Omáčky pre psov

Stále viac chovateľov psov vie, že v Yoggies vyrábame tá najzdravšie krmiva. Ako jediní na trhu sme spoločne s MVDr.Danielou Královou z veteriny 3v1 vyvinuli a na trh uvádzame unikátny a voňavé Omáčky pre psov Yoggies. Tie vyrábame v našej kuchyni z najkvalitnejších mies, ovocia, zeleniny, silného prírodného vývaru a ďalších surovín. A už čoskoro budú tieto unikátne a na trhu ojedinelé omáčky pre psov v predaji.

Nepoužívame chémiu ani dochucovadlá! Aj vďaka tomu sú omáčky pre psov unikátnym produktom aj doplnkom krmiva primárne určeným na dochutenie krmiva. Môžu byť použité na sto rôznych spôsobov. V testoch sa osvedčili napríklad u chorých psov, pri nechutenstve po operáciách, u psov s nadváhou, ale aj u zdravých, avšak veľmi prieberčivých psov. Sme si istí, že si každý chovateľ nájde svoj spôsob použitia omáčok pre psov Yoggies.

Jeden z mnohých tipov, ako využiť omáčku pre psov. Ak máte psa s nadváhou, môžete mu nasadiť veľmi chutnú, voňavú a "nedrastickou" diétu zloženú z Yoggies prílohy lisované za studena BARF Plus, ktorá bude doplňovaná Yoggies omáčkami pre psov.

Omáčky pre psy sú unikátnym a vysoko zdravým doplnkom krmiva, ktorý nemá na našom trhu konkurenciu.


Omáčka pre psov s hovädzím mäsom a cviklou

V balení 200 ml. Psie ňufák aj chuťové poháriky iste ocenia vynikajúcu vôňu a chuť monoproteinové omáčky pre psov s kvalitným hovädzím mäsom a zeleninou. Omáčka je vyvinutá ako doplnok potravy a príloha, ktorá môže byť používaná ako súčasť diét pre psov s ochorením pečene, obličiek, rôznymi alergiami, ale aj pre obéznych psov, alebo psov trpiacich nechutenstvom k "ozvláštnenie" kŕmnej dávky.

Omáčka pre psov s kuracím mäsom a batátmi

V balení 200 ml. Monoproteinová omáčka pre psov s kvalitným kuracím mäsom, sladké zemiaky a zeleninou sa skvele hodí napríklad ako doplnok potravy, príloha i súčasť diét pre psov s ochorením pečene, obličiek, rôznymi alergiami, ale aj pre obéznych psov, alebo psov trpiacich nechutenstvom k "ozvláštnenie" kŕmnej dávky. Aj vďaka batátům a varené mrkve má vynikajúcu, sladkastú chuť i vôňu. Váš pes ju bude milovať.

Omáčka pre psov so  zverinou, tekvicou a brusnicami

V balení 200 ml. Omáčka pre psov so zverinou, tekvíc Hokaido a koreňovou zeleninou má nielen skvelú chuť, ale môže byť aj súčasťou diéty napríklad pri hnačkových ochoreniach k jemnému "ozvláštnenie" např.rýže. Možno ju podávať ako doplnok potravy, prílohu i súčasť diét pre psov s ochorením pečene, obličiek, rôznymi alergiami aj pre obéznych psov, alebo psov trpiacich nechutenstvom. Váš pes si ju zamiluje.

Omáčka pre psov s bielou rybou a zeleninou

V balení 200 ml. Monoproteinová omáčka pre psov s bielou (sladkovodné) rybou patrí medzi obľúbené diétne omáčky. Má nielen skvelú chuť, ale môže byť aj vďaka nízkemu obsahu proteínov a tuku súčasťou diéty napríklad pri hnačkových ochoreniach k "ozvláštnenie" napr. Ryža. Možno ju podávať ako doplnok potravy, prílohu i súčasť diét pre psov, alebo pri nechutenstve. Náramne psom vonia.

Omáčka zeleninová bez mäsa pre psov, s prebiotikami

V balení 200 ml. Je váš pes na diéte, trpí nechutenstvom, chcete aby schudol alebo mu chcete jeho kŕmnu dávku z akéhokoľvek dôvodu ozvláštniť? Presne pre vás voňavá čisto zeleninová (bez mäsa) Yoggies omáčka skvelým riešením! Stačí len trocha omáčky na krmivo, zamiešať a je hotovo. Omáčku netreba nijako upravovať ani ohrievať. Váš psík sa vždy rád s chuťou pustia do jedla!


