B.A.R.F. tyčinky z hovädzieho mäsa

Podrobnosti

Pretože pes je predovšetkým mäsožravec, stanú sa pravdepodobne naše Yoggies B.A.R.F. tyčinky maškrtou, na ktorom bude váš pes závislým aj bez pridania akejkoľvek chémie, konzervantov a dochucovadiel. Tieto masové maškrty vyrábame výhradne z vysoko kvalitného hovädzieho mäsa patentovo chránenou metódou a pochopiteľne bez akejkoľvek chémie, dochucovadiel i konzervantov. Jedinou surovinou je najčistejšie a vysoko kvalitné hovädzie mäso.

Výroba

B.A.R.F. tyčinky pre psov sa vyrába patentovanou metódou a postupy, ktoré dokážu udržať vďaka vákuovému baleniu čerstvosť a vôňu tohto surového masového maškrty. Pri výrobe je treba dbať na čistotu prostredia i kvalitu surovín, aby nedošlo k bakteriálnej kontaminácii produktu. 

Zloženie

Zloženie: 100% surové, vysoko kvalitné hovädzie mäso z českých chovov. Hovädzie surové mäso obsahuje cca 21% živočíšnych proteínov, 6% tuku a 147 kcal / 100g produktu

Skladovanie: skladujte v suchu, po otvorení v chladničke. Po otvorení spotrebujte do 24.hod. Neobsahuje žiadne konzervanty!

Kŕmne dávky

Podávajte podľa uváženia. Tento maškrta pre psov by nemala nahrádzať kvalitnú a vyváženú potravu psa ... 

Doporučenie

Táto maškrta sa skvele hodí ako odmena pri výcviku aj ako bežná každodenná maškrta. Pamätajte, že aj keď sú B.A.R.F. tyčinky Yoggies vyrobené z pravého a kvalitného mäsa a neobsahujú konzervanty, nemali by nahradiť vyváženú a plnohodnotnú potravu psa .... Ak B.A.R.F. maškrty zaradíte do "jedálnička" vášho psa, mali by ste o dávku maškŕt v pomere cca 1: 1 znížiť dennú kŕmnu dávku vášho psa. Váš pes by mal mať k dispozícii vždy dostatok čerstvej pitnej vody.