"MÄSO +" Hovädzie mäso s kačicou a probiotikami

Novinka

V balení 2x250.

LEN OSOBNÝ ODBER (Predajňa Neposlušný Psík,Herlianska 45,BA)

3,90 €
Please select variants first

Popis:

Hovädzie i kačacie mäso sú veľmi výživná mäsa. Obsahujú veľké množstvo vitamínov a minerálov, majú vyšší obsah tuku, ale sú veľmi dobre stráviteľné.
Menu Hovädzie s kačicou a probiotikami, je vhodné pre všetky vekové kategórie psov, vrátane malých šteniat. Toto menu môžete ponúknuť aj vašej mačke. Kosti i chrupavky sú namletej najemno, preto ho môžete podávať aj malým šteňatám od 30. dňa života. Pretože hovädzie i kačacie mäso obsahuje viac tuku, pri prechode na surovú potravu ho odporúčame zaradiť až koncom 2. týždňa prechodu. U niektorých citlivejších jedincov môže obsah tuku spočiatku spôsobiť hnačku.
Ako prílohu odporúčame použiť za studena lisovanou prílohu k BARF potrave Yoggies BARF +.

Yoggies MASO+ se dodává v hluboce zmrazených baleních po 2x250g (pro lepší dávkování). Uchovávejte zmrazené! Nerozmrazujete a následně znovu nemrazte. Potraviny tím znehodnocujete a můžete poškodit i probiotický efekt. Po rozmrazení ihned podávejte, nebo uchovejte v chladnu. Spotřebujte do 48 hod..

Zloženie: najemno mletú hovädzie svalovinu, šľachy a chrupavky 50%, hovädzie vnútornosti (srdce a pľúca) 20%, jemne mletej kačacie mäso a kosti 30% + probiotiká na posilnenie imunity psa. Bez konzervantov, umelých vitamínov a farbív !. Analytické zložky na 100g: Hrubý proteín 17,8%, hrubý tuk 9,4%, vláknina 0,4%, hrubé popoloviny 3,1%, vápnik 0,51%, fosfor 0,36%
Skladovanie: Až do rozmrazení pred podávanie uchovávajte hlboko zmrazené. Rozmrazujte iba v chladničke, alebo pri izbovej teplote. NIKDY nerozmrazujte v mikrovlnnej rúre, alebo horúcou vodou nad 35 ° C. Poškodili, alebo zničili by ste probiotický efekt a unikátne živé kultúry obsiahnuté v mäse. MÄSO + neobsahujú žiadne konzervanty, chémiu a pod.

Odporúčané kŕmne dávky
Kŕmenie rozdeľte do min. 2 denných dávok u dospelého psa, do 3-5ti denných dávok u šteniat (v závislosti od veku). Podávajte ideálne pri telesnej teplote psa (38 ° C) alebo aspoň izbovej teplote. Nikdy nezalievajte vriacou vodou! Nikdy neohrievajte v mikrovlnnej rúre! Mohli by ste zničiť unikátny probiotické kultúry a účinok podporujúce imunitný systém psa. Ak potrebujete kŕmenie ohriať, zalejte ho teplou vodou (max 38 ° C), alebo aj s obalom ponorte do teplej vody.
Kŕmenie nenechávajte voľne k dispozícii celý deň. Surová potrava pre psy sa v teple veľmi rýchlo kazia. Krmivo, ktoré pes nezje, uložte v chlade do budúceho kŕmenie. Zaistite neustály prístup k čerstvej vode.
Veľkosť kŕmnej dávky:
dospelý pes 2-3% ideálnej hmotnosti
šteňa a mladý pes 5-6-10% ideálnej hmotnosti
Pomery kŕmnej dávky (v závislosti na veku, kondícii a zdravotnom stave psa):
60-80% Yoggies MÄSO +
20-40% príloha Yoggies BARF +
Pre výpočet veľkosti a pomerov kŕmnej dávky použite našu kalkulačku alebo prehľadnú tabuľku pre výpočet kŕmnej dávky. Množstvo vypočítaného krmiva je len orientačné, vždy musíte prihliadať na potreby konkrétneho jedinca! Ak si neviete rady so správnym zložením jedálnička, použite naše vzorové jedálničky alebo nás kontaktujte ..
Odporúčania pre skladovanie:
Ak dôjde k rozmrazeniu, odporúčame produkt znovu nezamrazovat, ale skŕmiť. Probiotický efekt by tým mohol byť narušený.

Dodávané v zmrazenom stave v originálnych papierových škatuľkách s tabuľkou kŕmnych dávok vnútri obalu
Menu Hovädzie s kačicou má vysokú výživovú hodnotu, preto je vhodné pre zle krmitelné psov, ktorí potrebujú pribrať. Aj pri menšej dávke mäsa, bude výživová hodnota dostačujúce. Ako prílohu odporúčame BARF +, cestoviny, pohánku alebo kuskus v pomere 80% Hovädzie s kačicou a 20% príloha. Ak budete kŕmiť svoje psy zdravo a ich potrava bude pestrá a bude obsahovať probiotiká aj prebiotikami, tak posledné výskumy s krmivami Yoggies a partnerských laboratórií napovedajú, že nebudete možno musieť svoje psy odčervovať chemicky, že si telo psa vytvorí svoj vlastný obranný mechanizmus boja s týmito parazitmi. K tomu môže byť váš pes odolnejšie voči rôznym vírusovým aj bakteriologickým nákazám, alergiám a možno aj vážnejším ochorením. Nezabúdajte, že Zdravie začína v misce®