Omáčky pre psov

Omáčky pre psov Yoggies sú unikátnym produktom vyvinutým tímom veterinárov a chovateľov. Sú vyrobené zo surovín v potravinárskej kvalite a ich úlohou je spestriť potravu psa. Sú vhodné aj pri rôznych diétach na spestrenie kŕmnej dávky psa, ale aj ako príloha (a spestrenie) k diétnym granulám BARF+. Určite vymyslíte mnoho spôsobov využitia omáčok Yoggies aj v každodennom živote s vašim psíkom. Omáčky pre psov bude váš pes milovať samostatne aj premiešané napr. s granulami, pretože jeho ňufák spozná, že Zdravie začína v miske®  

Omáčka pre psov s hovädzím mäsom a cviklou

V balení 200 ml. Psie ňufák aj chuťové poháriky iste ocenia vynikajúcu vôňu a chuť monoproteinové omáčky pre psov s kvalitným hovädzím mäsom a zeleninou. Omáčka je vyvinutá ako doplnok potravy a príloha, ktorá môže byť používaná ako súčasť diét pre psov s ochorením pečene, obličiek, rôznymi alergiami, ale aj pre obéznych psov, alebo psov trpiacich nechutenstvom k "ozvláštnenie" kŕmnej dávky.

Omáčka pre psov s kuracím mäsom a batátmi

V balení 200 ml. Monoproteinová omáčka pre psov s kvalitným kuracím mäsom, sladké zemiaky a zeleninou sa skvele hodí napríklad ako doplnok potravy, príloha i súčasť diét pre psov s ochorením pečene, obličiek, rôznymi alergiami, ale aj pre obéznych psov, alebo psov trpiacich nechutenstvom k "ozvláštnenie" kŕmnej dávky. Aj vďaka batátům a varené mrkve má vynikajúcu, sladkastú chuť i vôňu. Váš pes ju bude milovať.

Omáčka pre psov so  zverinou, tekvicou a brusnicami

V balení 200 ml. Omáčka pre psov so zverinou, tekvíc Hokaido a koreňovou zeleninou má nielen skvelú chuť, ale môže byť aj súčasťou diéty napríklad pri hnačkových ochoreniach k jemnému "ozvláštnenie" např.rýže. Možno ju podávať ako doplnok potravy, prílohu i súčasť diét pre psov s ochorením pečene, obličiek, rôznymi alergiami aj pre obéznych psov, alebo psov trpiacich nechutenstvom. Váš pes si ju zamiluje.

Omáčka pre psov s bielou rybou a zeleninou

V balení 200 ml. Monoproteinová omáčka pre psov s bielou (sladkovodné) rybou patrí medzi obľúbené diétne omáčky. Má nielen skvelú chuť, ale môže byť aj vďaka nízkemu obsahu proteínov a tuku súčasťou diéty napríklad pri hnačkových ochoreniach k "ozvláštnenie" napr. Ryža. Možno ju podávať ako doplnok potravy, prílohu i súčasť diét pre psov, alebo pri nechutenstve. Náramne psom vonia.

Omáčka zeleninová bez mäsa pre psov, s prebiotikami

V balení 200 g. Táto omáčka pre psov sa hodí ako doplnok potravy, príloha aj súčasť diét pre psov s ochorením pečene, obličiek, rôznymi alergiami. Táto omáčka je vhodná najmä pre psov seniorov ako odľahčenie pre metabolizmus, pri ochorení obličiek ako súčasť nízkoproteínovej diéty, pre alergikov na obilniny, pre obéznych psíkov či pri kolitíde (úprava črevnej pasáže). 


Čomu sa vyvarovať pri výbere omáčok pre psov:  

Pokiaľ potrebujete vášmu psovi spestriť z akéhokoľvek dôvodu jeho krmivo, nepoužívajte polievky, omáčky alebo čokoľvek pre ľudskú spotrebu. Všetko obsahuje soli, dochucovadlá, mnoho tuku, farbivá a pod. To vášmu psovi neprospeje, ale uškodí.

Na čo sa zamerať pri výbere omáčok pre psov:  

Pokiaľ potrebujete psovi potravu z akéhokoľvek dôvodu potravu spestriť, myslite na to, že "všetkého veľa škodí". Radšej uberte kŕmnu dávku, ak pridávate omáčku pre psov, než aby ste zbytočne príliš navýšili množstvo tuku v kŕmnej dávke. Potom by Váš psík mohol trpieť nadúvaním, alebo dokonca hnačkami z nadbytku tuku.