8g bylin na den)

Dospělý pes (malá a střední plemena)-1g bylinek na každý kg váhy psa (max 15g bylin na den)

Velká plemena psů (např.Bernardýn..)-1g bylinek na každý kg váhy psa (max 25g bylin na den)

Lžička 5g je součástí balení

Tento prírodný doplnok potravy pre psov, bez chémie a konzervantov, podávajte ako doplnok potravy např.s konzervou pre psov Yoggies® alebo ako doplnok surové potravy B.A.R.F. příp.do olejov Yoggies. Je veľmi aromatický a ľahko zmení vôňu i chuť potravy.
Účinnosť bylín, zvlášť pri ich zbytočne vysokom dávkovaní býva niekedy preceňovaná. Aj u tohto doplnku by pri zbytočne vysokých dávkach mohlo platiť, že by ste mali myslieť na vyváženie kŕmnej dávky na všetky potrebné zložky potravy. Zbytočne vysoké dávky všetkých zložiek potravy môžu škodiť rovnako ako ich nedostatok. Preto, aby sa pohybový aparát psa, zvlášť v mladosti, vyvíjal ako má a hlavne na základe prírodných zákonov, nemali by ste prekračovať odporúčané kŕmnej dávky potravy, proteínov, tukov, fosforu, vápnika, vitamínov atď.
Pokiaľ kŕmite psa granulami lisovanými za studena Yoggies, odporúčame tento doplnok potravy podávať mimo hlavnej kŕmnu dávku. Pes by vám totiž mohol granule bez tohto voňavého a chutného doplnku nabudúce odmietať, pretože ste mu pôvodnú chuť a vôňu granúl aj mäsa v nich doplnkom potravy zmenili!