Bezlepkové, pečené, chrumkavé kostičky s hovädzím mäsom pre psov

Podrobnosti

Bezlepkové, pečené,chrumkavé kostičky s hovädzím mäsom pre psov obsahujú čisté hovädzie mäso (žiadny odpad). Tieto nové voňavé a bezlepkové maškrty pochádzajú z vlastnej kuchyne Yoggies, kde dbáme na najvyššiu kvalitu surovín aj výroby. Táto vynikajúca a voňavá odmena aj maškrta je BEZ LEPKU a neobsahuje žiadnu chémiu, cukor, soľ ani dochucovadlá. Vaši psi si je určite zamilujú nielen pre ich vôňu a chuť, ale aj preto, že sú dostatočne tvrdé a po zahryznutí "chrumkajú". (Pes, keď chrúme, vyplavuje sa mu z mozgu endorfín - hormón šťastia).

Výroba

V Yoggies vyvinuté receptúry z bezlepkového cesta z pohánkovej múky, ťahaného vývaru z mäsa i kostí, červenej repy a pravého mäsa aj pečenie s láskou pre našich štvornohých priateľov. To je tajomstvom výroby týchto hovädzích kostičiek Yoggies.

Zloženie

Zloženie: Pohánková múka, sušené hovädzie mäso na hrubo mleté, tekvicové semienko mleté, ryžové vločky, vajcia, červená repa, hovädzí vývar z mäsa a kostí.

Skladovanie: skladujte v suchu a po otvorení spotrebujte. Neobsahuje žiadne konzervanty!

Kŕmne dávky

Tento maškrta pre psov by nemala nahrádzať kvalitnú a vyváženú potravu psa. Môžete podávať podľa uváženia.

Doporučenie

Maškrty Yoggies nie sú zbytočne konzervované a neobsahujú žiadnu chémiu. Preto ich skladujte v suchu. Nezabúdajte, že by váš pes mal mať vždy k dispozícii dostatok čerstvej vody.