B.A.R.F. výcvikové maškrty z morčacieho a hovädzieho mäsa

Podrobnosti

Pretože pes je predovšetkým mäsožravec, stanú sa pravdepodobne naše Yoggies B.A.R.F. výcvikové maškrty odmenou, na ktorej bude váš pes závislým a to aj bez pridania akejkoľvek chémie, konzervantov a dochucovadiel. Tieto masové maškrty vyrábame výhradne z tono najkvalitnejšieho hovädzieho mäsa patentovo chránenou metódou a pochopiteľne bez akejkoľvek chémie, dochucovadiel i konzervantov. Jedinou surovinou je najčistejšie a najkvalitnejšie hovädzie mäso.

Prednosti domácich maškŕt Yoggies:

  • sú bez pšenice a sóje
  • bez akéhokoľvek prídavku cukrov a lákadiel
  • neobsahujú vedľajších rastlinné ani živočíšne produkty
  • neobsahujú chemické konzervačné látky
  • sú bez geneticky upravených zložiek
  • sú psíkov výborne prijímané

Výroba

B.A.R.F. tyčinky pre psov sa vyrába patentovanou metódou a postupy, ktoré dokážu udržať vďaka vakouvému baleniu čerstvosť a vôňu tohto surového masového maškrty. Pri výrobe je treba dbať na čistotu prostredia i kvalitu surovín, aby nedošlo k bakteriálnej kontaminácii produktu.

Zloženie

100% surové, najkvalitnejšie hovädzie a morčacie mäso z českých chovov.

Kŕmne dávky

Denné dávkovanie: Maškrty by nemali nahrádzať kvalitné a kompletné krmivo pre psov. Používajte podľa svojho uváženia ako odmenu.

Doporučenie

Tento maškrtu sa skvele hodí ako odmena pri výcviku aj ako bežný každodenná maškrta. Pamätajte, že aj keď sú B.A.R.F. tyčinky Yoggies vyrobené z pravého a kvalitného mäsa a neobsahujú konzervanty, nemali by nahradiť vyváženú a plnohodnotnú potravu psa. Ak B.A.R.F. maškrty zaradíte do "jedálnička" vášho psa, mali by ste o dávku maškŕt v pomere cca 1: 1 znížiť dennú kŕmnu dávku vášho psa. Váš pes by mal mať k dispozícii vždy dostatok čerstvej pitnej vody.