"MÄSO +" Jahňacie menu s probiotikami

Novinka

V balení 2x250.

LEN OSOBNÝ ODBER (Predajňa Neposlušný Psík,Herlianska 45,BA)

3,90 €
Please select variants first

Popis:

Jahňacie mäso je veľmi dobre stráviteľné a nie je častým alergénom. Preto je vhodné pre väčšinu alergikov. Jahňacie menu obsahuje tiež jahňacie neprané žalúdky (držky), ktoré veľmi priaznivo pôsobia na zažívanie, a spolu s probiotikami, tvorí perfektnú kombináciu, ktorá vie upokojiť podráždené zažívanie.
Jahňacie menu je vhodné pre všetky vekové kategórie psov, vrátane veľmi malých šteniat. Toto menu môžete ponúknuť aj vašej mačke. Menu môžete podávať už počas prvého týždňa prechodu na čerstvú potravu a šteňatám už od 25.dňa života. Vďaka veľmi dobrej stráviteľnosti a unikátnym probiotickým kultúram pomáha s naštartovaním správneho zažívania u šteniat a psov, ktorí boli dlhú dobu kŕmené výhradne priemyselnú stravou.
Jahňacie menu neobsahuje kosti, preto je vhodné dennú dávku doplniť o kosti (napr. Kuracie krídla, krky atď.) A vhodnú prílohu. Ako prílohu odporúčame použiť za studena lisovanou prílohu k BARF strave Yoggies BARF +.

Yoggies MÄSO + sa dodáva v hlboko zmrazených baleniach po 2x250g (pre lepšie dávkovanie). Uchovávajte mrazené! Nerozmrazujeme a následne znova Nezamrazujte. Potraviny tým znehodnocujete a ničíte probiotický efekt. Po rozmrazení ihneď podávajte, alebo uchovajte v chlade. Spotrebujte do 48 hod.

Zloženie: jahňacie svalovinu 80%, jahňacie neprané žalúdky (držky) 20% + unikátny Yoggies probiotiká. Vyrobené bez bez konzervantov, umelých vitamínov a farbív! Analytické zložky na 100g: Hrubý proteín 13,2%, hrubý tuk 28,4%, vláknina 1%, hrubé popoloviny 1%, vápnik 0,12%, fosfor 0,20%
Skladovanie: Až do rozmrazení pred podávanie uchovávajte hlboko zmrazené. Rozmrazujte iba v chladničke, alebo pri izbovej teplote. NIKDY nerozmrazujte v mikrovlnnej rúre, alebo horúcou vodou nad 40 ° C. oškodili, alebo zničili by ste probiotický efekt a živé kultúry obsiahnuté v mäse .. MÄSO + neobsahujú žiadne konzervanty, chémiu a pod.

Odporúčané kŕmne dávky
Kŕmenie rozdeľte do min. 2 denných dávok u dospelého psa, do 3-5ti denných dávok u šteniat (v závislosti od veku). Podávajte pri telesnej teplote psa (38stC) alebo aspoň izbovej teplote.
Nikdy nezalievajte vriacou vodou! Nikdy neohrievajte v mikrovlnnej rúre! Mohli by ste zničiť unikátny probiotické kultúry a účinok podporujúce imunitný systém psa. Ak potrebujete kŕmenie ohriať, zalejte ho teplou vodou (max 38 ° C), alebo aj s obalom ponorte do teplej vody.
Kŕmenie nenechávajte voľne k dispozícii celý deň. Čerstvá potrava sa v teple veľmi rýchlo kazia. Krmivo, ktoré pes nezje, uložte v chlade do budúceho kŕmenie. Zaistite neustály prístup k čerstvej vode.Veľkosť kŕmnej dávky:
dospelý pes 2-3% ideálnej hmotnosti
šteňa a mladý pes 5-6-10% ideálnej hmotnosti
Pomery kŕmnej dávky (v závislosti na veku, kondícii a zdravotnom stave psa):
60-80% Yoggies MÄSO +
20-40% príloha Yoggies BARF +Pre výpočet veľkosti a pomerov kŕmnej dávky použite našu kalkulačku alebo prehľadnú tabuľku pre výpočet kŕmnej dávky. Množstvo vypočítaného krmiva je len orientačné, vždy musíte prihliadať na potreby konkrétneho jedinca! Ak si neviete rady so správnym zložením jedálnička, použite naše vzorové jedálničky alebo nás kontaktujte ..
Odporúčania pre skladovanie:
Ak dôjde k rozmrazeniu, odporúčame produkt znovu nezamrazovat, ale skŕmiť. Probiotický efekt by tým mohol byť narušený.

Dodávané v zmrazenom stave v originálnych papierových škatuľkách s tabuľkou kŕmnych dávok vnútri obalu
Jahňacie menu je veľmi vhodné pri zažívacích problémoch. Jahňacie neprané žalúdky (držky) spolu s probiotikami tvorí perfektnú kombináciu, ktorá vie upokojiť podráždené zažívanie. V takom prípade odporúčame doplniť kŕmnu dávku o varené zemiaky v pomere 50% jahňacie menu a 50% varené zemiaky. Ak budete kŕmiť svoje psy zdravo a ich potrava bude pestrá a bude obsahovať probiotiká aj prebiotikami, tak posledné výskumy s krmivami Yoggies a partnerských laboratórií napovedajú, že nebudete možno musieť svoje psy odčervovať chemicky, že si telo psa vytvorí svoj vlastný obranný mechanizmus boja s týmito parazitmi. K tomu môže byť váš pes odolnejšie voči rôznym vírusovým aj bakteriologickým nákazám, alergiám a možno aj vážnejším ochorením. Nezabúdajte, že Zdravie začína v miske®