Omáčka pre psov so zverinou a tekvíc Hokaido

Podrobnosti

Omáčky pre psov Yoggies s kvalitnou zverinou (bažant, srnka, daniel ...), tekvíc Hokaido a koreňovou zeleninou má nielen skvelú vôňu a sladkastú chuť, ale môže byť aj súčasťou diéty napríklad pri hnačkových ochoreniach k jemnému "ozvláštnenie" napr. Ryža. Zverinová omáčka pre psov sa ale skvele hodí aj ako doplnok potravy, príloha i súčasť diét pre psov s ochorením pečene, obličiek, rôznymi alergiami aj pre obéznych psov, alebo psov trpiacich nechutenstvom k "ozvláštnenie" kŕmnej dávky. Aj vďaka batátom a varenej mrkve má vynikajúcu, sladkastú chuť i vôňu. Váš pes ju bude milovať.

Výroba

Precíznosť pri výrobnom procese aj kvalita používaných surovín hrajú pri výrobe omáčok pre psov najdôležitejšiu úlohu. Vďaka viac ako ročnému vývoji spolu s veterinármi, a to predovšetkým s MVDr.Danielou Královou z veteriny 3v1, sme vymysleli špeciálny výrobné postupy aj zloženie omáčok pre psov, vďaka ktorým netreba používať žiadne konzervanty, obilie, sóju, ani chémiu. Omáčky pre psy sú skvelo stráviteľné, voňavé a chutné. Tráviaci trakt psa nezaťažujú.

Zloženie

Zloženie: Kvalitné zveriny mäso (bažant, srnčia, daniel ..), sladké zemiaky, brusnice, koreňová zelenina, silný vývar, voda, bylinky pre psov ... Analytické zložky na 100g: Hrubý proteín 3,63%, hrubý tuk: 0, 37%, vláknina: 0,17%, energetická využiteľnosť 100 kcal / 100g

Skladovanie: Nevystavujte slnečným lúčov. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hod. Omáčky pre psov neobsahujú žiadne konzervanty!

Krmné dávky

Odporúčané kŕmne dávky: Omáčky pre psov podávajte podľa potreby, ale iba k ozvláštnenie a zatraktívnenie kŕmnej dávky. Omáčky nemajú nahrádzať bežnú kŕmnu dávku kompletného a vyváženého krmiva.

Skladovanie: Ide o produkt sterilizovaný. Po otvorení uchovávajte omáčky pre psov v chladničke a spotrebujte do 48.hod po otvorení.

Doporučenie

Balené v pohároch 200 g

Omáčky pre psov možno podávať ako súčasť každej kŕmnej dávky. Odporúčame podávať len také množstvo omáčok pre psov, aké je potrebné k "ozvláštnenie" kŕmnej dávky. Omáčky pre psy sú primárne vyvinuté ako doplnok potravy psa k zaktraktivnění kŕmnej dávky a nemali by nahradiť bežnú kŕmnu dávku vyvážené, kompletné potravy pre psov. Použitie omáčok pre psov Yoggies nechávame na rozhodnutí každého chovateľa. Mali by ste ich však používať uvážene, pretože sa môže stať, že omáčkou pre psov zmeníte svojmu psovi vôňu bežné kŕmnej dávky a potom môže bežnú kŕmnu dávku "bez omáčky" odmietať. Záleží však len na vašom rozhodnutí a kreativite.