Maškrty pre mačky 

Maškrty pre mačky od Yoggies sú vyrobené výhradne z najkvalitnejšieho mäsa jedného druhu. Yoggies maškrty pre mačky si vyrábame, rovnako ako maškrty pre psov, vo vlastnej kuchyni z najkvalitnejších surovín. Vaša mačka bude milovať vôňu a chuť hovädzieho i morčacieho mäsa, ktoré pochádzajú výhradne z čistých farmových chovov, kde ešte rastú zvieratá aj bez použitia anaboliek a zbytočnej chémie. Aj keď majú mačky maškrtný jazýček, tak naše maškrty si zamilujú.  

Originálne maškrty pre mačky s morčacím mäsom 

Sušené morčacie mäso Sušené kúsky morčacieho mäsa z farmárskych chovov, neobsahujú chemické konzervanty a dochucovadlá. Zdravá maškrta pre všetky mačky. Vaša mačka ich bude milovať!

Originálne maškrty pre mačky s hovädzím mäsom 

Sušené hovädzie mäso Sušené kúsky hovädzieho mäsa z farmárskych chovov, neobsahujú chemické konzervanty a dochucovadlá. Zdravá maškrta pre všetky mačky. Vaša mačka ich bude milovať!

Čomu sa vyvarovať pri výbere maškrty pre mačky:  

Mačky ako takmer 100% mäsožravce by mali byť odmeňované iba mäsovými maškrtami. Vyvarujte sa pečených pamlskov s obsahom obilia, farbív a konzervantov. Taká maškrta vašim mačkám rozhodne neprinesie žiadny úžitok.

Na čo sa zamerať pri výbere maškrty pre mačky:  

Mačka nepotrebuje toľko maškŕt ako pes. Keď už budete mačku kŕmiť mäsom, alebo mäsovými maškrtami od Yoggies, mali by ste toto množstvo zohľadniť vo veľkosti kŕmnej dávky a primerane tomu kŕmnu dávku znížiť. Inak by sa mohlo stať, že vaša mačka bude veľmi rýchlo priberať na váhe.