V čom sú Yoggies krmivá iné a prečo s nimi kŕmiť

28.12.2017

Stále viac chovateľov objavuje kúzlo krmív Yoggies ako jedného z najzdravších krmív pre psov vôbec.

Vďaka množstvu skutočného mäsa, lisovanie za studena, výrobe bez chémie, obilie i konzervantov vracajú naše granule lisované za studena do psích misiek kvalitu, chuť i vôňu potravy z prírody. Granule Yoggies sú vyrobené z pravého mäsa metódou lisovania za studena. Takéto krmivo je pre psa nielen chutné a plné prirodzených živín, vôňou a chuťou, ale prospieva aj jeho zdravie a celkovému vývoju už od šteňaťa.

Tip: Veľmi skoro po prechode na granule Yoggies zistíte vy aj váš pes pozitívne rozdiely medzi bežným priemyselným krmivom a granulami Yoggies. Zažívací trakt psa sa vyčistí, stolica sa upraví, pes nebude trpieť hnačkami, ani flatuencí (prdíky), jeho srsť začne byť vláčnejšia a koža elastickejšie ... Z dlhodobejšieho hľadiska môžete vďaka kvalitnému krmivu predchádzať rôznym viac či menej závažným zdravotným problémom psa, a to len vďaka krmivu!

Krmivá, ktoré sú vyvíjané ako korisť v prírode ...

... krmivá "All Life Stages" (pre všetky vekové kategórie psov už od šteňaťa - stále jedno krmivo) vychádzajú priamo z filozofie prírody. Tak totiž behá rovnaká korisť pre šteňa aj dospelého psa. Rozdiel je potom predovšetkým v množstve potravy, ktorú pes potrebuje. Myslíme aj na podporu pohybového aparátu, trávenie a imunitný systém psa.

Z nekvalitných surovín kvalitné granuly nemožno vyrobiť

Pre granule Yoggies sa vyberá to najkvalitnejšie mäso predovšetkým vo švajčiarskych a nemeckých farmách, kde sú dodržiavané najprísnejšie hygienické štandardy, zvieratá nie sú očkované hormóny, a odkiaľ sa veľakrát dodávajú suroviny aj pre ľudskú spotrebu.

Ovocia, zeleniny aj ďalšie suroviny použité na výrobu granúl Yoggies nesmú pochádzať z geneticky pestovaných zdrojov.

Celková výroba granúl prebieha podľa presne daných pravidiel za prísnych technologických i hygienických predpisov.

Vďaka tomu sú naše granule Yoggies krmivom najvyššej kvality, pre vaše psy maximálne zdravé skvele stráviteľné a ich receptúry vychádzajú z receptúr vyváženého Barf.

Tip: V Yoggies sme boli prví, kto začal učiť českej majiteľov a chovateľov psov kŕmiť svoje psy zdravo bez chémie. Vďaka tomu sa od nás konkurencie učí, ako vyrábať krmivá zdravšie a nemyslieť len na zisk na úkor zdravia našich najlepších priateľov človeka.

Viete, čo sú to EXTRUDVANÉ granule?

Vyrábajú sa pri vysokých teplotách (až 200 stupňov!) A vysokom tlaku (až štyroch atmosfér), pri ktorých sa všetko rozomelie doslova na prach, a potom sa všetko zlepia do tvaru granúl. Pretože je to vlastne "mŕtva potrava", musí sa do nej umelo pridávať vitamíny, minerály ad. Psom môžu tieto krmivá podľa názoru veterinárov spôsobovať oi. Zlenivenie čreva, čo môže mať za následok rad zažívacích ťažkostí.

ZA STUDENA LISOVANÉ GRANULE YOGGIES - úplne nová generácia zdravých krmív!

Ich príprava prebieha šetrne - opakovaným vysúšaním a zlisovaním, kedy teplota neprestúpi 38 stupňov C! Vďaka tomu si suroviny zachovávajú všetky biologicky aktívne látky vo svojej prirodzenej podobe. Preto sa potom nemusí pridávať žiadna éčka, ochucovadlá, plnidlá, ani nič chemického. Naviac sa dajú ľubovoľne miešať aj so surovým mäsom alebo konzervou ...

Tip: Veľa chovateľov psov sa už presvedčilo, ako granule Yoggies podporujú celkové zdravie psov.

Žiadne granule Yoggies lisované za studena, konzervy, alebo doplnky a maškrty neobsahujú chemické konzervanty, dochucovadlá, obilie, odpadová mäsa, ani sóju! Správne fungujúci tráviaci trakt, zdravá koža, vitalita psa i "vzorová hovienka" sú potom dôkazom celkového zdravia psa.

Granule lisované za studena a ich unikátny systém výroby zaistí okrem uchovanie prírodných živín aj to, že potrava v žalúdku psa nenapučí. Ostatne si to doma sami skúste - ponorte pár granuliek do nádobky s vodou, a presvedčte sa - yoggísky sa nezväčší ani o (psie) chlp Vďaka tomu docielite najlepšie a prirodzenej výživy psa, aj potlačenie riziká torzia žalú

dku.

Základom je výhradne kvalitné, ozajstné mäso

Načo sa môžete spoľahnúť? Že pri výrobe granúl Yoggies je vždy základom surové mäso zo švajčiarskych, nemeckých i ďalších kvalitných chovov. Preto nájdete v ich "zloženie" na zadnej strane obalu na prvom mieste vždy MÄSO!

Prírodné tuk z mäsa a uhľohydráty, ako sú napr. Zemiakové alebo ryžové vločky (sú lepšie stráviteľné ako ryža a zemiaky) dodajú psom potrebnú energiu, ovocie a zelenina sú zdrojom potrebných vitamínov, vlákniny a prebiotík. Ďalšie stopové prvky, ako je rybí olej, morské riasy, výťažok z mäsa mušlí, bylinky pre psov, mletá kremelina, zažívacie rašelina, alebo laktobacily - to všetko je skvelé pre podporu kĺbov, väzov, tvorbu sinoviální tekutiny (= kĺbový maz, ktorý je potrebné pre vzájomný pohyb kĺbových plôch a obmedzenie ich trenie), odstraňovanie parazitov z tráviaceho traktu aj podporu imunitného systému vášho psa

Prečo je to "sušený B.A.R.F."?

Radi by ste kŕmili B.A.R.F.em, ale nemôžete sa k tomu odhodlať? Nie ste si istí, že by ste správne svojmu psovi poskladali všetky potrebné živiny? Chcete svojho psa kŕmiť naozaj zodpovedne a pre jeho zdravie urobiť všetko, čo len môžete, ale netrúfnete si na B.A.R.F.ování? Potom sú pre vás krmivá Yoggies to pravé!

Zloženie receptúr je totiž koncipované ako vyvážený surový B.A.R.F. Predstavte si misku B.A.R.F.u, v ktorej je 85% surového mäsa a 15% ďalších surovín. Tento B.A.R.F. pomaly a postupne vysušíme pri teplote do 38 ° C, pri ktorej zostávajú zachované prírodné živiny, chuť i vôňa použitých surovín (mäso, ovocie, zelenina, bylinky, výťažky z mušlí ad.).

Takú chuť i prirodzenú vôňu "koristi" potom dokáže oceniť aj ten najvyberavejšie ňufák vášho psa. Vašou odmenou potom bude radosť z jeho zdravie.