85g Yoggies mištičky pre mačky s lososom a tuňiakom v lahodnej želé omáčke

Novinka

Váha: 85g

1,90 €
Please select variants first

Popis:

Yoggies mištičky pre mačky so šťavnatými kúskami tuniaka a lososa a predovšetkým lahodnou želé omáčkou sa iste stanú pochúťkou pre všetky dospelé mačky milujúce chuť a vôňu kvalitných rýb. Mäso pochádza z lovu na otvorených severských moriach a želé omáčka je vyrábaná z vývaru z tohto mäsa, kostí a kvalitnej zeleniny. Tieto mištičky a ich obsah môžu byť kompletným krmivom pre mačky, pretože majú obsah nevyhnutných dôležitých živín vr. napr. aminokyseliny Taurín.

Rovnako ako všetky produkty Yoggies sú aj tieto mištičky pre mačky vyrobené výhradne z najkvalitnejších surovín a hlavne bez akejkoľvek chémie, konzervantov, lákadiel, obilie a sóje.

Zloženie a prísady:

  • Vývar z mäsa a kostí 63,9%, filety z rýb 35%, Tapioka bez lepku 3%, Minerálne látky 1,5%, Lososový olej 2%

Analytické zložky:

  • Hrubý proteín 8,50%
  • Hrubý tuk 3,50%
  • Popoloviny 2,90%
  • Vláknina 0,40%
  • Hrubá vlhkosť 80,00%
  • Minerálne látky 1,50%

Vitamíny a doplnkové látky na 1kg produktu:

Vitamín A - 3000 IE, vitamín E - 20 mg, vitamín B1 - 10 mg, vitamín B2 - 6 mg, vitamín B6 - 2 mg, vitamín B12 - 75 mikrogramov, Ca-pantothenát - 9 mg, kyselina listová - 0,35 mg , biotín - 300 mikrogramov, Cholinchlorid vit.B4 - 1200 mg, meď - 1 mg, zinok - 25 mg, mangán - 1,4 mg, jód - 0,75 mg, Taurín 1500mg

Doporučené kŕmne dávky:

Mačky do 3 kg: 1 mištička / deň, mačky od 3 do 5 kg: 2 mištičky / deň, mačky 5 kg a viac: 3 mištičky / deň

Jak kŕmiť mačku, kŕmne dávky, voda

Vašu dospelú mačku možno kŕmiť 1-3x denne zo stále čisté misky, v pravidelných intervaloch, rovnakou dávkou krmiva a s dostatkom čerstvej vody v čistej miske. Ak si neviete rady, skúsený veterinár býva vždy zdrojom informácií o zdraví a celkovom stave vašej mačky. Niektorí chovatelia kŕmia svoju mačku tak, že tá má v miske stále svoj prídel a kŕmi sa "sama" kedy chce. Aj toto je jeden spôsob kŕmenia mačky.

Yoggies mištičky v lahodnej želé omáčke môžu byť používané ako každodenný krmivo, alebo k dokrmovanie mačky, ktorá je kŕmená mäsom, alebo aj ako špičková príloha k mäsu.

»Tip pre kastrované mačky: U niektorých kastrovaných mačiek môže v organizme vplyvom zásaditého PH dochádzať k hromadeniu vyššieho obsahu minerálov a tým k dráždenie močového ústrojenstva a príp. k vyššiemu riziku vzniku močových aj obličkových kameňov. Preto sme sa snažili vyvážiť obsah minerálov a znížiť množstvo tukov. Tým sme chceli preventívne obmedziť kastrovaným aj nekastrovaným mačkám riziko vzniku problémov spojených s problémami obličiek a močového traktu. Aj v krmive obsiahnuté a dobre stráviteľná vláknina, vitamíny aj ďalšie životne nevyhnutné látky podporujú správne trávenie aj vylučovanie a tým znižujú riziko ukladania škodlivín v tele mačiek.

Prechod na krmivá pre mačky Yoggies

Odporúčame navykať vašu mačku na krmivá Yoggies po dobu aspoň 7 dní.

Čo je dôležité pre každú mačku?

Mačky sú veľmi čistotné. Preto by mali mať k dispozícii po celý deň dostatok čistej vody v čistej miske a pri kŕmení byť kŕmené z čistých misiek.