Konzervy pre psov

Základom Yoggies konzerv pre psov je mäso z fariem v Nemecku, Belgicku a Holandsku. V konzervách nájde váš pes kúsky poctivého mäsa aj vývar, ovocie a zeleninu. Konzervy pre psov Yoggies neobsahujú žiadne farbivá, konzervanty, sóju ani obilie. Preto si ich zamiluje každý pes, ktorý ochutná naše konzervy. Pretože Zdravie začína v miske®  

Monoproteínová konzerva s hovädzím mäsom, karotkou a ľanovým olejom  

Dodávame v objemoch 800g a 400g Monoproteinové (z jedného druhu mäsa) konzervy s veľmi kvalitným hovädzím mäsom sú pre psy aj vďaka obsahu špičkového mäsa, karotky aj ľanového oleja a Omega 3 a 6 skvele stráviteľné a dôležité aj pre imunitný systém psa, zdravú kožu, srsť aj pohybový aparát. Tieto konzervy sú vysoko kvalitné a chutné krmivo bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!

Monoproteínová konzerva s morčacím mäsom, sladkými zemiakmi a bodliakovým olejom 

Dodávame v objemoch 800g a 400g  Tieto monoproteínové konzervy sú vyrobené z kúskov morčacie svaloviny a vnútorností, sladkých zemiakov (zdroj vlákniny, uhľohydrátov a energie) aj bodlákového oleja (zdroj esenciálnych nenasýtených mastných kyselín aj k posilneniu detoxikačnej funkcie pečene). Konzervy sú špičkovým a chutným krmivom bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!

Konzerva pre psov so zverinou, tekvicou a pupalkovym olejom  

Dodávame v objemoch 800g a 400g Kvalitné mäso zveriny z odbor, tekvice ako zdroj vlákniny, nenasýtených tukov i horčíka a za studena lisovaný olej z pupalky dvojročnej sú jedinými surovinami pre tieto konzervy. Esenciálne mastné kyseliny sú dôležité na predchádzanie alergiám, svrbenia, zápalom aj kožným problémom. Konzervy sú kvalitným krmivom bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!

Konzerva s kúskami hydinového mäsa, zeleninou a ovsenými vločkami  

Dodávame v objeme 200 g            Konzerva pre psov s kvalitným hydinovým mäsom, záhradnou zeleninou a ovsenými vločkami, bez akýchkoľvek konzervantov a dochucovadiel. Konzervy pre psov Yoggies obsahujú výhradne kusy mäsa (väčšie aj menšie kúsky), prírodný vývar z mäsa a kostí (žiadny bujón). Konzervy sú kvalitným krmivom bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!  

Monoproteínová konzerva s kúskami jahňacieho mäso, karotkou a zemiakmi  

Dodávame v objeme 200 g            Konzerva pre psov s kvalitným jahňacím mäsom, zemiakmi a karotkou, bez akýchkoľvek konzervantov a dochucovadiel. Konzervy pre psov Yoggies obsahujú výhradne kusy mäsa (väčšie aj menšie kúsky), prírodný vývar z mäsa a kostí (žiadny bujón). Konzervy sú kvalitným krmivom bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!  

Yoggies konzerva pre psov s mäsovou zmesou (kurča, bravčové, hovädzie) králikom a hráškom

Dodávame v objeme 400g,800g a 1200g

Konzerva pre psov Yoggies Mäsová zmes (kurča, bravčové, hovädzie) s králikom a hráškom obsahuje hneď niekoľko druhov mäsa z preverených zdrojov. Tiež ľahko stráviteľné a kvalitné králičie mäso s vysokou nutričnou hodnotou. Kompletné krmivo pre psy. 

Yoggies monoproteínová konzerva pre psy s kačacím mäsom, brusnicami a kĺbovou výživou

Dodávame v objeme 400g,800g a 1200g

Konzerva pre psov Yoggies Kačacie mäso s jablkami, brusnicami a kĺbovou výživou obsahuje kvalitné kačacie mäso z preverených zdrojov, ktoré dodá vášmu miláčikovi silu k celodenným hrátkam a športovým výkonom. Kompletné krmivo pre psy. 

Yoggies konzerva pre psov s morčacím mäsom, lososom, bylinkami a kĺbovou výživou

Dodávame v objeme 400g,800g a 1200g

Konzerva pre psov Yoggies Morčacie mäso s lososom, topinamburom a divokými bylinkami obsahuje len prvotriedne mäso. Obsahuje omega-3 a je priam ideálny pri problémoch spojených s trávením aj pri diétach. Kompletné krmivo pre psy.

Čomu sa vyvarovať pri výbere konzerv pre psov: 

Konzervy pre psy, ktoré obsahujú málo mäsa, alebo "vedľajšie produkty živočíšnej alebo rastlinnej výroby" neznamená pre žalúdok vášho psa nič dobré. Môžu obsahovať nekvalitné a veľmi jemne mleté suroviny, medzi ktorými sa dá len ťažko rozlíšiť, či sa jedná o mäso alebo napríklad zafarbené obilie. Nekupujte podozrivo lacné konzervy pre psov. Pravidlom býva, že z nekvalitných surovín kvalitné konzervy nevyrobíte.

Na čo sa zamerať pri výbere konzerv pre psov:  

Starostlivo čítajte zloženie konzerv. Pokiaľ obsahujú podozrivo málo mäsa, vyhnite sa im. Pre žalúdok vášho psíka urobí väčšiu službu "žiadna konzerva" ako nekvalitná konzerva. V záujme dlhého a kvalitného zdravia Vášho psa majte na mysli, že Zdravie začína v miske®