Yoggies Sušená príloha k surovej potrave B.A.R.F.

09.03.2023

Každý majiteľ rozhodujúci sa vyskúšať u svojho psa surovú potravu, musí premýšľať o tom, z akých surovín ju bude skladať. Kompletná príprava vyvážených porcií v ideálnom nutričnom zložení môže byť pomerne zložitá.

Najľahšou cestou k optimálnej dlhodobo podávanej surovej potrave je kombinácia už pripravenej mäsovej a prílohovej zložky kŕmných dávok. Spektrum dostupných masových zmesí je pomerne široké – kuriace, hovädzie, morčacie, jahňacie alebo rybia bielkovina.

Máme pre vás, ale riešenie aj pre pestrejšiu prílohovú časť každodennej kŕmnej dávky. Yoggies Sušené prílohy k surovej potrave B.A.R.F. ponúkame v troch rôznych variantoch:

  • Yoggies Sušená príloha s ryžovými vločkami k surovej potrave B.A.R.F. obsahuje ryžu, ktorá má pozitívny vplyv na črevnú stenu a je vhodným doplnkom u jedincov s citlivým tráviacim systémom. Chia semienka a zmes bylín pôsobia priaznivo na imunitný systém a podporujú črevný mikróbiom.
  • Yoggies Sušená príloha s pohánkovými vločkami k surovej potrave B.A.R.F. je zaujímavou alternatívou s málo používanou pohánkou a s pšenom. Zmes červenej repy, mrkvy a jablka je ideálnym zdrojom vlákniny a koreň čakanky potom prebiotiká inulínu. Ľanové a tekvicové semienka podporujú zdravie kože a srsti.
  • Yoggies Sušená príloha s ovsenými vločkami k surovej potrave B.A.R.F. je prostredníctvom obsiahnutého ovsa zdrojom imunoglukánov podporujúcich správnu funkciu imunitného systému. Konopné výlisky sú zdrojom vlákniny a ideálnou potravou pre črevný mikrobiom. Protizápalové účinky zaisťuje nechtík lekársky a kvalitné tuky potom obsiahnutý kokos.

Rovnako ako všetky krmivá a doplnky Yoggies sú aj sušené prílohy k surovej potrave B.A.R.F. bez chémie, cukru, lepku, soli a dochucovadiel.

Yoggies Sušená príloha s pohánkovými vločkami

Yoggies Sušená príloha s ovsenými vločkami

Yoggies Sušená príloha s ryžovými vločkami

Kŕmite svojho štvornohého kamaráta barfom? Ak áno, tak by sa vám mohli hodiť ďalšie Yoggies produkty z kategórie B.A.R.F. U nás zaobstaráte Krmivo B.A.R.F. s probiotikami a kĺbovou výživou, ale aj jednodruhové mäso najvyššej kvality. Prezrite si kompletný sortiment tu.