Podmienky a možnosti veľkoobchodnej spolupráce


Prevádzkujete predajňu, veterinárnu ambulanciu, chovnú stanicu, útulok pre psov, ste členmi canisterapeutického spolku, alebo cvičíte vodiace psy a pod.?


Pre všetkých, ktorí s nami chcú spolupracovať na rozvoji a propagáciu zdravého kŕmenie psov i mačiek, sme pripravili nové a ešte výhodnejšie podmienky veľkoobchodnej spolupráce s Yoggies. K tomu podporíme váš obchod vybavením, materiály, polepy výkladov, banery, vzorky zadarmo aj marketingovo vo vašom okolí.

A pretože sme my v Yoggies s.r.o. boli prví v SR, kto sa začal komplexne zaoberať zdravým kŕmením a výskumom vplyvu zdravé potravy na zdravie našich štvornohých priateľov, rozhodli sme sa túto spoluprácu výrazne podporovať aj marketingovo, odmenami a rozšírenými možnosťami spolupráce, ktorá sa vám iste oplatí.

Sme radi za každý námet, ktorý posunie zdravá krmiva opäť o krok dopredu

Ak máte nápady, alebo pripomienky, môžete nám ich napísať na náš email yoggies@yoggies.sk . Budeme vám dôkladne počúvať a námety sa zaoberať s cieľom rozvíjať našu spoločnú spoluprácu a snahu v propagáciu krmív bez chémie.

Spolupráca s obchodmi

Ak prevádzkujete kamennú predajňu, máme pre vás pripravený zvýhodnený cenník pre vaše nákupy. Stačí sa prihlásiť cez náš email yoggies@yoggies.sk   a obratom budete kontaktovaní našimi obchodnými zástupcami.

Chovatelia

Pamätáme aj na poctivé chovateľa s certifikovanou chovnú stanicou (nepodporujeme množiarne !!!). Preto sme pripravili špeciálny program nákupov zdravých krmív pre dospelých psov i ich šteňatá a nové "pánov", súčasťou ktorej je aj osveta, letáky a vzdelávanie o zdravom kŕmení psov. Stačí sa prihlásiť cez náš email yoggies@yoggies.sk    a dozviete sa ako jednoduché to je, prihlásiť do nášho chovateľského programu Yoggies. Potom budete môcť čerpať výhody a nakupovať aj balíčky pre šteňatá "Na cestu" za 1. euro a pod. Ako spolupracovať ako chovateľ, alebo chovná stanica - viac tu ...

Veterinári

Ak prevádzkujete veterinárnej praxi, aj pre vás máme špeciálne podmienky spolupráce a marketingovej podpory. Stále viac veterinárov sa na nás obracia so záujmom o spoluprácu, pretože spoznávajú výhody zdravého kŕmenie psov i spokojnosť ich majiteľov. Bude nám potešením spolupracovať. Stačí napísať na náš email yoggies@yoggies.sk   a obratom budete kontaktovaný (a) našimi obchodnými zástupcami.

Spolky canisterapia, výcvik vodiacich psov, služobné psy atd ...

Pre vás všetkých a vašu záslužnú aj dobrovoľnícku činnosť máme pripravený súbor výhod, darčekov, podpory i nákupov so zľavami. Aj vy môžete napísať na náš email yoggies@yoggies.sk   .Budeme vás kontaktovať.

Podpora vzdelávania v školách, škôlkach a pod.

Sú chovatelia, ktorí navštevujú so svojimi psy v rámci vzdelávania a osvety treba školy a škôlky. Aj pre vás sme pripravili určitý súbor výhod. Neváhajte nám napísať  na náš email yoggies@yoggies.sk