PRÍLOHY k surovej potrave B.A.R.F. pre psov

Ak kŕmite svojho psa B.A.R.F.om (t. j. surovou stravou), určite vás zaujíma, akú prílohu môžete svojmu psovi podávať. Preto sme vyvinuli jedinečnú sušenú prílohu Yoggies, ktorá je optimálnym doplnkom kŕmenia surovým B.A.R.F.om.

Druhou možnosťou je Yoggies vyvážená príloha k B.A.R.F. plus, voňavá a chutná bezmäsitá príloha vyrobená z kvalitného ovocia a zeleniny lisovanej za studena do granúl. Je však vhodný aj ako základ mnohých diét pre psov. BARF+ sa môže podávať napríklad s akoukoľvek omáčkou pre psov.


Joggies Sušená príloha s ovsenými vločkami

Sušená príloha s pohánkovými vločkami

Joggies Sušená príloha s ryžovými vločkami

V balení 750 g.

Doplnkové krmivo Yoggies sušená príloha s ovsenými vločkami (bezlepková s klíčkami) je optimálnym doplnkom ku kŕmeniu surovým mäsom B.A.R.F. Neoddeliteľnou súčasťou dennej stravy psa by mali byť aj vhodné bezlepkové obilniny, bylinky, zelenina a ovocie, ktoré nájdete v zložení tejto prílohy.

V balení 750 g.

Doplnkové krmivo Yoggies sušená príloha s pohánkovými vločkami je optimálnym doplnkom kŕmenia surovým mäsom B.A.R.F. Neoddeliteľnou súčasťou každodennej stravy psa by mali byť aj vhodné bezlepkové obilniny, bylinky, zelenina a ovocie, ktoré nájdete v zložení tohto doplnkového krmiva.

V balení 750 g.

Doplnkové krmivo Yoggies sušená príloha s ryžovými vločkami je optimálnym doplnkom kŕmenia surovým mäsom B.A.R.F. Neoddeliteľnou súčasťou každodennej stravy psa by mali byť aj vhodné bezlepkové obilniny, bylinky, zelenina a ovocie, ktoré nájdete v zložení tohto doplnkového krmiva.

Joggies BARF+ príloha k surovému mäsu

V baleniach po 2 kg, 5 kg a 20 kg

BARF+ je špecialita pre psov kŕmených surovou stravou. Vyvinuli sme ju v spolupráci s poprednými odborníkmi na výrobu krmív lisovaných za studena, ako aj s veterinármi a chovateľmi. Vďaka metóde lisovania za studena si suroviny zachovávajú svoje prirodzené nutričné hodnoty a výrobný proces neničí vitamíny ani iné dôležité prírodné živiny. Tento za studena lisovaný doplnok je vyrobený ako prirodzený doplnok krmiva pre psov.