BARF Plus - vyvážená príloha k B.A.R.F.

Prírodné a kompletné príloha k surovej strave pre psov BARF Plus

Tip: BARF + je za studena lisovaná, kompletné príloha pre psov, vhodná ku každej surové potrave. Ak "BARFujete" môžete surovú potravu bez obáv striedať (napr. Na víkendy i cesty) s granulami lisovanými za studena Yoggies, zvanými "sušený BARF".

Vďaka spolupráci a vývoju s veterinármi, doterajším poznatkom a tiež kolegom vo výrobnom závode prinášame NOVINKU. Vyváženú a za studena lisovanou prílohu k mäsu - BARF + s laktobacily. Príloha BARF + je bez mäsa a živočíšnych proteínov, vyrobená výlučne z ovocia, zeleniny, strukovín, byliniek a doplnkových zložiek pre zdravie každého psa. Neobsahuje žiadnu sóju, chémiu, obilie, cukry, ani vedľajšie produkty rastlinnej výroby.

Tip: Príloha BARF + podporuje imunitný systém psa vďaka obsahu špeciálne vyvinutých probiotík.

Nelámte si hlavu s hľadaním príloh k B.A.R.F.u

Kŕmite chcete svoje psy surovou potravou, pravdepodobne každý deň riešite správny a vyvážený pomer surovín, ktoré doplnia surové mäso. Príloha BARF + vám ušetrí veľa času i starostí. Odpadne vám zháňanie aj nákup príloh, ich vyvážené nakombinované, skladovanie aj prípravu. Príloha BARF + obsahuje výhradne prírodné zložky potravy ako vitamíny, vlákninu, sacharidy aj laktobacily pre podporu zdravia vášho psa.

Unikátne zloženie dokonalé prílohy k mäsu

Vyvážená surová potrava pre psov by mala byť zložená nielen z mäsa, ale aj z iných dôležitých prírodných zložiek potravy. Preto je BARF + zostavený zo zmesi ovocia, zeleniny, strukovín, olejov .... Hlavnými zložkami sú sušená mrkva, červená repa, hrach, paštrnák, pór, zeler, čakanka, fenikel. V zložení tiež nájdete list žihľavy, ženšen, kvety harmančeka, hloh obyčajný, klanoplašku čínsku, eleuterokok ostnatý, ginostemu piatimi lupeňmi, aksamietnice aj brezové listy. Pre zdravé trávenie potom vlčí bôb, konopnú múčku, ľanové semienko aj mix ovocie ako jablká, hrušky, čučoriedky a čerešne.

Tip: Surová potrava doplnená o prílohu lisovanú za studena Yoggies BARF + je dokonalým a vyváženým B.A.R.F.em pre psov.

Neodmysliteľné pre zdravie psa sú oleje lisované za studena. Olej z pšeničných klíčkov, orechový, alebo konopný majú protizápalové účinky, podporujú funkcie pečene a sú skvelým zdrojom Omega 3 a 6 mastných kyselín.

Zdravé trávenie i peristaltika čriev sú podporené nahrubo mletými surovinami, probiotiká v podobe vlákniny z ovocia a zeleniny aj zažívacie rašelinou.

Výťažok z mäsa morské mušle Perna Canaliculus podporuje kĺbový aparát aj tvorbu synoviálnej (kĺbovej) tekutiny. Špeciálna zmes probiotík pre psov podporuje obranyschopnosť organizmu a imunitu psa.

Jedinou živočíšnu zložkou BARF + môže byť necelé 1% (necelý 1 g na 100 g granúl) vaječného žĺtka. Ten býva zdrojom vitamínov, minerálov a pozitívne tiež ovplyvňuje stav kože i srsti psa.

Príloha obsahuje 14% hrubého proteínu, 10% hrubého tuku, 6% vlákniny, 2,2% vápnika, 1,3% fosforu rastlinného pôvodu. Skvelé stráviteľnosti a 234 kcal na 100 g je dosiahnuté aj bez pridania cukrov, umelých tukov a mäsa.

Nielen príloha k mäsu, ale aj súčasť diét pre psov

Vďaka veterinárom aj vývoji sa príloha k mäsu Yoggies BARF + môže stať skvelou, dobre stráviteľnú súčasťou diétneho kŕmenia psa. Možno ju využiť ako u psov s nadváhou, tak aj u psov s obmedzeným príjmom živočíšnych proteínov i tukov.

Energetická využiteľnosť prílohy BARF + a mäsa

Ak kŕmite psa surovou stravou, je dobré poznať aspoň základné fakty a vedieť porovnať energetickú výdatnosť BARF + a mäsa.

  • Energetická využiteľnosť prílohy BARF + je 234 kcal / 100 g
  • 100 g hovädzieho chudého mäsa dodá ca 140 kcal
  • 100 g kuracích pŕs ca 275 kcal
  • 100 g jahňacieho mäsa ca 300 kcal
  • 100 g morčacieho mäsa ca 105 kcal
  • 100 g králičieho mäsa ca 132 kcal.

Z uvedených kalorických hodnôt vyplýva, že mäso môžete za prílohu BARF + vymeniť (doplniť) v pomere 1: 1.

Ako dávkovať BARF + a zostaviť vyvážený B.A.R.F.?

Kŕmnu dávku vyváženého B.A.R.F.u na deň môžete zostaviť v pomere 70-80% mäsa a 20-30% prílohy BARF+.

Tip: Pozor na "fejky". Správne a pravej granule lisované za studena i pravú prílohu k surovej strave BARF + spoznáte na prvý pohľad tak, že sú balené v papierových vreciach. Dôvodov je niekoľko. Papier je prírodný a recyklovateľný. Neobsahuje chémiu a prírodnému krmivu, ktorými granule lisované za studena sú, pomáha udržať si prirodzenú vôňu aj bariéru proti zapareniu a vlhkosti. Proti tomu napodobeniny bývajú v lacných plastových vreciach plných nebezpečných a rakovinotvorných ftalátov a môžu byť v plastu i zaparené, kontaminované alfatoxiny.

Vďaka stále sa rozširujúcemu sortimentu krmív Yoggies máte už na výber z niekoľkých možností, ako svojho psa kŕmiť. Či už sa rozhodnete pre kompletnú granule lisované za studena, prílohu BARF + v kombinácii so surovým mäsom alebo naše ďalšie novinky (už čoskoro), tak si môžete byť istí, že dávate svojmu štvornohemu členovi rodiny naozaj to najlepšie a najzdravšie na trhu. Pretože naším mottom stále zostáva, že Zdravie začína v miske®.