Kuracie monoproteinová omáčka pre psov s batátmi a zeleninou

Podrobnosti

Ako jediný výrobca v SR uvádzame na trh omáčky pre psov. Tie boli spolu s veterinármi, a to predovšetkým s MVDr.Danielou Královú z veteriny 3v1, vyvinuté ako doplnok potravy pre psov s rôznymi diétami, problémy s pečeňou, obličkami, ale aj pre psy obézne k "ozvláštnenie" diétne kŕmnej dávky a pod. Rovnako dobre sa hodí pre zdravé psov trpiacich nechutenstvom, alebo prieberčivé psy. Na základe pokusov na mnohých vzorkách psov vás môžeme ubezpečiť, že po podaní omáčok Yoggies nezostane žiadna miska nedojezená ani u tých najvyberavejšie psov.

Výroba

Precíznosť pri výrobnom procese aj kvalita používaných surovín hrajú pri výrobe omáčok pre psov najdôležitejšiu úlohu. Vďaka viac ako ročnému vývoji spolu s veterinármi, a to predovšetkým s MVDr.Danielou Královou z veteriny 3v1, sme vymysleli špeciálny výrobné postupy aj zloženie omáčok pre psov, vďaka ktorým netreba používať žiadne konzervanty, obilie, sóju, ani chémiu. Omáčky pre psy sú skvele stráviteľné, voňavé a chutné. Tráviaci trakt psa nezaťažujú.

Zloženie

Zloženie: Kvalitné kuracie mäso, sladké zemiaky (sladké zemiaky) koreňová zelenina, silný vývar z mäsa a kostí, bylinky pre psov, voda. Analytické zložky na 100g: Hrubý proteín 3,33%, hrubý tuk: 0,97%, vláknina: 0,1%, energetická využiteľnosť 77 kcal / 100g

Skladovanie: Nevystavujte slnečným lúčov .. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hod. Omáčky pre psov neobsahujú žiadne konzervanty!

Krmné dávky

Odporúčané kŕmne dávky: Omáčky pre psov podávajte podľa potreby, ale iba k ozvláštnenie a zatraktívnenie kŕmnej dávky. Omáčky nemajú nahrádzať bežnú kŕmnu dávku kompletného a vyváženého krmiva.

Skladovanie: Ide o produkt sterilizovaný. Po otvorení uchovávajte omáčky pre psov v chladničke a spotrebujte do 48.hod po otvorení.

Doporučenie

Balené v pohároch 200 g

Omáčky pre psov možno podávať ako súčasť každej kŕmnej dávky. Odporúčame podávať len také množstvo omáčok pre psov, aké je potrebné k "ozvláštnenie" kŕmnej dávky. Omáčky pre psy sú primárne vyvinuté ako doplnok potravy psa k zaktraktivnění kŕmnej dávky a nemali by nahradiť bežnú kŕmnu dávku vyvážené, kompletné potravy pre psov. Použitie omáčok pre psov Yoggies nechávame na rozhodnutí každého chovateľa. Mali by ste ich však používať uvážene, pretože sa môže stať, že omáčkou pre psov zmeníte svojmu psovi vôňu bežné kŕmnej dávky a potom môže bežnú kŕmnu dávku "bez omáčky" odmietať. Záleží však len na vašom rozhodnutí a kreativite.