Konzervy pre mačky

Konzervy pre mačky od Yoggies sú vyrobené výhradne z najkvalitnejšieho mäsa. V konzervách nájde vaša mačka kúsky poctivého mäsa. Konzervy pre mačky Yoggies neobsahujú žiadne farbivá, konzervanty, sóju ani obilie. Pretože Zdravie začína v miske®. Vaša mačka si naše konzervy zamiluje a bude pri tom spokojne priasť.


Konzerva pre mačky Losos a divá kačica

Konzerva pre mačky 100% králik s brusnicami

Dodávame v objeme 185 g

Mäsové ragú s kúskami lososa, divokej kačice, pečene a srdiečok. Toto kompletné menu tiež obsahuje za studena lisovaný olej aj kúsky jabĺk a brusnice. Neobsahuje žiadne chemické konzervanty, obilniny, cukor, soľ ani umelé dochucovadlá.

Dodávame v objeme 200 g

Hrubo mleté kvalitné králičie mäso obsahuje aj jemne mleté králičie kosti, ktoré sú zdrojom vápnika a ďalších minerálov. Neobsahuje žiadne chemické konzervanty, obilniny, cukor, soľ ani umelé dochucovadlá.

Čomu sa vyvarovať pri výbere konzerv pre mačky:

Na čo sa zamerať pri výbere maškrty pre mačky:

Konzervy pre mačky, ktoré obsahujú málo mäsa, alebo "vedľajšie produkty živočíšnej alebo rastlinnej výroby" neveští pre žalúdok vašej mačky nič dobré. Môžu obsahovať nekvalitné a veľmi jemne mleté suroviny, medzi ktorými sa dá len ťažko rozlíšiť, či sa jedná o mäso alebo napríklad zafarbené obilie.

Mačky ako takmer 100% mäsožravce by mali dostávať kvalitné a vysoko percentné konzervy. Starostlivo čítajte zloženie konzerv. Pokiaľ obsahujú podozrivo málo mäsa, vyhnite sa im. Pre žalúdok vašej mačky urobí väčšiu službu "žiadna konzerva" ako nekvalitná konzerva.