"MÄSO +" Losos, králik a kôň menu s probiotikami

Novinka

V balení 2x250g.

LEN OSOBNÝ ODBER (Predajňa Neposlušný Psík,Herlianska 45,BA)

4,00 €
Please select variants first

Popis:

Ako jediný výrobca v ČR uvádzame na trh MÄSO + surovú potravu pre psov s probiotikami pre podporu imunity aj odolnosti proti vírusom, parazitom a chorobám. Po MÄSO + nezostane žiadna miska nedojezená ani u tých najvyberavejšie psov ..

Yoggies MÄSO + sa dodáva v hlboko zmrazených baleniach po 2x250g (pre lepšie dávkovanie). Uchovávajte mrazené! Nerozmrazujeme a následne znova Nezamrazujte. Potraviny tým znehodnocujete a ničíte unikátny probiotický efekt. Po Zloženie: obsahuje: nahrubo mletú konskú svalovinu 30%, mäso z lososa 40% a králičie kosti sa svalovinou 30% + unikátny Yoggies probiotiká. Vyrobené bez konzervantov, umelých vitamínov a farbív! Analytické zložky na 100g: Hrubý proteín 15,6%, hrubý tuk 10,5%, vláknina 0,3%, hrubé popoloviny 2,1%, vápnik 0,30%, fosfor 0,30%
Skladovanie: Až do rozmrazení pred podávanie uchovávajte hlboko zmrazené. Rozmrazujte iba v chladničke, alebo pri izbovej teplote. NIKDY nerozmrazujte v mikrovlnnej rúre, alebo horúcou vodou nad 40 ° C. oškodili, alebo zničili by ste probiotický efekt a živé kultúry obsiahnuté v mäse .. MÄSO + neobsahujú žiadne konzervanty, chémiu a pod.

Kŕmenie nenechávajte voľne k dispozícii celý deň. Surová potrava pre psy sa v teple veľmi rýchlo kazia. Krmivo, ktoré pes nezje, uložte v chlade do budúceho kŕmenie. Zaistite neustály prístup k čerstvej vode.Veľkosť kŕmnej dávky:
dospelý pes 2-3% ideálnej hmotnosti
šteňa a mladý pes 5-6-10% ideálnej hmotnostiPomery kŕmnej dávky (v závislosti na veku, kondícii a zdravotnom stave psa):
60-80% Yoggies MÄSO +
20-40% príloha Yoggies BARF +Pre výpočet veľkosti a pomerov kŕmnej dávky použite našu kalkulačku alebo prehľadnú tabuľku pre výpočet kŕmnej dávky. Množstvo vypočítaného krmiva je len orientačné, vždy musíte prihliadať na potreby konkrétneho jedinca! Ak si neviete rady so správnym zložením jedálnička, použite naše vzorové jedálničky alebo nás kontaktujte.
Odporúčania pre skladovanie:
Ak dôjde k rozmrazeniu, odporúčame produkt znovu nezamrazovat, ale skŕmiť. Probiotický efekt by tým mohol byť narušený.

Dodávané v zmrazenom stave v originálnych papierových škatuľkách s tabuľkou kŕmnych dávok vnútri obalu
Konské mäso, mäso z lososa ani králičie mäso nebývajú častými alergény, preto je menu Losos, králik, kôň, vhodné pre väčšinu alergikov. U alergikov citlivých na hydinové mäso býva problém, ako do kŕmnej dávky zaradiť kosti, ktoré pes nevyhnutne potrebuje a nemožno ich ničím plnohodnotne nahradiť. Celé králičie kosti sú zvlášť pre miniatúrne plemená príliš tvrdé, preto sme ich v našom menu pomleli nahrubo. Ak budete kŕmiť svoje psy zdravo a ich potrava bude pestrá a bude obsahovať probiotiká aj prebiotikami, tak posledné výskumy s krmivami Yoggies a partnerských laboratórií napovedajú, že nebudete možno musieť svoje psy odčervovať chemicky, že si telo psa vytvorí svoj vlastný obranný mechanizmus boja s týmito parazitmi. K tomu môže byť váš pes odolnejšie voči rôznym vírusovým aj bakteriologickým nákazám, alergiám a možno aj vážnejším ochorením. Nezabúdajte, že Zdravie začína v miske®