PROBIOTIKÁ pre mačky

CatProBio® sú probiotiká pre mačky špeciálne vyvinuté preto, aby mohli slúžiť ako prevencia aj ako "liečebná" zmes napríklad pri podávaní antibiotík, rôznych zdravotných problémoch a pod.


CatProBio® sú probiotiká, ktoré môžete svojej mačke podávať niekoľkokrát v priebehu roka.

Skvele poslúži aj k potlačeniu hnačkových ochorení mačiek, pri hojení rán i na posilnenie imunity.


Probiotiká pre mačky - ochrana zdravia vašej mačky

Každý z chovateľov iste zažil chvíle, kedy jeho mačke nebolo dobre. Mnoho problémov ako napr. Hnačky, zažívacie ťažkosti, alergie, vnútorné parazity i zlé hojenie rán môžu prameniť z oslabenej imunity.

Dodnes sa žiadny výrobca krmív nezaoberal do hĺbky otázkou zdravia, podpory imunity a civilizačných chorôb psov, ale aj mačiek toľko, ako my v Yoggies.

A pretože sú pre nás naši chlpatí maznáčikovia skutočnými priateľmi človeka, vďaka nášmu vývoju má od teraz každý chovateľ možnosť podporiť zdravie svoje mačky ešte viac. Od teraz môže byť boj proti alergiám, civilizačným chorobám, parazitom a mnohými ďalšími problémom ľahšie. Vyvinuli sme Yoggies CatProBio®, probiotiká pre mačky, pretože Zdravie začína v miske®

Čo sú probiotiká pre mačky?

Probiotikum je živý organizmus, ktorý priaznivo ovplyvňuje zdravie, posilňuje imunitu a zlepšuje rovnováhu črevného mikrobiomu. Yoggies CatProBio® patrí do skupiny symbiotik, teda preparátov kombinujúci probiotiká a prebiotiká. Táto kombinácia dokáže modulovať črevnú mikrobiom a tým pozitívne ovplyvňovať imunitnú odpoveď organizmu mačky. Tieto "odpovede" môžu byť na vonkajšej aj vnútornej nežiaduce podnety. Vnútorné podnety sú napríklad alergény v potrave, vnútorné parazity, zápaly, hojace procesy, hnačky, podávanie antibiotík a pod. Vonkajšie podnety môžu byť napr. Uhryznutie od parazitov ako kliešte, blchy alebo reakcia na peľ, roztoče a pod.

Probiotiká môžu veľmi dobre pomáhať aj pri prevencii proti spomenutým alergickým reakciám a odozvám vášho domáceho maznáčika.

GMO status: Produkt nie je zložený ani neobsahuje geneticky modifikované mikroorganizmy a je v súlade s nariadením Európskej komisie EC 1829/2003 a EC 1830/2003

Na čo slúži probiotiká pre mačky?

Probiotiká možno používať ako prevenciu alebo pre riešenie akútnych stavou.V prípade prevencie môže CatProBio® zlepšiť imunitné odozvy organizmu mačky na okolité i vnútornú deje a stavy. Táto zmes môže pomáhať k potlačeniu mnohokrát aj ťažko pozorovateľných, každodenných nepriaznivých vplyvov na organizmus mačky, medzi ktoré patrí napr. Alergické útoky roztočov, alergické reakcie na rôzne vonkajšie aj vnútorné parazitologické útoky. Ďalej môže zlepšovať hojenie rán, môže potláčať plynatosť, byť prevenciou proti hnačkovým ochoreniam, vírusovým infekciám, zápalovým ochorením a pomôže aj k lepšiemu tráveniu a využitiu potravy aj vstrebávanie vápnika pri vývoji kĺbového a kostrového systému mačky. Vďaka CatProBio® možno u mačiek lepšie obnoviť črevnú mikrobiom pri liečbe antibiotikami. CatProBio® môže byť aj prevenciou proti uchytenie alebo napadnutiu zažívacieho traktu mačky parazitmi.

CatProBio® možno použiť aj ako liečebný doplnok potravy a podávať ho pri výskyte mnohých zdravotných problémov ako napr .:

-pri liečbe antibiotikami, úrazoch, hojacich procesoch, po operáciách,

-pri očkovaní a stresu, v čase gravidity mačky, v priebehu vrhu aj pri dojčení mačiatok, u mačiatok

-pri zmene prostredia alebo odstavenie od mačky,

-pri rôznych tráviacich dysbalancie aj umelej výžive a pod.,

-pri zlom trávení a vstrebávanie potravy, k potlačeniu plynatosti, hnačkových ochorení,

-pri alergických reakciách na vonkajšie podnety - parazity, kvasinky, prach, sinice, uhryznutie a prisatie parazitov,

-pri alergických reakciách na vnútornej podnety (napr. z potravy) - pĺznutie srsti, zápach z tlamy, zápach kože i srsti, alergické reakcie na potravu, škrabanie sa, hnačkách a pod.,

-pri rôznych parazitárnych ochoreniach a pod.

Viete, že probiotická zmes CatProBio® je vyvinutá z kmeňov, ktoré máme vo svojom mikrobiomu dokonca aj my, ľudia? Preto v dnešnej dobe užíva táto naša probiotiká aj celý "ľudský" tím Yoggies k posilneniu našej imunity.

Probiotiká pre mačiatka, dospelých i staršie mačky

Potravu i doplnky s probiotikami je vhodné dávať mačkám po celý ich život. Obzvlášť dôležité sú probiotiká pre mačiatka.

Pre dospelé mačky sú probiotiká v krmive a doplnkoch dôležitá predovšetkým na každodenné posilnenie ich celkového zdravia a obranyschopnosť. Občas si totiž k niečomu "pričuchne", niečo olízať, a alebo môžu trpieť na niektoré civilizačné ochorenia ako napríklad alergie, alebo parazitmi. Preto je dobré premýšľať o prevencii a prírodné podpore ich zdravie vďaka CatProBio®.