Granule s kuracím a hovädzím mäsom lisované za studena

Podrobnosti

Kuracie a hovädzie mäso pochádza zo švajčiarskych a nemeckých chovov kde sa dbá na to, aby mäso nebolo "vyháňanie" rastovými hormónmi, antibiotikami a pod. Vďaka tomu sme môžete pri lisovaní využívať prírodný tuk z mäsa bez potreby pridávať tuk umelý a rafinovaný. Rovnako tak ako do granúl nie je pridávaná žiadna chémia, konzervanty, dochucovadlá, obilie ani sója, ktorú pes nevie stráviť a tá môže poškodzovať jeho štítnu žľazu! Majú prirodzenú chuť, vôňu aj výživové vlastnosti surovej potravy a tým vraciame psom kvalitu potravy z prírody. Granule v žalúdku psa nenapučiavajú. To znižuje riziko vzniku torzie žalúdka! Tieto granule odporúčame predovšetkým pre dospelých psov aj keď granule Yoggies sú vyrábané ako "All Life Stages".

Kvalitné mäso tak dodá psom dostatok živočíšnych proteínov i tukov, vločky z lúpanej ryže sú pre psa zdrojom energie pri premene uhľohydrátov na potrebné cukry, surové ovocie a zelenina dodajú vlákninu a vitamíny a základné podporu kĺbov zaistí prírodný výťažok z mäsa slávky zelenoústej. Mimo to granule obsahujú mletú kremelinu aj zažívacie rašelinu pre podporu peristaltiky čriev a čistenie čriev od drobných parazitov a laktobacily (probiotiká) v granulách podporujúce imunitný systém psa.

Výroba

Dôležitý je aj výrobný proces. Vďaka niekoľkostupňovému, pomalému sušenie tých najkvalitnejších surových surovín zabezpečíme to, že Yoggies granule lisované za studena sú jednou z najkvalitnejších potráv pre psov vôbec (najlepšie potravou pre psa je vyvážený BARF), ktorá sa výživovými vlastnosťami podobá potrave psa v prírode. Vďaka pomalému sušenie tak obsahujú granule všetky dôležité prírodné výživové látky - proteíny (bielkoviny), tuky, vlákninu aj vitamíny ako surová potrava dôležitá k správnemu tráveniu potravy a zdravie psa.

Zloženie

Analytické složky (v kg):
Hrubý protein 26,00 %, Hrubý tuk 10,00 %, Hrubá vláknina 3,50 %, Hrubé popoloviny 6,80 %, Hrubá vlhkost 9,8%, Vápník 1,25 %, Fosfor 0,99 %, Sodík 0,38 %

Vitamíny a stopové prvky (na kg):
Vitamín A - 10200,00 IU, Vitamín D3 - 1100,00 IU, Vitamin E - 180,00 mg, Vitamin B1 - 3,20 mg, Vitamín B2 - 7,20 mg, Vitamin B6 - 4,10 mg, Vitamin B12 - 43,00 mcg, Biotin jako D - 230,00 mcg, Kyselina listová - 0,38 mg, Niacin - 22,00 mg, Vitamin C - 170,00 mg, Kyselina pantothenová - 7,50 mg, Cholinchlorid - 1000,00 mg

Stopové prvky
Mangan - 46,00 mg, Meď - 12,00 mg, Oxid zinečnatý - 62,00 mg, Jód - 1,80 mg

Zloženie Yoggies granúl lisovaných za studena s kuracím a hovädzím mäsom:

(Obsah sušených mas zodpovedá ca.87% obsahu mäsa v nesušené forme)

Sušené kuracie mäso mleté 26,50%, Celozrnná ryžová múka 26,50%, sušené hovädzie mäso mleté 7,80%, sušené rybie mäso 5,40%, Zemiakové vločky, Koreň paštrnáku, sušený mletý, Kukuričné klíčky, sušené repné odrezky, repkový olej lisovaný za studena, Rybí olej, Výťažok z mäsa morské mušle Perna canaliculus, Sušené mletá jablká, Sušené mleté hrušky, Želatínový prášok, Zmes sušených byliniek pre psov, Kremelina organická pre podporu a čistenie tráviaceho traktu, Potravinová rašelina mletá "Heilerde" na podporu peristaltiky čriev a imunity psa, Sušené a mletá Yucca schidigera, Yoggies - zmes laktobacilov (Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus) na podporu imunity

Dobré stráviteľnosti a energetickej úrovne 382 kcal / 100 g je dosiahnuté aj bez pridania cukru a škrobov.

Vďaka týmto faktom sú granule Yoggies zdravú špičku na trhu. Po granulách Yoggies bude mať váš pes fit život, hebkú srsť, čistá čreva, dobré zažívanie, posilnenú imunitu. Zároveň si bude užívať pôžitku z chrumkanie (ako u kociek) a tým si bude čistiť zuby od zubného kameňa. Zdravá potrava je tiež prevenciou proti zápalom a nádorovým ochorením zažívacieho traktu. Granule Yoggies so svojou chuťou a vôňou blíži potrave psov v prírode.

Krmné dávky

Doporučené krmné dávky (viz.kalkulátor krmných dávek)

Orientačne možno napísať, že minimálne odporúčané množstvo krmiva na deň zodpovedá zhruba od 1,2% telesnej hmotnosti dospelého psa s nižšou dennou aktivitou. Pre šteňa nastavte kŕmnu dávku na 2,5% telesnej hmotnosti psa, ale ako najlepší granule pre šteňa odporúčame granule Yoggies Active.

Skutočná potreba potravy závisí na aktivite a veku psa viz.kalkulátor .... Každý chovateľ by si mal nastaviť kŕmnu dávku podľa individuálnej potreby, záťaže aj fyziologických predpokladov a požiadaviek psa. Táto informácia môže byť len orientačné. Nezabudnite, že každý pes musí mať vždy k dispozícii dostatočné množstvo čerstvej vody.

Skladovanie:
Skladujte na chladnejšom mieste v suchu! Neuzatvárať dlhodobo do vzduchotesných nádob.

Doporučenie

Dodávané ako GRANULE a MINIGRANULE!
Výhody a odporúčania pre kuracie + hovädzie granule lisované za studena:

  • Tieto granule doporučujeme pre dospelých psov pri strednej a vyššej záťaži
  • "All Life Stages" hodí sa pre všetky plemená a vekové kategórie psov
  • Sú skvelo prijímané aj tými najvyberavejším psy
  • Obsah surového mäsa v granuliach je ca 87% pred sušením
  • V žalúdku psa nenapučiavajú, sú skvelo stráviteľné a podporujú peristaltiku tráviaceho traktu
  • Bez akejkoľvek chémie, sóje, obilia, lepku aj dochucovadiel
  • Vyrobené lisovaním za studena bez tepelnej úpravy pri teplote do 38 ° C
  • Chuť a vôňa napodobňuje potravu psa v prírode.
  • Základom je surové kuracie a hovädzie mäso zo švajčiarskych a nemeckých chovov