Mištičky pre mačky
Mištičky pre mačky sú obdobou obľúbených kapsičiek pre mačky.

Mištičky môžete len otvoriť a rovno svojej mačke podávať.

Neobsahujú žiadnu chémiu, zahusťovadlá ani lákadlá. Yoggies mištičky pre mačky sú vyrobené výhradne z vysoko kvalitných más a vývaru z mäsa a kostí, ktorý je zahustený tapioka (bez lepku, s probiotickým efektom, ľahko stráviteľná).

Vaša mačka si iste zamiluje nielen chuť a vôňu mäsa, ale aj s radosťou vylíže mištičku plnú chutnej želé omáčky.


Yoggies mištičky pre mačky s lososom a tuniakom v lahodnej želé omáčke

Balené po 85g. Bez konzervantov.

Yoggies mištičky pre mačky s tuniakom a lososom v šťavnatej želé omáčke sa iste stanú pochúťkou pre všetky dospelé mačky, ktoré milujú chuť a vôňu rýb. Kúsky kvalitných rýb v želé omáčke sú kompletným každodenným krmivom pre mačky a rovnako ako všetky produkty Yoggies sú vyrobené výhradne z najkvalitnejších surovín a predovšetkým bez konzervantov, lákadiel, zbytočné chémie, obilie i sóje.

Yoggies mištička s kuracím mäsom a želé omáčkou pre mačky

Balené po 85g. Bez konzervantov.

Yoggies mištičky pre mačky so šťavnatým kuracím mäsom a predovšetkým lahodnou želé omáčkou sa iste stanú pochúťkou pre všetky dospelé mačky. Mäso v želé omáčke je kompletným každodenným krmivom pre mačky a rovnako ako všetky produkty Yoggies sú vyrobené výhradne z najkvalitnejších surovín a predovšetkým bez konzervantov, lákadiel, zbytočné chémie, obilie i sóje.

Yoggies konzerva pre mačky Losos a divá kačica

Balené po 185g. 

Vaša mačka si určite zamiluje voňavé a chutné ragú s jasne rozoznateľnými kúskami mäsa divokej kačice, srdiečok a pečene aj kúsky lososa. Toto kompletné menu tiež obsahuje za studena lisovaný olej aj kúsky jabĺk a brusnice. Neobsahuje žiadne chemické konzervanty, obilniny, cukor, soľ ani umelé dochucovadlá. Kompletné krmivo pre mačky. 

        PÁR RÁD A INFORMÁCIÍ K MIŠTIČKÁM PRE MAČKY


Čoho sa vyvarovať pri výbere mištičiek pre mačky:

Zbytočne veľké množstvo akéhokoľvek krmiva nepodporuje dobré trávenie, môže spôsobovať flatuenci (plynatosť) a môže spôsobovať hnačky. Preto je lepšie mačku kŕmiť postupne v priebehu dňa menšími porciami, než jednou veľkou porciou.

Na čo sa zamerať pri výbere mištičiek pre mačky:

Zdravá potrava je pre mačku veľmi dôležité. Je dobré dbať na to, aby potrava obsahovala probiotiká aj prebiotiká. Mištičky pre mačky obsahujú chutnú želé omáčku do ktorej možno vmiešať napr. CatProBio® - probiotiká pre mačky, ktorá zároveň obsahujú i prebiotiká. Tým podporíte nielen trávenie, ale posilňuje aj imunitný systém a zdravie Vašej mačky.

                                Zdravie začína v miske®