Maškrty pre psov

Yoggies maškrty si sami vyvíjame a vyrábame. Maškrty sú neodmysliteľnou súčasťou dňa každého psa a psíčkarov. Preto naše pečené maškrty obsahujú výhradne bezlepkovú pohánkovú múku, a teda neobsahujú žiadny lepok. K tomu sú s kúskami mäsa a pekne chrumkavé, aby si ich chrumkanie užil každý maškrtný ňufák. Žiadne maškrty Yoggies neobsahujú konzervanty, dochucovadlá, lepok, sóju ani chémiu. Kto vyskúšal naše lisovaná sušená mäsa ako maškrty vie, že nie je psa, ktorý by tieto maškrty z kvalitného hovädzieho, alebo morčacieho mäsa odmietol. A vďaka týmto chrumkavým aj voňavým maškrtám psi tak radi počúvajú.

Originálne piškóty Yoggies pre psov s kuracím mäsom     

Novo balené po 150g bez konzervantov. Neexistuje pes, ktorý by odmietol maškrtu s voňavým mäsom. A pretože je veľa psov zbytočne "tlačené" obyčajnými piškóty s množstvom cukru, vymysleli sme originálnej receptúry zdravých maškŕt. Preto sú naše piškóty obľúbenou a zdravou odmenou pre všetkých psov, bez cukru, lepku i konzervantov. Váš pes ich bude milovať!

Pečené kostičky s hovädzím mäsom, tekvíc a vývarom pre psov

Novo balené po 150g bez konzervantov. Vo vlastnej kuchyni pečieme pre vašich miláčikov chrumkavé a voňavé kostičky BEZ LEPKU s voňavým, sušeným hovädzím mäsom, červenou repou aj skutočným vývarom z mäsa a kostí po ktorých sa oblízne každý pes. Tieto maškrty sú chrumkavé a ako každý produkt Yoggies sú vyrobené bez chémie, konzervantov a dochucovadiel.

Pečené kostičky s morčacím mäsom a ľanovým semienkom 

Novo balené po 150g bez konzervantov.  Vo vlastnej kuchyni pečieme pre vaše štvornohých miláčikov chrumkavé a voňavé kostičky s voňavým, sušeným morčacím mäsom, ľanovým semienkom aj skutočným vývarom z mäsa a kostí po ktorých sa oblízne každý pes. Tieto maškrty sú chrumkavé a ako každý produkt Yoggies sú vyrobené bez chémie, konzervantov a dochucovadiel.

Diétne pečené kostičky pre psov bez mäsa


Balené po 150 g bez konzervantov

Vo vlastnej kuchyni s láskou pre vašich štvornohých miláčikov pečené, chrumkavé a voňavé kocky BEZ MÄSA A LEPKU s chia semienkami môžete podávať aj psom s problémami s trávením mäsa, diétou apod. Tieto maškrty sú chrumkavé a ako každý produkt Yoggies sú vyrobené bez chémie, konzervantov a dochucovadiel.

Fit kostička lisovaná za studena Zdravá maškrta na čistenie zubov

Balené po 118 g bez konzervantov

Skvelá a jedinečná pochúťka pre psov bez chémie, obilia, cukru a umelých lákadiel na čistenie zubov aj k zábave. Svojou tvrdosťou sa kostička podobá skutočnej kosti. Pri hryzení si tiež prirodzene mechanicky odstráni povlak zo zubov a posilnia svaly v papuli. V maškrte sú zachované dôležité vitamíny, minerály a zdraviu prospešné látky.

Fit klátik lisovaný za studena Zdravá maškrta na čistenie zubov

Balené po 120 g bez konzervantov

Skvelá a jedinečná pochúťka pre psov bez chémie, obilia, cukru a umelých lákadiel na čistenie zubov aj k zábave. Svojou tvrdosťou sa klátik podobá skutočnej kosti. Pri hryzení si tiež prirodzene mechanicky odstráni povlak zo zubov a posilnia svaly v papuli. V maškrte sú zachované dôležité vitamíny, minerály a zdraviu prospešné látky.

Fit kostičky lisované za studena Zdravá maškrta na čistenie zubov

Balené po 2×47 g bez konzervantov

Skvelá a jedinečná pochúťka pre psov bez chémie, obilia, cukru a umelých lákadiel na čistenie zubov aj zábave. Svojou tvrdosťou sa kostičky podobajú skutočnej kosti. Pri hryzení si tiež prirodzene mechanicky odstráni povlak zo zubov a posilnia svaly v papuli. V maškrte sú zachované dôležité vitamíny, minerály a zdraviu prospešné látky.

MINIFit kostičky lisované za studena Zdravá maškrta na čistenie zubov

Balené po 180 g bez konzervantov

Skvelá a jedinečná pochúťka pre psov bez chémie, obilia, cukru a umelých lákadiel na čistenie zubov aj zábave. Svojou tvrdosťou sa kostičky podobajú skutočnej kosti. Pri hryzení si tiež prirodzene mechanicky odstráni povlak zo zubov a posilnia svaly v papuli. V maškrte sú zachované dôležité vitamíny, minerály a zdraviu prospešné látky.

Sušené hovädzie mäso s rybou pre psov

Balené po 50 g vákuovo bez konzervantov

Sušené hovädzie mäso s bielou, sladkovodnou rybou je voňavá maškrta bez chémie, ktorým váš pes určite nepohrdne. Vyrobený je z českého hovädzieho mäsa a "třeboňské" sladkovodné ryby bez použitia konzervantov, dochucovadiel a chémie.


