600g Yoggies Extrakt z mušlí pre zdravé psie kĺby s probiotikami

Novinka

Úplne unikátny prírodný doplnok potravy pre psov k posilneniu a regenerácii kĺbov aj podpore imunity vďaka obsahu probiotík. Posilňuje meziklbovu tekutinu, spojivového tkaniva a šľachy.

34,90 €
Please select variants first

Tento produkt je také DVA v JEDNOM. Je úplne unikátne na trhu, ako svojou prírodnou podpery kĺbov, tak obsahom probiotík na podporu imunity a zdravie psa. Yoggies Extrakt z mušlí pre zdravé psie kĺby je nahrubo mletý doplnok potravy k posilneniu a regenerácii kĺbov, regeneráciu mezikloubní tekutiny, spojivových tkanív a šliach.
Tento produkt, ako jediný svojho druhu na trhu posilňuje kĺby a vďaka obsahu probiotík a prebiotík tiež imunitný systém psa.
O produkte a použití:
Vo firme Yoggies® nielen vyrábame, ale aj vyvíjame. A práve vďaka nášmu výskumu sme vyvinuli tento unikátny prostriedok na podporu kĺbov i imunity každého psa. Pretože živé probiotické kultúry využívajú pre svoje prežitie živiny z tohto doplnku - teda zo surovín použitých k podpore kĺbového aparátu je to skvelý prírodný prostriedok k podpore zdravia.
Základná živionou je 20% extrakt mušle Perna Canaliculus a GAG (glykosaminoglykánová vr. Chondroitínsulfátu a kys.hyaluronové). Ten prírodným spôsobom podporuje výstavbu a regeneráciu kĺbov, chrupaviek aj tvorbu synovie (kĺbového mazu). Morská riasa je vďaka aminokyselinám, vitamínom, minerálom mj.také prírodným antioxidantom aj prebiotikom v jednom. Súčasťou produktu sú aj ďalšie zložky pre posilnenie zdravia a imunity psa. Omega-3 ETA, EPA a DHA, ktoré si telo psa nevie vyrobiť a musia byť dodávané s potravou. Pivovarské kvasnice  majú vysoký obsah vitamínu B (vč.B6 - B12) a môžu pôsobiť proti zápalom kĺbov a pod. Morská riasa (Spirulina) obsahuje veľa minerálnych látok potrebných k výstavbe kĺbov a podpore šliach a obsahuje tiež kyselinu gama linoleovú - GLA Omega 6. Mletá kremelina je dôležitá pre vstrebávanie vápnika a pevnosť kostí (spolu s horčíkom). Má prínos pre pružnosť chrupaviek i šliach a podporuje aj peristaltiku a čistenie čriev. Prípravok obsahuje aj aktívne probiotické kultúry pre posilnenie zdravia a imunity psa.
Yoggies® Extrakt z mušlí pre zdravé kĺby celkovo posilňuje kĺbový aparát, chrupavky, spojivové tkanivo, väzivo a šľachy, podporuje stavbu chrupaviek a tvorbu synovie (kĺbového mazu), zvyšuje pružnosť spojivového tkaniva, posilňuje odolnosť pri tréningu. Môže mať aj priaznivý vplyv na kĺbový aparát aj imunitný systém gravidné suky a vývoj plodov šteniat.
Tento doplnok potravy je vyrobený z prírodných surovín bez konzervantov a dochucovadiel. Zloženie: Extrakt z mäsa mušle Perna Canaliculus 20%, mletá morská riasa, pivovarský slad, sušená mletá želatína, sušené droždie, mletá kremelina, Praslička roľná, probiotiká rodu Enterococcus faecium.
Analytické zložky: Hrubý proteín 31%, hrubý tuk 4,3%, vláknina 2,5%, hrubé popoloviny 19%
Nutričné zložky / kg: Metionín 1,7%, vitamín C 20000mg
dávkovanie:
Yoggies® Extrakt z mušlí pre zdravé kĺby možno podávať šteňatám, gravidným sukám aj dospelým psom jednoducho pridaním k potrave. Vhodné aj pre psov so zvýšenou športovou aktivitou a šteňatá od 3 mesiace.

Váha psa

Doporučená max.denní dávka

Pes do 10kg-¼ lžičky

Pes 10 - 20kg-½ lžičky

Pes 20 - 30kg-¾ lžičky

Pes 30 - 50kg-1 lžička

Pes do 80kg-2 lžičky

V prípade potřeby lze krátkodobě doporučené dávky zdvojnásobit

Lžička 12g je součástí balení