Ambasadori značky YOGGIES

        Yoggies - zdravie začína v miske a vedia to aj ľudia okolo nás

Naša firma sa rozrastá a preto sme radi že môžeme podporovať talentovaných ľudí okolo nás, ktorý sa o svojich štvornohých kamarátov starajú a chcú im dopriať to najlepšie čo na trhu v zdravom kŕmení existuje.  

Martina Gajdošová - Tinky a jej príbeh

Volám sa Martina Gajdošová, psom a práci so psami sa venujem viac ako polovicu svojho života a som taktiež tréner psov. Aktuálne je to 17 rokov. Ku kynológii ma priviedla mamka a drží ma to dodnes.

Začínala som s agility s mojím prvým psíkom, fenka kríženca Čiky, ktorá má už 17,5 roka a stále je s nami (Zdravie začína v miske ). Neskôr pribudol trpasličí pinč Laky. Čiky a Laky zozbierali veľa titulov a víťazstiev počas svojej agility kariéry. Taktiež mám border colliu Letti a dva belgické ovčiaky - malinois.

Letti robila kedysi aktívne agility a už je tiež na "dôchodku", užíva si nosework a skúšky zbiera úspešne jednu za druhou. S belgickými ovčiakmi zato život nabral iný rozmer. Či už v práci alebo bežnom živote. Crazy a aj Giaya sa aktuálne intenzívne pripravujú na Majstrovstvá sveta belgických ovčiakov v agility, ktoré sa budú konať v Grécku. Popritom sa venujeme noseworku, kde sú taktiež veľmi úspešné. Crazy má dokonca na prvýkrát zloženú skúšku poslušnosti BH-VT, obedience OBZ a získala už aj titul "Slovenský šampión krásy" za pár výstavných dní.

Milujeme aktívny život a veľkú rolu v ňom zohráva aj kondícia a zdravie mojich psov, preto sme veľmi šťastné, že máme za sebou silnú podporu a môžem dopriať mojím psom to najlepšie, a to BARF a kvalitné mäso a doplnky stravy firmy Yoggies.

Ľubomír Oslanec a jeho príbeh

Celý život som hral futbal a nikdy som nemal psa. Potom som však stretol svoju manželku a tá mi zmenila život. Mala svojho psíka Afroditu a keď sme sa presťahovali do domu, dostali sme druhú vyžlu Miu (je dosť lenivá a nechce behať 😀 ). Počas týchto životných zmien som prestal s futbalom a skúsil som canicross, keďže moja manželka sa canicrossu už niekoľko rokov venovala. Začal som teda s canicrossom, ktorý som si veľmi obľúbil a už asi dva a pol roka behám so psami.

Skúsili sme pár pretekov, kde sme sa moc dobre neumiestnili, keďže som nemal natrénované. Keď sme začali na sebe pracovať, tak sa začali dostavovať aj prvé lepšie výsledky a stále sa zlepšujeme.

V roku 2020 som bol druhý na slovenskom šampionáte a rozhodli sme sa kúpiť psa vyšľachteného špeciálne na mushing. Takže náš tretí pes je Eurohound Lyn. Beh s ňou je naozaj vášeň a časy sú tiež lepšie.

V roku 2021 sme boli s Lyn tretí na slovenskom šampionáte. V roku 2022 ideme reprezentovať Slovensko na svetový šampionát do Francúzska, tak sa tešíme. Minulý rok sme tiež začali s bikejoringom a táto disciplína je podľa nás tiež veľmi vzrušujúca 🙂 .