NOVÁ YOGGIES 650g zmes pečených maškŕt pre psov

Podrobnosti

V 650g balení nových maškŕt nájdete bezlepkové, pečené, chrumkavé kostičky s hovädzím, morčacím mäsom i bezlepkové a bezmäsité špenátové kostičky, tiež originálne Yoggies piškóty a tiež XXL piškóty s kuracím mäsom. Všetky masové maškrty obsahujú skutočné surové a sušené mäso (žiadny odpad) aj ďalšie kvalitné suroviny. Naopak maškrty neobsahujú lepok, sol, cukor ani žiadna lákadlá, dochucovadlá a konzervanty. Vaši psi si je určite zamilujú nielen pre ich vôňu a chuť, ale aj preto, že sú dostatočne tvrdé a po zahryznutí "chrumkajú". (Pes, keď chrúme, vyplavuje si z mozgu endorfín - hormón šťastia).

Výroba

V Yoggies vyvinuté receptúry z bezlepkového cesta z pohánkovej múky, surových kvalitných mas, ťahaného vývaru z mäsa i kostí, červenej repy aj ovocia a zeleniny sú pečené vo vlastnej Yoggies kuchyni s láskou pre našich štvornohých priateľov. To je tajomstvom výroby všetkých produktov Yoggies.

Zloženie

Zloženie: Pohánková múka, sušené hovädzie, morčacie, kuracie mäso na hrubo mleté, špenát, tekvicové a šalvie semienko mleté, ryžové vločky, vajcia, červená repa, hovädzí vývar z mäsa a kostí.

Skladovanie: skladujte v suchu a po otvorení spotrebujte. Neobsahuje žiadne konzervanty!

Kŕmne dávky

Tento maškrta pre psov by nemala nahrádzať kvalitnú a vyváženú potravu psa. Môžete podávať podľa uváženia.

Doporučenie

Maškrty Yoggies nie sú zbytočne konzervované a neobsahujú žiadnu chémiu. Preto ich skladujte v suchu. Nezabúdajte, že by váš pes mal mať vždy k dispozícii dostatok čerstvej vody.