Maškrty pre psov

Yoggies maškrty si sami vyvíjame a vyrábame. Maškrty sú neodmysliteľnou súčasťou dňa každého psa a psíčkarov. Preto naše pečené maškrty obsahujú výhradne bezlepkovú pohánkovú múku, a teda neobsahujú žiadny lepok. K tomu sú s kúskami mäsa a pekne chrumkavé, aby si ich chrumkanie užil každý maškrtný ňufák. Žiadne maškrty Yoggies neobsahujú konzervanty, dochucovadlá, lepok, sóju ani chémiu. Kto vyskúšal naše lisovaná sušená mäsa ako maškrty vie, že nie je psa, ktorý by tieto maškrty z kvalitného hovädzieho, alebo morčacieho mäsa odmietol. A vďaka týmto chrumkavým aj voňavým maškrtám psi tak radi počúvajú.

B.A.R.F. prúžky z hovädzieho mäsa pre psov

Balené vákuovo po 50g bez konzervantov. Luxusné maškrta zo surového mäsa. Vyrobený patentovanou metódou z vysoko kvalitného českého hovädzieho mäsa. Akonáhle je váš pes, alebo aj vy ochutnáte, spoznáte chuť poctivé, ručnej výroby z kvalitných surovín. Vy aj váš pes je budete milovať.

B.A.R.F. prúžky z morčacieho mäsa pre psov

Balené vákuovo po 50g bez konzervantov.  Luxusna maškrta zo surového mäsa. Vyrobený patentovanou metódou z najlepšieho českého morčacieho mäsa (morčacie prsia). Akonáhle je váš pes, alebo aj vy ochutnáte, spoznáte chuť poctivé, ručnej výroby z kvalitných surovín. Vy aj váš pes je budete milovať.

B.A.R.F. výcvikové morčacie a hovädzie maškrty pre psov

Balené vákuovo po 50g bez konzervantov.  Pri výcviku psa sa vám iste budú hodiť tieto extrémne a prirodzene voňavé mäsové maškrty ktorým žiadny pes neodolá. Akonáhle je váš pes, alebo aj vy ochutnáte, spoznáte chuť poctivé, ručnej výroby z kvalitných surovín. Váš pes bude poslúchať ako "hodinky".

Originálne piškóty Yoggies pre psov s kuracím mäsom

Novo balené po 150g bez konzervantov. Neexistuje pes, ktorý by odmietol maškrtu s voňavým mäsom. A pretože je veľa psov zbytočne "tlačené" obyčajnými piškóty s množstvom cukru, vymysleli sme originálnej receptúry zdravých maškŕt. Preto sú naše piškóty obľúbenou a zdravou odmenou pre všetkých psov, bez cukru, lepku i konzervantov. Váš pes ich bude milovať!

Pečené kostičky s hovädzím mäsom, tekvíc a vývarom pre psov

Novo balené po 150g bez konzervantov. Vo vlastnej kuchyni pečieme pre vašich miláčikov chrumkavé a voňavé kostičky BEZ LEPKU s voňavým, sušeným hovädzím mäsom, červenou repou aj skutočným vývarom z mäsa a kostí po ktorých sa oblízne každý pes. Tieto maškrty sú chrumkavé a ako každý produkt Yoggies sú vyrobené bez chémie, konzervantov a dochucovadiel.

Pečené kostičky s morčacím mäsom a ľanovým semienkom 

Novo balené po 150g bez konzervantov.  Vo vlastnej kuchyni pečieme pre vaše štvornohých miláčikov chrumkavé a voňavé kostičky s voňavým, sušeným morčacím mäsom, ľanovým semienkom aj skutočným vývarom z mäsa a kostí po ktorých sa oblízne každý pes. Tieto maškrty sú chrumkavé a ako každý produkt Yoggies sú vyrobené bez chémie, konzervantov a dochucovadiel.

Diétne kostičky bez mäsa so špenátom a chia

Novo balené po 150g bez konzervantov. Vo vlastnej kuchyni s láskou pre vaše štvornohých miláčikov pečené, chrumkavé a voňavé kostičky BEZ MÄSA A LEPKU s chia semienkami môžete podávať aj psom s problémami s trávením mäsa, diétou a pod. Tieto maškrty sú chrumkavé a ako každý produkt Yoggies sú vyrobené bez chémie, konzervantov a dochucovadiel.

Fitkostičky lisované za studena

Balené po 47g alebo 118g bez konzervantov. Maškrta na chrumkanie, nasýtenie i zábavu pre psa v jednom. Fitkostičky dodávame vo veľkostiach 47g (malé a stredné plemená) a 118g (stredné a veľké plemená). Vyrobené lisovaním za studena bez chémie, cukru a lákadiel. Váš pes si zamiluje jej prírodné vôňu a chuť a bude mať vďaka chrumkaniu aj pôžitok z chrumkania a čistejšie chrup. Vhodná aj pre psy kŕmené BARF.

