Chovateľský program

Podpora chovateľov, útulkov aj zdravého kŕmenie psov od šteňaťa. Základ pre chovateľský program firmy Yoggies.

Stále viac chovateľov má záujem kŕmiť svoje dospelé psy aj šteňatá zdravo. Veľmi často sa tak stáva, že na kvalite chovu i celkovom zdraví psov im záleží toľko, že si noví majitelia odvážajú z chovnej stanice nielen šteniatko, ale aj krmivo a základné potreby pre svojho nového štvornohého priateľa.

Preto sme chovateľský program založili nielen na zvýhodnených cenách, ale aj na kvalite krmiva a vzdelávanie chovateľov a budúcich majiteľov psov.

Podmienky chovateľského programu Yoggies sú zostavené tak jednoducho, ako to len šlo. Chceli sme ich sprístupniť čo najširšiemu okruhu poctivých a solídnych chovateľov, a tým im dať príležitosť kŕmiť svoje dospelé, chovné psy aj ich potomkov zdravo a bez chémie. Aj vďaka tomu môžete získať za 1 euro s DPH "balíček na cestu" k novým majiteľom pre každé šteňa.

Pre vstup do chovateľského programu potrebujete len dve veci. Ako na to:

  1. Pošlite nám kópiu platného certifikátu chovateľskej stanice na mail info@yoggies.sk alebo zavolajte na 0917533869. My vám zašleme podmienky spolupráce .
  2. Potom si založíte registráciu na našom eshope www.doglife.sk , aby ste mali možnosť objednávať za zvýhodnených chovateľských podmienok.

Čo robiť, aby ste získali "balíčky na cestu" za jedno euro?

Vždy je potrebné zaslať kópiu schválené žiadosti pre pridelenie zápisovým čísel čipov. Potom vám môžeme zaslať toľko "balíčkov na cestu", koľko bude vašim šteniatkam pridelené čipov.

Ako získať vzorky krmiva Yoggies, letáky, samolepky aj vrece granúl zadarmo?

Aj takúto podporu našim chovateľom máme v ponuke. Ak umiestnite náš banner na svoje webové stránky, alebo napríklad na plot alebo v areáli vašej chovnej stanice, dojednáme s vami podmienky rozšírenej spolupráce a s radosťou budeme váš poctivý chov podporovať. Napíšte nám o tom.

Yoggies je stále jedinou firmou v ČR, ktorá vyrába krmivá, maškrty, konzervy aj doplnky pre psov a mačky ÚPLNE BEZ CHÉMIE

Ak prevádzkujete útulok pre psov, aj pre vás sme pripravili podobné výhody ako pre chovateľov. Sme schopní spoločne zostaviť dotovaný program nákupu krmív pre zverencov. Bude nám potešením pomáhať aj s umiestňovaním odložených psíkov do rodín.