Jogurt pre psov a mačky Yoggies

27.12.2017

Český vynález pomáha posilňovať imunitu a zdravie psov i mačiek.

Keď si pes, alebo mačka v prírode ulovia korisť, jednou z prvých dobrôt, na ktoré si z koristi pochutí, sú vnútornosti plné probiotík. Probiotiká (laktobacily) posilňujú imunitu. Lenže dnes v priemyselných krmivách probiotiká nenájdete. A to je jeden z dôvodov, prečo psy i mačky trpia mnohých "civilizačnými" chorobami ako ľudia. Majú skrátka oslabený imunitný systém.

Tip: rovnako ako ľudia, tak aj psy a mačky potrebujú posilňovať imunitný systém.

Jednou z prírodných a prirodzených ciest, ako posilniť imunitný systém psa i mačky, a k tomu im dopriať skvelú pochúťku aj výživu môže byť práve jogurt pre psov a mačky Yoggies

Prírodné podpora imunity aj skvelý a zdravý doplnok potravy

Ak vám záleží na zdravie svojho štvornohého miláčika, mali by ste dočítať nižšie uvedené informácie až do konca. Každý z chovateľov sa totiž za svoj život stretne u svojho psa, alebo mačky s viacerými, či menej závažnými zdravotnými ťažkosťami. Tým je však dobré radšej predchádzať, ako ich riešiť "ex post".

Práve preto sme už pri vývoji jogurtu pre psa mysleli na podporu imunity, ale aj na potlačenie hnačiek, flatuence (vetrov), zápachu z papule a v neposlednom rade aj na to, že by jogurty Yoggies mohli byť skvelým prírodným doplnkom potravy.

Ešte chutnejšie, výživnejšie s ešte väčším množstvom živých kultúr ...

... pre intenzívnejšie podporu zdravia i výživu psov i mačiek. Tak možno charakterizovať NOVÝ YOGGIES JOGURT pre psov a mačky v pohári, vyrobený v potravinárskej kvalite. To znamená, že ochutnať aj konzumovať môže i páníček i maznáčik. Jogurty sú BEZ LAKTÓZY.

Skvelú chuť jogurtu dodá základné zložka, ktorou je plnotučné ovčie mlieko. To je pre psa mnohonásobne výživnejšie aj zdravší, než mlieko kravské. Jeho pozitívne účinky ovplyvňujú např.stavbu kostí, výživu kože, vďaka vitamínu D tiež ovplyvňuje stav srsti a má aj výraznú vyživovaciu schopnosť.

Jogurty Yoggies obsahujú cez 4% prírodného, živočíšneho tuku ...

... a tak sa skvele hodí aj k dokrmovanie šteniat, gravidné suky, dospelé a vyťažených psov, ale napríklad aj gravidné suky, alebo feny v laktácii, ktorých energetický a metabolický výdaj je tak značný, že niekedy potrebujú trochu "pomôcť" s doplnením živín do tela. Jogurty Yoggies sa tiež osvedčujú u psov, ktorí potrebujú v krátkej dobe "pribrať" alebo sú po operáciách, či liečbe antibiotikami.

Probiotický efekt, obnova črevnej mikroflóry, posilnenie imunity ...

... sú dôležité nielen pri liečbe antibiotikami (rovnako ako u ľudí), ale majú zásadný vplyv z krátkodobého aj dlhodobého hľadiska na zdravie psa. Pri liečbe psa i mačky antibiotikami odporúčame poradiť sa s veterinárom. Niektoré druhy antibiotík totiž môžu kolidovať s jogurtovými kultúrami.

Krátkodobé probiotiká a silná imunita zaručí väčšiu odolnosť voči okolitým vplyvom a vírusovým ochorením, alebo infekciám. Stačí si uvedomiť, koľko toho na takomto sídlisku pri venčení váš pes oňuchá, rozhryzie, alebo oblizne. A pri oslabenej imunite môžete mať hneď problém. Z krátkodobého pohľadu je zdravá imunita dôležitá aj pre správne vstrebávanie potravy a prestup živín črevnou stenou do krvi a organizmu psa i mačky. Na to by ste nemali zabúdať.

Tip: trpí váš pes hnačkami, alebo "plynatosťou" a vy si neviete rady? Problém môže byť v premnoženiu niektorých baktérií v črevách. Zo skúsenosti našej i veterinárov, ktorí používajú jogurty pri liečení hnačkových ochorení u psov i mačiek môžeme poradiť buďto nasadenie "len" jogurtov Yoggies ako desiaty a doplnku stravy. Ak sa chcete zbaviť týchto ťažkostí u psa dlhodobo, potom môžete jogurty Yoggies používať ako doplnok potravy k dietnym granulám Yoggies s jahňacím mäsom a bielou rybou. Toto krmivo zaistí čistá čreva psa bez zažívacích ťažkostí a hnačiek.

