Jogurt pre psov a mačky

Jedinečná čerstvá pochúťka a doplnok stravy pre zdravie psov i mačiek

Chcete, aby z vášho šteňaťa vyrástol zdravý pes, alebo mala vaša gravidná fena dostatok výživy pre šteňatá, alebo snáď hľadáte doplnok stravy, keď je váš pes liečený antibiotikami? Alebo jednoducho chcete dopriať svojmu psovi pochúťku a zároveň posilniť jeho zdravie a imunitný systém?

Vedecké štúdie pojednávajúce o chorobách i zdravie psov a preukazujú, že rovnako ako u človeka, tak i u psa platí, že ak je imunitný systém oslabený, môže dochádzať k hnačkám, zažívacím ťažkostiam, ale aj k závažnejším ochoreniam celého organizmu psa.

Pôvodne sme jogurt vymysleli pre nášho psa Roxyho, ktorý trpel po otrave hnačky, zažívacími ťažkosťami a "šialenú" plynatosťou. Tento unikátny a dnes už patentovaný jogurt bol prvým krmivom, ktoré Roxymu začalo zachraňovať zdravie. Prvý účinok bol v tom, že jogurt odstránil jeho dlhotrvajúce a opakujúce sa hnačkami. Potom zastavil jeho flatuenci (plynatosť a "prdíky") až úplne zrovnal jeho zažívací trakt a "vyrobil" skvelé hovienka.

Tip: Jogurty pre psov Yoggies sú BEZ LAKTÓZY, vyrobené na základe plnotučného ovčieho mlieka

Laktózu nevie pes ani mačka stráviť.

Dnes sú jogurty pre psov obľúbené nielen u psov, ktorí trpia hnačkovými ochoreniami, alebo plynatosťou, ale s obľubou ich používajú aj chovatelia na posilnenie zdravia a imunity psa, majitelia šteniat aj brezivých, alebo chovatelia, ktorí potrebujú svoje psy zdravo a kvalitne dokrmovať. Veterinári používajú Yoggies jogurty pre psov a mačky napríklad pri silných hnačkách psov i mačiek, ale aj pri podávaní antibiotík. V tom prípade je vždy lepšie sa s veterinárom poradiť, pretože niektoré antibiotiká môžu s probiotikami kolidovať.


Yoggies jogurty pre psov majú svoju jedinečnú funkciu aj vďaka tomu, že neobsahujú žiadnu laktózu. Tú psy, ani mačky nevie tráviť a býva mnohokrát spúšťačom hnačiek. Preto vieme laktózu prírodnou formou štiepiť. Jogurty sú potom pre psov nasládlejší a tým aj chutnejšie.

Tip: Jogurty pre psov Yoggies posilňujú imunitný systém psa a sú skvelé pre šteňatá po odstavení. Dodajú živiny a posilní imunitný systém šteniat.


Zloženie jogurtu:

Špeciálna zmes polotučných mliek ovčích a kravských spolu s Yoggies - probiotickými kultúrami
Analytické zložky:
Hrubý proteín 3,38%
Hrubý tuk 1,40%
Vláknina 0,22g
Hrubý popol 0,70%
Laktóza ca 0,1%
sušina

Tip: Jogurty pre psov Yoggies sú BEZ LAKTÓZY, vyrobené na základe plnotučného, ​​predovšetkým ovčieho mlieka


Ako jogurt pre psov podávať:

-podávajte chladený
-Prípadné "hrudky" nie sú vďaka zloženiu z viacerých druhov mliek na závadu
-Odporúčame pred podávaním premiešať odo dna
-Jogurt pre psov môžete vylepšiť lyžičkou medu, strúhaným jablkom / hruškou, ovsenými vločkami a pod.
-Šteňatá do 1 roka - 1 ks týždenne (porcie možno deliť)
-Malé plemená psov do 10 kg - 1 ks týždenne
-Stredné plemená psov do 35 kg - 1 - 2 ks týždenne
-Veľké plemená psov nad 35 kg - 2 - 3 ks týždenne
-Pri hnačkových ochoreniach odporúčame podávať častejšie v menších dávkach