Konzervy pre psov

Monoproteinové (z jedného druhu mäsa) konzervy s veľmi kvalitným hovädzím mäsom sú pre psy aj vďaka obsahu špičkového mäsa, karotky aj ľanového oleja a Omega 3 a 6 skvele stráviteľné a dôležité aj pre imunitný systém psa, zdravú kožu, srsť aj pohybový aparát. Tieto konzervy sú vysoko kvalitné a chutné krmivo bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!

Tieto monoproteínové konzervy sú vyrobené z kúskov morčacie svaloviny a vnútorností, sladkých zemiakov (zdroj vlákniny, uhľohydrátov a energie) aj bodlákového oleja (zdroj esenciálnych nenasýtených mastných kyselín aj k posilneniu detoxikačnej funkcie pečene). Konzervy sú špičkovým a chutným krmivom bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!

Kvalitné mäso zveriny z odbor, tekvice ako zdroj vlákniny, nenasýtených tukov i horčíka a za studena lisovaný olej z pupalky dvojročnej sú jedinými surovinami pre tieto konzervy. Esenciálne mastné kyseliny sú dôležité na predchádzanie alergiám, svrbenia, zápalom aj kožným problémom. Konzervy sú kvalitným krmivom bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!

Tip pre konzervy Yoggies a kŕmenie vašich psov

Všetky receptúry konzerv pre psov Yoggies sú vyvíjané tak, aby boli čo najlepšie stráviteľné a psom boli ako potravou, tak i spestrením ich potravy. Nemali by ste však zabúdať na fakt, že aj keď sú vyrábané bez akejkoľvek chémie, obilie, sóje a konzervantov, prechádza tepelným procesom. Preto sa žiadna konzerva nehodí z dlhodobého hľadiska ako trvalé krmivo pre psa.

Konzervy pre psov môžete využiť ako:

  • Ako prostriedok k pribratí na váhe, alebo gravidity feny pod. (Majte na mysli, že ak psovi zdvihnete príjem proteínov a pes nevydá dostatok energie v priebehu, muža sa dostaviť plynatosť - prdy)
  • Ako ochucovadlá ku granulám Yoggies (musíte si byť však vedomý faktu, že ak spestríte psovi akékoľvek granule konzervou, môže samotné granule nabudúce odmietať)
  • Ako spestrenie potravy (napríklad ako obed) pre psov medzi jednotlivými kŕmnymi dávkami
  • Krátkodobé, kvalitné a plnohodnotné krmivo pre psov