Sušené hovädzie mäso pre psov

Balené po 50 g vákuovo bez konzervantov

Neexistuje pes, ktorý by odmietol kvalitné sušeného hovädzie mäso. Toto české hovädzie je pre každého psa náramne voňavé, chutné a zdravé. Vyrobené podľa pravidiel Yoggies bez chémie, konzervantov a dochucovadiel. Ostatne ochutnať môžete aj Vy. Váš pes ho bude milovať!

XXL piškóty pre psy pre veľké plemená psov

Balené po 250 g bez konzervantov

Pri výrobe pamätáme aj na veľké plemená psov. Aj pre nich pripravujeme rovnakou metódou výroby a v rovnakom zložení ako naše bežné piškóty aj tieto XXL piškóty s kuracím mäsom. Sú voňavé, zdravé, vyrobené z kvalitných surovín vrátane kuracieho mäsa a neobsahujú lepok, cukry, soli ani dochucovadlá. Váš pes ich bude milovať!

Zmes Yoggies maškrty pre psov

Balené po 650 g bez konzervantov

V našej Yoggies kuchyni pečieme originálne a voňavé maškrty pre vašich miláčikov. Všetky dobroty sú BEZ LEPKU s voňavým, sušeným hovädzím, morčacím aj kuracím mäsom. Je v nich aj červená repa, ovocie, zeleninu aj vývar z mäsa a kostí. Po týchto maškrtách sa oblizne každý pes.

Výcvikové morčacie maškrty pre psov


Balené po 150 g bez konzervantov

Pri výcviku psa sa vám určite budú hodiť tieto extrémne a prirodzene voňavé mäsové maškrty ktorým žiadny pes neodolá. Akonáhle ich váš pes, alebo aj vy ochutnáte, spoznáte chuť poctivej, ručnej výroby z kvalitných surovín. Váš pes bude počúvať ako "hodinky".

Hypoalergénne bezlepkové piškóty pre psov s hmyzím proteínom a kurkumou

Balené po 150 g bez konzervantov

Tieto piškóty obsahujú mäso Potemníka múčneho, ktoré môže byť vhodné pre všetky psy, vr. tých s rôznymi dietologickými nárokmi. Piškóty Yoggies sú vyrobené bez obilia, sóje, chémie, dochucovadiel i cukrov a vášho psíka poteší ako svojou vôňou, tak aj tvrdosťou. A preto si užije aj ich chrumkanie.

Hypoalergénne bezlepkové sucháre pre psov s hmyzím proteínom a kurkumou

Balené po 150 g bez konzervantov

Tieto sucháre obsahujú mäso Potemníka múčneho, ktoré môže byť vhodné pre všetky psy, vr. tých s rôznymi dietologickými nárokmi. Piškóty Yoggies sú vyrobené bez obilia, sóje, chémie, dochucovadiel i cukrov a vášho psíka poteší ako svojou vôňou, tak aj tvrdosťou. A preto si užije aj ich chrumkanie.

Sušené morčacie mäso pre psov


Balené po 50 g bez konzervantov

Maškrty sú vyrobené patentovanou metódou z toho najlepšieho surového morčacieho mäsa. Ručne vyrábaná maškrta, je vyrobená výhradne zo surového mäsa, bez pridania dochucovadiel, konzervantov alebo iných lákadiel. Ide výhradne o kvalitné, balené mäso.

Mrazom sušené (lyofilizované)
morčacie mäso

Balené po 85 g bez konzervantov

Mäsové maškrty sušené mrazom (lyofilizované) vyrábame z toho najkvalitnejšieho surového morčacieho mäsa. Jedná sa o 100% prírodné produkty bez chémie, obilia, umelých sladidiel a konzervantov pre zdravie našich maznáčikov.

Mrazom sušené (lyofilizované)
šproty

Balené po 85 g bez konzervantov

Mäsové maškrty sušené mrazom (lyofilizované) vyrábame z toho najkvalitnejšieho rybieho mäsa. Jedná sa o 100% prírodné produkty bez chémie, obilia, umelých sladidiel a konzervantov pre zdravie našich maznáčikov.

Mrazom sušený (lyofilizovaný)
losos

Balené po 85 g bez konzervantov

Mäsové maškrty sušené mrazom (lyofilizované) vyrábame z tých najkvalitnejších kúskov lososa. Jedná sa o 100% prírodné produkty bez chémie, obilia, umelých sladidiel a konzervantov pre zdravie našich maznáčikov.

Mrazom sušená (lyofilizovaná)
morčacia pečeň

Balené po 85 g bez konzervantov

Mäsové maškrty sušené mrazom (lyofilizované) vyrábame z toho najkvalitnejšieho mäsa. Jedná sa o 100% prírodné produkty bez chémie, obilia, umelých sladidiel a konzervantov pre zdravie našich maznáčikov.

Mrazom sušené (lyofilizovaná)
kuracie srdce

Balené po 85 g bez konzervantov

Mäsové maškrty sušené mrazom (lyofilizované) vyrábame z toho najkvalitnejšieho mäsa. Jedná sa o 100% prírodné produkty bez chémie, obilia, umelých sladidiel a konzervantov pre zdravie našich maznáčikov.

Čomu sa vyvarovať pri výbere maškrty pre psov: 

Vyvarujte sa "ľudských" pamlskov. Väčšinou obsahujú veľa cukru (napr. piškóty). Cukor môže u psov spôsobovať cukrovku, nadváhu aj šedý zákal 

Vyvarujte sa voľne predajných (nebalených) pamlskov. Obzvlášť v lete na ne sadá hmyz. Mucha dokáže jedným sadnutím preniesť tisíce rôznych vírusov, baktérií i parazitmi.

Na čo sa zamerať pri výbere maškrty pre psov:  

Kvalitné maškrty by mali byť kvalitne balené, nesmú obsahovať lepok, cukor ani nekvalitné suroviny - čítajte informáciu o zložení. Ušetrí to mnoho starostí so zdravím psa.