NOVÉ hypoalergénne bezlepkové sucháre s hmyzím proteínom a kurkumou pre psov

Novo balené po 150g bez konzervantov. Hypoalergénne, bezlepkové sucháre pre psov od firmy Yoggies s hmyzím proteínom a kurkumou. Mäso potemníka múčneho môže byť vhodné pre všetkých psov, vr. tých s rôznymi dietologickými nárokmi. Tieto maškrty Yoggies sú náramne voňavé aj chrumkavé a ako každý produkt Yoggies sú vyrobené bez chémie, konzervantov a dochucovadiel.

Sušené hovädzie mäso s rybou pre psov

Balené vákuovo po 50g bez konzervantov. Sušené hovädzie mäso s bielou, sladkovodné rybou je voňavý maškrtu bez chémie, ktorým váš pes určite nepohrdne. Vyrobený je z českého hovädzieho mäsa a "třeboňskej" sladkovodné ryby bez použitia konzervantov, dochucovadiel a chémie.

NOVÉ hypoalergénne bezlepkové piškóty s hmyzím proteínom a kurkumou

 pre psov

Novo balené po 150g bez konzervantov. Hypoalergénne, bezlepkové piškóty pre psov od firmy Yoggies s hmyzím proteínom a kurkumou. Mäso Potemníka múčneho môže byť vhodné pre všetkých psov, vr. tých s rôznymi dietologickými nárokmi. Tieto maškrty Yoggies sú náramne voňavé aj chrumkavé a ako každý produkt Yoggies sú vyrobené bez chémie, konzervantov a dochucovadiel.

XXL piškóty Yoggies pre veľké plemená psov

Balené po 250g bez konzervantov. Pri výrobe pamätáme aj na veľké plemená psov. Aj pre nich pripravujeme rovnakou metódou výroby a v rovnakom zložení ako naše bežné piškóty aj tieto XXL piškóty s kuracím mäsom. Sú voňavé, zdravé, vyrobené z kvalitných surovín vrátane kuracieho mäsa a neobsahujú lepok, cukry, soli ani dochucovadlá. Váš pes ich bude milovať!

YOGGIES zmes pečených maškŕt pre psov.

Balené po 650g. Bez dochucovadiel! V našej Yoggies kuchyni pečieme originálne a voňavé maškrty pre vašich miláčikov. Všetky dobroty sú BEZ LEPKU s voňavým, sušeným hovädzím, morčacím aj kuracím mäsom. Je v nich aj červená repa, ovocie, zeleninu i vývar z mäsa a kostí. Po týchto maškrtách sa oblízne každý pes.

Pár rád a informácií k maškrtám pre psov

Maškrty pre psy sú neodmysliteľnou súčasťou každého dňa. U všetkých druhov maškŕt z dielní Yoggies dbáme na to, aby boli bez chémie, vyrábané z tých najkvalitnejších a voňavých surovín.

Čoho sa vyvarovať pri výbere maškŕt pre psov

 • Maškrty pre psov by nemali obsahovať cukor (ten môže byť "spúšťačom" cukrovky, šedého zákalu a slepoty psa)
 • Nemali by obsahovať chemické konzervanty, ani veľmi vysoké hodnoty chemicky dodávaných vitamínov
 • Maškrty by nemali nahrádzať kvalitné, plnohodnotné a vyvážené krmivo. Pri dávkovaní kŕmnej dávky počítajte aj s maškrtami, ak má váš pes predpoklady k priberaniu a málo pohybu
 • Pozor si dávajte na maškrty obsahujúce veľké množstvo obilnín, lepku aj soli
 • Vyvarujte sa maškrtám ako sú rôzne druhy "žuvacích" vybielených kožou apod. Obsahujú veľmi vysoké množstvo chémie!
 • Tepelne opracované kosti vykazujú pri rozhryznutí psom veľmi nebezpečnú "čriepivosť" na malé, špicaté kúsky s veľmi ostrými hranami, ktoré môžu spôsobiť psom vážne problémy

Na čo sa zamerať pri výbere maškŕt pre psov:

 • Vyberajte maškrty vyrábané z kvalitných surovín - najlepšie masové
 • Pokiaľ chcete svojmu psovi dopriať kosti, v mäsiarstve určite dostanete čerstvé s kúskami mäsa (odporúčame na 24.hod vložiť do mrazničky - zmrazením sa zbavíte možných parazitov v mäse)
 • Pre svojho psa vyberajte maškrty zodpovedajúcu jeho veľkosti. Zbytočne veľké maškrty pre malé plemeno psa nie sú výhodou
 • Odporúčame vyberať maškrty vákuovo alebo hygienicky balené. Voľne predávané maškrty môžu obsahovať rôzne druhy toxínov (plesní) ..
 • Rovnako ako u granúl pre psov sa oplatí aj u maškŕt čítať ich zloženie.