Omáčky pre psov na sto spôsobov

Na sto spôsobov a chutí! Omáčky pre psy sú produktom spolupráce Yoggies a veterinárov aj finálnym vynálezom firmy Yoggies. Preto už teraz pripravujeme ďalšie, nové a nevšedné kombinácie omáčok pre psov.

Pár rád k omáčkám pre psov

Keď ordináciou MVDr.Danily Králové z "veteriny 3v1" prechádzali psí pacienti s nadváhou, rôznymi diétami či nechutenstvom po operáciách aj ďalšími problémami spojenými s príjmom potravy, obrátila sa na nás v Yoggies, či by sme aj pre týchto pacientov "niečo" vymysleli. Úlohou bolo zchutnit bežná krmiva, alebo aj prípadnú diétu pre psov tak, aby aj pes na diéte mal pôžitok z jedla.

Spoločne sme potom viac ako rok a pol vyvíjali a testovali nové postupy výroby, zloženia omáčok i vhodné kombinácie surovín, až sme vyrobili prvú omáčky pre psov. Pri testovaní sa nakoniec ukázalo, že omáčky pre psov Yoggies sú natoľko chutné, voňavé a kvalitné, že ich nemusí používať len chorí psi, ale pôžitok z jedla si môže dopriať každý pes.

Omáčky pre psov vyrábame vo vlastnej kuchyni výhradne z najlepších surovín. Tým zabezpečíme každému psovi prísun tých najkvalitnejších živín a to aj bez chémie, konzervantov a dochucovadiel.

Naše Yoggies omáčky pre psy sú jedinečným produktom na trhu. Môžete ich používať u psov trpiacich nechutenstvom, pri rôznych diétach, po operáciách, u psov s nadváhou rovnako ako u "maškrtných a vybíravých" psov.

Rady veterinárky - Na čo a ako možno omáčky pre psov používať:

 • Omáčky sú vyrábané výhradne zo surovín v potravinárskej kvalite.
 • Môžu byť doplnkom krmiva používaným na ochutenie diétne potravy
 • Pri hnačkových ochoreniach a nasadené diéte možno omáčkou dochutiť napríklad na pokrytie ryžu
 • Omáčku pre psov možno používať aj pri nechutenstve po operáciách, u súk po pôrode a pod.
 • Pomôžu vytvoriť zážitok z krmiva. Ten prispieva k psychickej pohode každého živého tvora
 • Seniori a jedinci s problémovým chrupom iste ocenia zmäkčenie potravy
 • Umožní zvýšenie príjmu tekutín u zvierat, ktoré nechcú moc piť (omáčku stačí zriediť teplou vodou a máme perfektné "Stavická" po ktorej sa maškrtné jazýčky len oblíznou a doplní tekutiny)
 • Omáčky Yoggies ocenia psie pacienti v pooperačnej starostlivosti, keď nechcú, alebo nemôžu prijímať pevnú potravu
 • Obézni pacienti v redukčnom režime, kde potrebujeme zlepšiť pocit sýtosti v žalúdku
 • Omáčky Yoggies sa hodí aj pre pracovné psy (napr. Záchranári) kde treba tekutín aj ľahko stráviteľné potravy
 • Rehydratácia v horúcich dňoch ...
 • U "prieberčivých" psov možno omáčkou zchutnit a zatraktívniť potravu
 • ..omáčky pre psy majú ďalšie a ďalšie možnosti využitia a možno ich používať na mnoho spôsobov. Každý chovateľ aj psík si iste nájde ten svoj ...

Na čo dbať pri používaní omáčok pre psov:

 • Omáčky sú doplnkovým krmivom pre psov a nemali by nahrádzať kompletné krmivo ako napríklad Yoggies granule lisované za studena
 • Omáčku "servírujte" výhradne na krmivo len v malom množstve ku ochutenie potravy
 • Pokiaľ podávate väčšie množstvo omáčky, zmenšite úmerne hlavné kŕmnu dávku, aby nedochádzalo k nechcenému naberanie psa na váhe
 • Ak by mal pes alergie na rôzne potraviny, čítajte pozorne zloženie omáčok
 • Ak sú u vášho psa nasadené rôzne diéty (např.jaterní, obličková a pod), odporúčame sa poradiť s vašim veterinárom
 • Pri diétach, alebo znižovanie váhy psa sa omáčky Yoggies najlepšie osvedčili v kombinácii s bezmäsitú prílohou Yoggies BARF Plus

Prinášame Vám i Vašim psíkom Zdravie v miske®