Dlhodobo je kvalitná a zdravá imunita zodpovedná za "boj" proti rôznym ochoreniam, ktoré môžu mať z dlhodobého pohľadu na zdravie zvieraťa úplne zásadný vplyv. Spomeňte si napríklad na karcinogénne ochorenia. Pokiaľ bude zdravá črevná mikroflóra bojovať s vírusmi a infekciami v zažívacom trakte, nebudú mať "voľné radikály", alebo rôzne bakteriálne ochorenia toľko priestoru k svojmu bujnenie. Sme presvedčení, že aj tým je možné z dlhodobého hľadiska predchádzať nepríjemnostiam spojeným s ochorením a liečbou psa i mačky.

Zloženie jogurtu pre psov a mačky Yoggies je vlastne jednoduché. Jogurty sú vyvinuté zo zmesi mliek, kde prím a hlavné účinky má ovčie mlieko. Do zmesi mliek sa pridá špeciálne vyšľachtená zmes kultúr, ktoré pomáhajú mlieku "fermentovať" pri teplotách a dobách, ktoré sa najviac osvedčili preto, aby jogurty na svojom konci obsahoval miliardy živých kultúr, ktoré majú pes i mačka vo svojom zažívacom trakte. Nesmieme zabudnúť ani na to, že jogurty Yoggies sú bez laktózy.

Ako podávať jogurty psom a mačkám?

Osvedčili sa ako doplnok stravy a odmena v jednom. Preto jogurty možno podávať ako olovrant (oddelene od bežnej stravy). U mnohých psov jogurty Yoggies tiež "zafungovali" ako podpora a výživa kože, srsti aj celé imunity (zvlášť u mestských psov). U chovateľov, ktorí potrebovali, aby ich pes pribral, sme podávali jogurty Yoggies pravidelne každý alebo každý druhý deň (mimo čas hlavnej stravy). Dávkovanie je na chovateľovi samotnom, pretože sa jedná o úplne prírodný produkt bez laktózy. Odporúčame sa však držať pravidla - všetko s mierou - aby ste nedali šteňaťu, alebo malému psíkovi hneď celý pohár jogurtu len preto, že mu to chutí.

V prípade hnačkových ochorení, alebo flatuence (prdenie) odporúčame podávať radšej viackrát denne po menších dávkach (např.jezevčík -4x denne kávová lyžička, labrador 4x denne polievková lyžica jogurtu)

Ako sú jogurty Yoggies balené a posielajú sa poštou?

Pretože jogurty musia byť skladované v chlade najlepšie okolo 4 ° C, museli sme dlho pracovať na tom, aby sme boli schopní zásielky posielať chladené poštou až k vám domov. Preto sú novo jogurty Yoggies balené v skle, ktoré je ekologickejšie a funguje aj lepšie ako izolant a teraz je už posielame v Zálohovanie exportnom chladenom balenie po celej SR. Viac viz.eshop Yoggies.

Súhrn výhod patentovaného jogurtu pre psov a mačky Yoggies:

 • Prvý a zatiaľ jediný čerstvý prebiotický produkt pre psov a mačky
 • Neobsahuje laktózu!
 • Výborná odmena aj doplnok stravy pre psa i mačku
 • Obsahuje miliardy živých kultúr, vitamíny A, D, E, tuky, prírodné živočíšne bielkoviny
 • Posilňuje imunitu, podporuje tráviace procesy, kožu, srsť, kĺby ...
 • Potláča plynatosť, zastavuje hnačky, pomáha čistiť črevá od parazitov a vírusov
 • Skvelý prostriedok pre udržanie vyváženej črevnej mikroflóry pri liečbe antibiotikami
 • Výborný "nosič" pri problematickom podávaní medikamentov
 • U šteniat pomáha nastaviť črevnú mikroflóru a imunitu po odstavení ...
 • Môže pomáhať v boji s "Enterococcus faecalis" apod. Aj v prevencii proti nádor.onemocněním
 • Možno do neho pridávať např.ovoce pre obohatenie, či ochutenie
 • Môže byť energetickým doplnkom potravy vďaka obsahu živočíšnych tukov a bielkoviny
 • Možno ho použiť aj k prípadnému naberanie na váhe