GRANULE lisované za studena pre mačky


Yoggies granule lisované za studena s probiotikami pre mačky sú na trhu unikátne a testy preukázali, že dlhodobá akceptovateľnosť tohto krmiva u mačiek je vynikajúci. Granule Yoggies pre mačky sú z 98% vyrobené z živočíšnych proteínov, ktoré mačka, ako správny predátor, musí k svojmu zdravému životu dostať. Yoggies granule lisované za studena pre mačky obsahujú probiotiká pre podporu zdravia a imunity každej mačky, pretože aj pre mačky platí, že Zdravie začína v misce®


Yoggies Granule pre mačky s kuracím mäsom, lisované za studena s probiotikami

Úplne nové Yoggies granule pre mačky s kuracím mäsom, lisované za studena. Granule obsahujú jedinečná probiotiká na podporu imunity aj celkového zdravia mačiek. Sú alternatívou hlavne pre mačky kŕmené mäsom a môžu byť používané ako kvalitné forma plnohodnotného mačacieho jedálnička, ktorý môže byť občas spestrený surovým mäsom. Základom granúl je kvalitný kuracie mäso, obsahujú aj kuracia pečeň, rybí olej z bielej ryby alebo bylinky. Všetko samozrejme bez chémie a v granuliach nenájdete ani obilie, sóju, žiadna umelá lákadlá či konzervanty.

Yoggies Granule pre mačky s morčacím mäsom, lisované za studena s probiotikami

Úplne nové Yoggies granule pre mačky s morčacím mäsom, lisované za studena. Granule obsahujú jedinečná probiotiká na podporu imunity aj celkového zdravia mačiek. Sú alternatívou hlavne pre mačky kŕmené mäsom a môžu byť používané ako kvalitné forma plnohodnotného mačacieho jedálnička, ktorý môže byť občas spestrený surovým mäsom. Základom granúl je kvalitné mäso z moriaka, obsahujú aj hydinová pečeň, rybí olej z bielej ryby alebo bylinky. Všetko samozrejme bez chémie a v granuliach nenájdete ani obilie, sóju, žiadna umelá lákadlá či konzervanty.

                          

                                 PÁR RÁD A INFORMÁCIÍ

                                Ku granulám PRE MAČKY:

Čoho sa vyvarovať pri výbere granúl pre mačky:

Granule pre mačky Yoggies podávajte radšej po celý deň v menších dávkach, ako raz dávkou do misky pre celý deň. Mačka je čistotné zviera a bude mať radšej čistú misku. Tiež sa vyvarujete sadnutiu polietavého hmyzu, ktorý môže prenášať vírusy, baktérie a parazity. Mačka by mala vo svojej potrave mať minimum obilnín, pretože ako takmer 100% mäsožravec potrebuje mäso. Vyvarujte sa potrave s obsahom rastlinných proteínov, obilie, alebo nekvalitného mäsa či zmesou mäs.

Na čo sa zamerať pri výbere granúl pre mačky:

V potrave mačky musia prevažovať mäso - a to aspoň v pomere 90% kvalitného mäsa a 10% ovocia alebo zeleniny.