Konzervy pre psov

Základom Yoggies konzerv pre psov je mäso z fariem v Nemecku, Belgicku a Holandsku. V konzervách nájde váš pes kúsky poctivého mäsa aj vývar, ovocie a zeleninu. Konzervy pre psov Yoggies neobsahujú žiadne farbivá, konzervanty, sóju ani obilie. Preto si ich zamiluje každý pes, ktorý ochutná naše konzervy. Pretože Zdravie začína v miske®  


Monoproteínová konzerva s hovädzím mäsom, karotkou a ľanovým olejom

Dodávame v objemoch 800g a 400g

Monoproteinové (z jedného druhu mäsa) konzervy s veľmi kvalitným hovädzím mäsom sú pre psy aj vďaka obsahu špičkového mäsa, karotky aj ľanového oleja a Omega 3 a 6 skvele stráviteľné a dôležité aj pre imunitný systém psa, zdravú kožu, srsť aj pohybový aparát. Tieto konzervy sú vysoko kvalitné a chutné krmivo bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!

Monoproteínová konzerva s morčacím mäsom, batatmi a bodliakovým olejom

Dodávame v objemoch 800g a 400g 

 Tieto monoproteínové konzervy sú vyrobené z kúskov morčacie svaloviny a vnútorností, sladkých zemiakov (zdroj vlákniny, uhľohydrátov a energie) aj bodlákového oleja (zdroj esenciálnych nenasýtených mastných kyselín aj k posilneniu detoxikačnej funkcie pečene). Konzervy sú špičkovým a chutným krmivom bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!

Konzerva pre psov so zverinou, tekvicou a pupalkovym olejom


Dodávame v objemoch 800g a 400g

Kvalitné mäso zveriny z odbor, tekvice ako zdroj vlákniny, nenasýtených tukov i horčíka a za studena lisovaný olej z pupalky dvojročnej sú jedinými surovinami pre tieto konzervy. Esenciálne mastné kyseliny sú dôležité na predchádzanie alergiám, svrbenia, zápalom aj kožným problémom. Konzervy sú kvalitným krmivom bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!

Konzerva s kúskami hydinového mäsa, zeleninou a ovsenými vločkami

Dodávame v objeme 200 g

Konzerva pre psov s kvalitným hydinovým mäsom, záhradnou zeleninou a ovsenými vločkami, bez akýchkoľvek konzervantov a dochucovadiel. Konzervy pre psov Yoggies obsahujú výhradne kusy mäsa (väčšie aj menšie kúsky), prírodný vývar z mäsa a kostí (žiadny bujón). Konzervy sú kvalitným krmivom bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!

Monoproteínová konzerva s kúskami jahňacieho mäso, karotkou a zemiakmi

Dodávame v objeme 200 g

Konzerva pre psy s kvalitným jahňacím mäsom, zemiakmi a karotkou, bez akýchkoľvek konzervantov a dochucovadiel. Konzervy pre psov Yoggies obsahujú výhradne kusy mäsa (väčšie aj menšie kúsky), prírodný vývar z mäsa a kostí (žiadny bujón). Konzervy sú kvalitným krmivom bez lepku, sóje, umelých tukov a konzervantov!


Čomu sa vyvarovať pri výbere konzerv pre psov:

Na čo sa zamerať pri výbere konzerv pre psov:

Konzervy pre psy, ktoré obsahujú málo mäsa, alebo "vedľajšie produkty živočíšnej alebo rastlinnej výroby" neveští pre žalúdok vášho psa nič dobré. Môžu obsahovať nekvalitné a veľmi jemne mleté suroviny, medzi ktorými sa dá len ťažko rozlíšiť, či sa jedná o mäso alebo napríklad zafarbené obilie.

Nekupujte podozrivo lacné konzervy pre psov. Pravidlom býva, že z nekvalitných surovín kvalitné konzervy nevyrobíte.

Starostlivo čítajte zloženie konzerv. Pokiaľ obsahujú podozrivo málo mäsa, vyhnite sa im. Pre žalúdok vášho psíka urobí väčšiu službu "žiadna konzerva" ako nekvalitná konzerva.

V záujme dlhého a kvalitného zdravia Vášho psa majte na mysli, že Zdravie začína v miske®