Granule lisované za studena Yoggies Active s kačicou Barbaria a jeleňom

Podrobnosti

Tieto granule pre psov vďaka 28,6% obsahu živočíšnych proteínov a 12% obsahu tuku z použitých mas možno odporučiť ako najlepšie granule pre vaše šteňatá, alebo dospelých psov vo vyššej záťaži. Receptúra ​​obsahuje 28,6% živočíšnych proteínov a 12% prírodných tukov získaných výhradne z použitých más čo je zárukou skvelej stráviteľnosti a príjmu dostatku skvelých živín ako pre šteňa, gravidné feny, feny v laktácii i dospelých aktívnych psov. V granulách nájdete mäso kačice Barbaria ( "husokačka") a mäso z jeleňa (bohaté na Omega 3). Neobsahujú žiadnu chémiu, lepok, sóju a vďaka zloženiu sú skvele stráviteľné, podporujú peristaltiku zažívacieho traktu a predovšetkým psom vďaka zloženiu a dokonalým výrobným procesom skvele chutia ako prirodzená potrava z prírody. Ani tieto granule v žalúdku psa nenapučiavajú, ale rozpúšťa sa, čím sa potláča riziko torzie žalúdka a neobsahujú žiadny lepok (tzv.Gluten Free).

Kvalitné mäsa tak dodajú psom dostatok živočíšnych proteínov i tukov, vločky zo zemiakov i hnedej lúpanej ryže sú pre psa zdrojom energie pri premene uhľohydrátov na potrebné cukry, surové ovocie a zelenina dodajú vlákninu a vitamíny. Základný podporu kĺbov zaistí prírodný výťažok z mäsa slávky zelenoústej (Perna canaliculus). Mimo to granule obsahujú mletú kremelinu aj zažívacie rašelinu pre podporu peristaltiky čriev a čistenie čriev od drobných parazitov a laktobacily (probiotiká) v granulách podporujúce imunitný systém psa. Granule tiež obsahujú za studena lisované oleje např.rybí olej ako zdroj Omega 3 a 6. granule v žalúdku psa nenapučiavajú. To znižuje riziko vzniku torzie žalúdka!

Výroba

Pre vysokú kvalitu krmiva a granúl je dôležitý tiež výrobný proces. Niekoľkostupňovej, pomalé sušenie najkvalitnejších, surových surovín zabezpečí, že Yoggies granule lisované za studena sú jednou z najkvalitnejších potráv pre psov vôbec (najlepšie potravou pre psa je vyvážený BARF). Takáto potrava sa potom výživovými vlastnosťami podobá potrave psa v prírode. A práve vďaka pomalému sušenia obsahujú granule všetky dôležité prírodné výživové látky ako proteíny (bielkoviny), tuky, vlákninu aj vitamíny pre zdravý a vitálny život psa.

Aj tu sú suroviny mletie "nahrubo" aby podporovali peristaltiku žalúdka a čriev aj skvelé vstrebávanie potravy.

Zloženie

Analytické složky (přísady / kg):
Hrubý protein 28,6%, Hrubý tuk 12%, Hrubá vláknina 4,7%, Hrubé popeloviny 6,8%, Hrubá vlhkost 9,6%, Vápník 1,24%, Fosfor 1,01%, Sodík 0.34%, Magnesium 0,07%

Stopové prvky:
Mangan - 48,00 mg, Meď - 10,00 mg, Oxid zinečnatý - 120,00 mg, Železo - 200,00mg

Zloženie:
Sušené mleté mäso kačice Barberie 22,00% (niečo medzi mäsom kačice a husi), Vločky hnedej celozrnnej ryže 22,00%, sušené mleté zveriny mäso (jeleň) 5,50%, sušené zemiakové vločky 5,40%, sušené rybie mäso 5,30%, Hrubomleté proso, Ryžové sušené klíčky 5,00%, Želatínový prášok, sušené mletá červená repa, Zverinové kosti mleté, Zmes morských rias, Zmes sušených byliniek, Repkový olej lisovaný za studena, Ľanové semienka mletá, Potravinová rašelina mletá, lesné plody sušené, mleté (brusnice, maliny, černice, šípky, čučoriedky), Fenikel sušený, mletý, sušené a mletá Yucca Schidigera, sušený žĺtkový prášok, Kremelina organická, Výťažok z mäsa morskej mušle (Perna canaliculata), Zmes minerálne kultúr, Yoggies - zmes laktobacilov na podporu imunity,
Dobré stráviteľnosti a energetickej využiteľnosti 392 kcal / 100 g je dosiahnuté aj bez pridania cukru, umelých tukov a škrobov.
Obsah sušených mas (živočíšnych bielkovín) v tomto krmive zodpovedá ca.86% obsahu mäsa v nesušené forme.

Vitamíny a stopové prvky (na kg):
Vitamín A - 10000,00 IU, Vitamín D3 - 1000,00 IU, Vitamin E - 200,00 mg, Vitamin B1 - 3,50 mg, Vitamín B2 - 7,00 mg, Vitamin B6 - 4,20 mg, Vitamin B12 - 42,00 mcg, Biotin jako D - 210,00 mcg, Kyselina listová - 0,35 mg, Niacin - 21,00 mg, Vitamin C - 140,00 mg, Kyselina pantothenová - 8,00 mg, Cholinchlorid - 1500,00 mg.

Krmné dávky

Odporúčané kŕmne dávky (viz.kalkulátor kŕmnych dávok)

Orientačne možno napísať, že minimálne odporúčané množstvo krmiva na deň zodpovedá zhruba od 1,2% telesnej hmotnosti dospelého psa s nižšou dennou aktivitou. Pre šteňa nastavte kŕmnu dávku na 2,5% telesnej hmotnosti psa.

Skutočná potreba potravy závisí na aktivite a veku psa viz.kalkulátor .... Každý chovateľ by si mal nastaviť kŕmnu dávku podľa individuálnej potreby, záťaže aj fyziologických predpokladov a požiadaviek psa. Táto informácia môže byť len orientačné. Nezabudnite, že každý pes musí mať vždy k dispozícii dostatočné množstvo čerstvej vody.

Skladovanie:
Skladujte na chladnejšom mieste v suchu! Neuzatvárať dlhodobo do vzduchotesných nádob.

Doporučenie

Výhody a odporúčania pre Yoggies Active granule lisované za studena:

  • Možno odporučiť ako primárny, vysoko kvalitné granule pre šteňatá
  • Hodí sa aj pre gravidné suky, suky v laktácii, aktívnej a zamestnané dospelých psov všetkých plemien
  • Základom je surové, tučnejšie mäso kačice Barbaria (tzv.husokachna) a mäso jeleňa
  • Chuť a vôňa granúl napodobňujú potravu psa v prírode
  • Vyrobené lisovaním za studena bez tepelnej úpravy pri teplote do 38 ° C
  • Bez akejkoľvek chémie, sóje, obilia, lepku aj dochucovadiel
  • V žalúdku psa nenapučiavajú, sú skvele stráviteľné a podporujú peristaltiku tráviaceho traktu
  • Obsah surového mäsa v granuliach je ca 86% pred sušením
  • Sú skvele prijímané aj tými najvyberavejším psy
  • "All Life Stages" hodí sa pre všetky plemená a vekové kategórie psov