Omáčka pre psov s bielou sladkovodnou rybou a koreňovou zeleninou

Podrobnosti

Omáčka pre psov s bielou rybou a koreňovou zeleninou má nielen skvelú vôňu a chuť, ale môže byť aj súčasťou diéty napríklad pri hnačkových ochoreniach k jemnému "ozvláštneniu" napr. ryže. Rybia omáčka je najdietnejšia z omáčok Yoggies a preto ju možno skvele využiť aj pri znižovaní nadváhy psa. Poradíte Ak sa so svojím veterinárom, potom ju možno využívať aj pri rôznych ochoreniach a diétach ako napr. Pri ochorení pečene, obličiek, rôznych alergiách psov, alebo pri nechutenstve k "ozvláštnenie" kŕmnej dávky. Váš pes ju bude milovať.

Výroba

Precíznosť pri výrobnom procese aj kvalita používaných surovín hrajú pri výrobe omáčok pre psov najdôležitejšiu úlohu. Vďaka viac ako ročnému vývoji spolu s veterinármi, a to predovšetkým s MVDr.Danielou Královou z veteriny 3v1, sme vymysleli špeciálny výrobné postupy aj zloženie omáčok pre psov, vďaka ktorým netreba používať žiadne konzervanty, obilie, sóju, ani chémiu. Omáčky pre psy sú skvelo stráviteľné, voňavé a chutné. Tráviaci trakt psa nezaťažujú. 

Zloženie

Zloženie: Mäso biele, sladkovodné ryby, koreňová zelenina, silný vývar, voda, bylinky pre psov ... Analytické zložky na 100g: Hrubý proteín 2,97%, hrubý tuk: 0,27%, vláknina: 0,14%, energetická využiteľnosť 61 kcal / 100g

Skladovanie: Nevystavujte slnečným lúčov .. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hod. Omáčky pre psov neobsahujú žiadne konzervanty!

Krmné dávky

Doporučené krmné dávky
Omáčky pro psy podávejte dle potřeby, ale pouze k ozvláštnění a zatraktivnění krmné dávky. Omáčky nemají nahrazovat běžnou krmnou dávky kompletního a vyváženého krmiva.

Skladování:
Jedná se o produkt sterilovaný. Po otevření uchovávejte omáčky pro psy v lednici a spotřebujte do 48.hod po otevření.

Doporučenie

Balené v pohároch 200 g

Omáčky pre psov možno podávať ako súčasť každej kŕmnej dávky. Odporúčame podávať len také množstvo omáčok pre psov, aké je potrebné k "ozvláštnenie" kŕmnej dávky. Omáčky pre psy sú primárne vyvinuté ako doplnok potravy psa k zaktraktivnění kŕmnej dávky a nemali by nahradiť bežnú kŕmnu dávku vyvážené, kompletné potravy pre psov. Použitie omáčok pre psov Yoggies nechávame na rozhodnutí každého chovateľa. Mali by ste ich však používať uvážene, pretože sa môže stať, že omáčkou pre psov zmeníte svojmu psovi vôňu bežné kŕmnej dávky a potom môže bežnú kŕmnu dávku "bez omáčky" odmietať. Záleží však len na vašom rozhodnutí a kreativite ..