Granule lisované za studena s jahňacím mäsom a bielou rybou

Podrobnosti

Ako diétnejšie forma vysoko kvalitného a zdravého kŕmenie psov sa osvedčili Yoggies granule s jahňacím mäsom a bielou rybou. Masa, ako zdroja prírodných bielkovín a tukov nie sú "vyháňané" rastovými hormónmi, antibiotikami a pod. Vďaka tomu možno pri lisovaní využívať prírodné tuk z mäsa a netreba do nich pridávať tuk umelý a rafinovaný. Rovnako tak, ako do nich nie je pridávaná žiadna chémia, konzervanty, dochucovadlá, obilie ani sója a neobsahujú žiadny lepok (tzv.Gluten Free). Receptúra ​​je zostavená s nižším obsahom tuku, aby tráviaci trakt psa bol čo najmenej zaťažený.

Kvalitné mäsa tak dodajú psom dostatok živočíšnych proteínov i tukov, vločky zo zemiakov sú pre psa zdrojom energie pri premene uhľohydrátov na potrebné cukry, surové ovocie a zelenina dodajú vlákninu a vitamíny. Základný podporu kĺbov zaistí prírodný výťažok z mäsa slávky zelenoústej (Perna canaliculus). Mimo to granule obsahujú mletú kremelinu aj zažívacie rašelinu pre podporu peristaltiky čriev a čistenie čriev od drobných parazitov a laktobacily (probiotiká) v granulách podporujúce imunitný systém psa. Granule tiež obsahujú za studena lisované oleje např.rybí olej ako zdroj Omega 3 a 6. granule v žalúdku psa nenapučiavajú. To znižuje riziko vzniku torzie žalúdka! Tieto granule odporúčame predovšetkým pre dospelých psov aj keď granule Yoggies sú vyrábané ako "All Life Stages".

Výroba

Pre vysokú kvalitu krmiva a granúl je dôležitý tiež výrobný proces. Niekoľkostupňovej, pomalé sušenie najkvalitnejších, surových surovín zabezpečí, že Yoggies granule lisované za studena sú jednou z najkvalitnejších potráv pre psov vôbec (najlepšie potravou pre psa je vyvážený BARF). Takáto potrava sa potom výživovými vlastnosťami podobá potrave psa v prírode. A práve vďaka pomalému sušenia obsahujú granule všetky dôležité prírodné výživové látky ako proteíny (bielkoviny), tuky, vlákninu aj vitamíny pre zdravý a vitálny život psa.

Zloženie

Analytické složky:
Hrubý protein 24,5 %, Hrubý tuk 9,5 %, Hrubá vláknina 5 %, Hrubý popel 6,6 %, Hrubá vlhkost 9,9%, Calcium 1,3 %, Fosfor 1,1 %

Vitamíny a stopové prvky:
Vitamín A - 11.000 iE, Vitamín D3 - 1.100 iE, Vitamín E - 200 mg, Vitamín B1 - 4 mg, Vitamín B2 - 8 mg, Vitamin B6 - 4,8 mg, Vitamín B12 - 48 μg, Biotin (vit.D) - 252 μg, Kyselina listová - 0,4 mg, Niacin - 24,1 mg, Vitamín C - 140 mg, Kyselina pantothenová - 8 mg, Cholinchlorid - 1.200 mg

Stopové prvky:
Mangan - 48 mg, Meď - 10 mg, Zinek - 65 mg, Jod - 1,6 mg

Zloženie Yoggies granúl lisovaných za studena s jahňacím mäsom a bielou rybou:

(Obsah sušených mas zodpovedá ca.85% obsahu mäsa v nesušenej forme)

Jahňacie mäso sušené mletej 15%, Zemiakové vločky 15%, Mletý sušený žalúdok z diviaka 12%, Mäso biele ryby, sušené, mleté 8%, Sušené, mletá pečeň 4%, Zmes zeleniny (čakanka, zeler, mangold, paštrnák, koreň petržlenu ) 4,5%, Za studena lisovaný repkový olej, sušené, mleté morské riasy, Zmes byliniek pre psov (fenikel, žihľava, púpava, rasca, harmanček, tymián, listy maliny, listy černíc, horec) 3%, Repné rezky, sušené , mleté, Rybí olej, Želatínový prášok, Sušené rašelina 2%, Sušené, mleté čučoriedky, Yucca Schidigera, sušená, mletá, Laktobacily - Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus

Dobré stráviteľnosti a energetickej úrovne 367 kcal / 100 g je dosiahnuté aj bez pridania cukru a škrobov.

Vďaka týmto faktom sú granule Yoggies zdravú špičku na trhu. Po granulách Yoggies bude mať váš pes fit život, hebkú srsť, čistá čreva, dobré zažívanie, posilnenú imunitu. Zároveň si bude užívať pôžitku z chrumkanie (ako u kociek) a tým si bude čistiť zuby od zubného kameňa. Zdravá potrava je tiež prevenciou proti zápalom a nádorovým ochorením zažívacieho traktu. Granule Yoggies so svojou chuťou a vôňou blíži potrave psov v prírode.

Krmné dávky

Doporučené krmné dávky (viz.kalkulátor krmných dávek)

Orientačne možno napísať, že minimálne odporúčané množstvo krmiva na deň zodpovedá zhruba od 1,2% telesnej hmotnosti dospelého psa s nižšou dennou aktivitou. Pre šteňa nastavte kŕmnu dávku na 2,5% telesnej hmotnosti psa, ale ako najlepší granule pre šteňa odporúčame granule Yoggies Active.

Skutočná potreba potravy závisí na aktivite a veku psa viz.kalkulátor .... Každý chovateľ by si mal nastaviť kŕmnu dávku podľa individuálnej potreby, záťaže aj fyziologických predpokladov a požiadaviek psa. Táto informácia môže byť len orientačné. Nezabudnite, že každý pes musí mať vždy k dispozícii dostatočné množstvo čerstvej vody.

Skladovanie:
Skladujte na chladnejšom mieste v suchu! Neuzatvárať dlhodobo do vzduchotesných nádob.

Doporučenie

Výhody a odporúčania pre jahňacie s bielou rybou granule lisované za studena:

  • Základom je surové jahňacie a rybie mäso (sladkovodná ryba)
  • Chuť a vôňa granúl napodobňujú potravu psa v prírode
  • Vyrobené lisovaním za studena bez tepelnej úpravy pri teplote do 38 ° C
  • Bez akejkoľvek chémie, sóje, obilia, lepku aj dochucovadiel
  • V žalúdku psa nenapučiavajú, sú skvelo stráviteľné a podporujú peristaltiku tráviaceho traktu
  • Obsah surového mäsa v granuliach je ca 85% pred sušením
  • Sú skvelo prijímané aj tými najvyberavejším psy
  • "All Life Stages" hodí sa pre všetky plemená a vekové kategórie psov
  • Diétnejšie granule pre psov a nižšie záťažou, nadváhou alebo ťažkosťami trávenia a pod ...