Ambasadori značky YOGGIES

        Yoggies - zdravie začína v miske a vedia to aj ľudia okolo nás

Naša firma sa rozrastá a preto sme radi že môžeme podporovať talentovaných ľudí okolo nás, ktorý sa o svojich štvornohých kamarátov starajú a chcú im dopriať to najlepšie čo na trhu v zdravom kŕmení existuje.  

Martina Gajdošová - Tinky a jej príbeh

Volám sa Martina Gajdošová, psom a práci so psami sa venujem viac ako polovicu svojho života a som taktiež tréner psov. Aktuálne je to 17 rokov. Ku kynológii ma priviedla mamka a drží ma to dodnes.

Začínala som s agility s mojím prvým psíkom, fenka kríženca Čiky, ktorá má už 17,5 roka a stále je s nami (Zdravie začína v miske ). Neskôr pribudol trpasličí pinč Laky. Čiky a Laky zozbierali veľa titulov a víťazstiev počas svojej agility kariéry. Taktiež mám border colliu Letti a dva belgické ovčiaky - malinois.

Letti robila kedysi aktívne agility a už je tiež na "dôchodku", užíva si nosework a skúšky zbiera úspešne jednu za druhou. S belgickými ovčiakmi zato život nabral iný rozmer. Či už v práci alebo bežnom živote. Crazy a aj Giaya sa aktuálne intenzívne pripravujú na Majstrovstvá sveta belgických ovčiakov v agility, ktoré sa budú konať v Grécku. Popritom sa venujeme noseworku, kde sú taktiež veľmi úspešné. Crazy má dokonca na prvýkrát zloženú skúšku poslušnosti BH-VT, obedience OBZ a získala už aj titul "Slovenský šampión krásy" za pár výstavných dní.

Milujeme aktívny život a veľkú rolu v ňom zohráva aj kondícia a zdravie mojich psov, preto sme veľmi šťastné, že máme za sebou silnú podporu a môžem dopriať mojím psom to najlepšie, a to BARF a kvalitné mäso a doplnky stravy firmy Yoggies.


Lea Gecziková a Griffin

Volám sa Lea Gecziková a po vlastnom psovi som túžila od malička. Moja cesta k jednému bola dlhá a rozhodne nie ľahká. Aktuálne sa intenzívne venujem vlastnému psíkovi. Griffin je Whippet, ktorému keď človek venuje čas a lásku je schopný naučiť sa hocičo. 

Hlavne potrebuje veľa pohybu, preto niekoľkokrát do týždňa trénujeme agility a chodíme spolu behať. Reakreačne sa venujeme dogfrisbee a dogpulleru. 

Aby toto všetko zvládal, je potrebná kvalitná strava.
Obaja milujeme aktívny život, dlhé prechádzky v prírode a výzvy, preto využívame produkty od značky Yoggies, keďže zdravie začína v miske :)