Olej z pestreca mariánskeho pre psov i mačky

Podrobnosti

Tento olej je určený ako doplnok kvalitnej a zdravej potravy psov i mačiek. Je lisovaný za studena a vďaka zachovaniu prírodných vlastností je aj skvelým antioxidant. Posilňuje imunitný systém, funkciu pečene a ich hojenie pri chorobách, po operáciách, alebo chemoterapiu. Pestrec chráni aj bunkové steny proti prenikaniu vírusov i ďalších látok poškodzujúcich ich funkciu. Pri krmení psa granulami Yoggies doporučujeme používať olej ako doplnok stravy mimo hlavnej kŕmnu dávku. Ak budete používať k obohateniu kŕmnej dávky pri kŕmení BARF, môžete s ním skvele dochutiť aj obohatiť celú porciu.

Výroba

Špeciálna a pomalá metóda lisovanie za studena zaistí "nezahřívání" suroviny a tým aj uchovanie prírodných živín v tomto oleji.

Zloženie

Zloženie:100% Pestrec mariánsky. Hrubý tuk 92%, energetická hodnota: 3496 Kj v 100 g

Skladovanie:Skladujte v tme na chladnejšom mieste a nevystavujte priamemu slnku, alebo zdrojom tepla a po otvorení opäť obal zatvárajte. Snažte sa po otvorení čo najskôr zpotřebovat. Olej neobsahuje žiadne konzervanty!

Krmné dávky

Pess hmotnosťou ca 15kg - 10ml / deň, 25kg - 15ml / deň. Mačka s hmotnosťou 5kg - 3ml denne, 8kg - 5ml deň..

Doporučenie

Pestrec mariánsky sa používa ako skvelý podporný prostriedok a doplnok stravy aj ako mimoriadne účinný liek používaný na liečbu tráviaceho traktu i pečene. Obsahuje totiž látku Silymarín, ktorá zlepšuje funkciu a regeneráciu pečene, pomáha predchádzať ich poškodeniu a zlepšuje aj detoxikačné možnosti pečene. Tento olej je skvelý ako prevencia, doplnok stravy pri bežnej í zvýšenej námahe. Rovnako tak je vynikajúcim prostriedkom pri liečbe porúch imunity psa i mačky, liečbe pečene např.po otravách, po chemoterapii, ale napríklad aj pri podávaní antibiotík i iných liekov a pod ...... Pred použitím pretrepte!