BARF Plus - vyvážená príloha k B.A.R.F. s probiotikami pre psov

Yoggies vyvážená príloha k B.A.R.F. je voňavá a chutná príloha bez mäsa vyrobená z kvalitného ovocia a zeleniny lisovaná za studena do formy granúl. Aj BARF+ obsahuje najkvalitnejšie suroviny  byliniek aj probiotík, ale samozrejme aj probiotiká na podporu zdravia a imunity vášho psa. BARF+ sa hodí nielen ako príloha k nášmu B.A.R.F., ale aj ako základ mnohých diét pre psov. BARF+ môžete podávať napr. s akoukoľvek omáčkou pre psov. Získate tým vysoko diétny pokrm napr. chudnutie alebo rôznych diétach vášho psa. Pokiaľ potrebujete u svojho psíka úplne vynechať mäso (napríklad pri obličkových diétach), potom BARF+ v kombinácii s Yoggies zeleninovou omáčkou sú skvelou kombináciou.  

Prírodná, kompletná a vyvážená príloha k B.A.R.F. (surovej potrave pre psov) BARF+  

Vďaka spolupráci a vývoju s veterinármi, doterajším poznatkom a tiež kolegom vo výrobnom závode prinášame Vyváženú a za studena lisovanú prílohu k mäsu BARF+ s probiotikami. Príloha BARF+ je bez mäsa a živočíšnych proteínov, vyrobená výhradne z ovocia, zeleniny, strukovín, byliniek a doplnkových zložiek pre zdravie každého psa. Neobsahuje žiadnu sóju, chémiu, obilie, cukry, ani vedľajšie produkty rastlinnej výroby.  

Nelámajte si hlavu s hľadaním príloh 

Ak kŕmite svojich psov surovou potravou, pravdepodobne každý deň riešite správny a vyvážený pomer surovín, ktoré doplnia surové mäso. Príloha BARF+ vám ušetrí veľa času aj starostí. Odpadne vám zháňanie aj nákup príloh, ich vyváženie na kombinovanie, skladovanie aj príprava. Príloha BARF+ obsahuje výhradne prírodné zložky potravy ako vitamíny, vlákninu, sacharidy aj laktobacily na podporu zdravia vášho psa.  

Unikátne zloženie dokonalej prílohy k mäsu  

Vyvážený B.A.R.F., teda surová potrava pre psov by mala obsahovať nielen kvalitné mäso, ale aj prílohy a doplnky potravy. Preto je tu BARF+ z vyváženej zmesi ovocia, zeleniny, strukovín, olejov aj doplnkov potravy pre psov.  

Hlavné zložky BARF Plus:  

 • Zmes zeleniny a bylín (hrach, sušená mrkva, červená repa, pastier, pór, zeler, čakanka, fenikel, žihľava, ženšen, kvety harmančeka, hloh, schisandra chinensis, ženšen, Eleuterokok ostnatý, ginostemy päťlistá 
 • Lupina aj múčka z konope, 
 • Mleté kukuričné klíčky aj ľanové semienko, 
 • Mix za studena lisovaných olejov ako orechový, konopný a rybí, 
 • Mix ovocie ako jablká, hrušky, čerešne atď., 
 • Rezne z červenej repy, 
 • Morské riasy (Asyophyllum nodosum), 
 • Pestrec mariánsky a zmes byliniek pre psov, 
 • Zažívacia rašelina, 
 • Mletá Yucca Schidigera, 
 • Výťažok z mäsa morskej mušle Perna Canaliculus na podporu kĺbov, 
 • Zmes laktobacilov Yoggies na podporu imunitného systému a zažívania.  

Benefity vyváženej prílohy k B.A.R.F pre zdravé a vyvážené kŕmenie vášho psa  

✔ Yoggies BARF+ je dokonale vyvážená príloha k surovej potrave pre psov. 

✔ Obsahuje VITAMÍNY, VLÁKNINU, PROBIOTIKA a PREBIOTIKA pre podporu zdravia, imunity a vyváženú črevnú mikroflóru (mikrobióm). 

✔ Obsahuje oleje lisované za studena ako olej z pšeničných klíčkov, orechový alebo konopne. Oleje majú protizápalové aj detoxikačné účinky a sú zdrojom Omega 3 a 6. 

✔ BARF+ sa jednoducho dávkuje k surovému mäsu (napr. B.A.R.F.) v pomere cca 20% prílohy a 80% surového mäsa.

✔ Výťažok z mäsa morskej mušle Perna Canaliculus podporuje kĺbový aparát aj tvorbu sinoviálnej (kĺbovej) tekutiny.

Špeciálna zmes probiotík pre psov podporuje obranyschopnosť organizmu a imunitný systém psa. 

