NOVINKA: Prechádzame na nový tvar granúl! 3 dôvody, prečo

18.03.2019

Zaujímate nás - vy aj vaši štvornohí kamaráti. A len vďaka tomu, že vás všetkých starostlivo počúvame, sa môžeme stále zlepšovať. Tentoraz sme vylepšili postup pri výrobe granúl - konkrétne ich tvar!


Ako už viete, Yoggies granule lisované za studena sú 100% prírodným produktom, úplne bez použitia konzervantov a chemických látok (ktoré inde výrobu značne uľahčujú). Preto my v Yoggies musíme o to viac pracovať s prírodnými a fyzikálnymi zákonmi, aby naše krmivá boli skutočné Zdravie v miske®
Doterajšie hranaté granule boli tvrdé, ale novým tvarom sme docielili ešte lepšie výsledky. Zistili sme, že tie okrúhle sú vďaka zdokonaleniu vo výrobe ešte tvrdšie, čo prináša vašim psíkom tieto nové skvelé výhody:
1. LEPŠIE CHRUMKANIE
Málo chovateľov vie, aké dôležité je pre ich psa práve chrumkanie. Vyplavuje totiž z mozgu psa endorfíny, a tie sú (ako je známe aj u ľudí) hormónom šťastia a radosti. Preto aj naše Yoggies maškrty sú vyvíjané na chrumkanie.
2. TVRDOSŤ
Tvrdosť spolu s kúsaním zaistí, že sa vášmu psíkovi budú krásne prirodzenou cestou čistiť zuby a odstraňovať zubný kameň, čo vám ušetrí aj starosti s návštevou veterinára kvôli občasnému odstránenie zubného kameňa.
3. TVAR VALČEKA
Osvedčil sa pri kŕmení oveľa lepšie ako granule hranaté. Pes ich z misky oveľa lepšie naberá. Okrúhly tvar je aj prirodzenejší.
Zhrnutie na záver: Nezmenili sme receptúru, ale vylepšili sme tvar, ktorý bude vášmu psíkovi oveľa lepšie vyhovovať. Takže ako každý deň platí, že Zdravie začína v miske.®