✔ Vyvážená príloha k B.A.R.F. obsahuje jedinú živočíšnu zložku - (necelý 1 g na 100 g prílohy) vaječný žĺtok. Ten býva zdrojom vitamínov, minerálov a pozitívne tiež ovplyvňuje stav kože aj srsti psa. 

✔ BARF+ obsahuje 14% rastlinných proteínov, 10% rastlinných tukov, 6% vlákniny, 2,2% vápnika, 1,3% fosforu. 

✔ Skvelá stráviteľnosť a 234 kcal na 100 g je dosiahnutá aj bez pridania cukrov, umelých tukov, sóje, konzervantov i mäsa. BARF+ je bez chémie!

Tip: Príloha BARF+ je vyrobená ako doplnok krmív pre psov. V kombinácii s novinkou Yoggies omáčky pre psov sa BARF+ stáva vynikajúcim diétnym a kompletným krmivom pre psov s nadváhou, alebo diétami.  

Nielen príloha k mäsu, ale aj súčasť diét pre psov  

Vďaka veterinárom aj vývoju sa príloha k mäsu Yoggies BARF+ je vyvážená príloha k B.A.R.F. Je skvelou, dobre stráviteľnou súčasťou diétneho kŕmenia psa. Možno ju využiť ako u psov s nadváhou, tak u psov s obmedzeným príjmom živočíšnych proteínov aj tukov. 

Energetická využiteľnosť prílohy BARF+ a mäsa 

Ak kŕmite psa surovou potravou, je dobré poznať aspoň základné fakty a vedieť porovnať energetickú výdatnosť BARF+ a mäsa.  

 • Energetická využiteľnosť prílohy BARF Plus je 234 kcal/100 g 
 • 100 g hovädzieho chudého mäsa dodá cca 140 kcal 
 • 100 g kuracích pŕs ca 275 kcal 100 g jahňacieho mäsa ca 300 kcal 
 • 100 g morčacieho mäsa ca 105 kcal 
 • 100 g králičieho mäsa ca 132 kcal.Z uvedených kalorických hodnôt vyplýva, že mäso môžete za prílohu BARF+ vymeniť (doplniť) v pomere 1:1.  

Ako dávkovať BARF+ a zostaviť vyvážený B.A.R.F.?  

Kŕmnu dávku vyváženého B.A.R.F.u na deň môžete zostaviť v pomere 70-80% mäsa a 20-30% prílohy BARF+.

Tip: Pozor na "fejky". Správne a pravé granule lisované za studena aj pravú prílohu k surovej potrave BARF+ spoznáte na prvý pohľad tak, že sú balené v papierových vreciach. Dôvodov je niekoľko. Papier je prírodný a recyklovateľný. Neobsahuje chémiu a prírodné krmivo, ktorými granule lisované za studena sú, pomáha udržať si prirodzenú vôňu i bariéru proti zapareniu a vlhkosti. Proti tomu napodobeniny bývajú v lacných plastových vreciach plných nebezpečných a rakovinotvorných ftalátov a môžu byť v plaste aj zaparené, kontaminované alfatoxíny. 

Vďaka stále sa rozširujúcemu sortimentu krmív Yoggies máte už na výber z niekoľkých možností, ako svojho psa kŕmiť. Či už sa rozhodnete pre kompletné granule lisované za studena, prílohu BARF+ v kombinácii so surovým mäsom alebo naše ďalšie novinky (už čoskoro), tak si môžete byť istí, že dávate svojmu štvornohému členovi rodiny skutočnú kvalitu. Pretože naším motom stále zostáva, že Zdravie začína v miske®.  

Čomu sa vyvarovať pri výbere BARF+ pre psov: 

BARF+ by nemal byť na dlhší čas krmivom pre psa (napr. ako vegetariánske granule), pokiaľ nejde o dlhodobú diétu a pod. Pes je mäsožravec a ako taký by mal dostávať mäso (alebo z neho pripravené granule a ďalšie). BARF+ nikdy nezahrievajte nad 38 °C, mohli by ste zničiť zdraviu prospešné probiotiká.

Na čo sa zamerať pri výbere BARF+ pre psov:  

Aby ste vytvorili vyvážený B.A.R.F. (surovú potravu) mala by kombinácia MÄ SO+ a BARF+ byť zostavená v pomere 2:1, alebo maximálne 3:1 (MÄSO+ : BARF+). BARF+ je voňavá príloha sama o sebe. Pri diétach tak nemusíte podávať veľa omáčky. Stačí BARF+ omáčkou mierne "ovoňať" a dostanete ešte voňavejšie, pre psa lákavejšie a chutný pokrm.