Výbava a hračky

Luxusné pamlskovníky Yoggies na opasok alebo cez rameno

Módnu aj funkčný doplnok! Myslíme nielen na krmivá a ich kvalitu. Ale vymýšľame aj praktické a pekné doplnky, aby ste sa pri venčení cítili skvele a chvíľky s vašimi štvornohými priateľmi pre vás boli vždy zážitkom pri ktorom sa vám napríklad nebudú drobiť maškrty vo vreckách a vy ich potom nebudete musieť pracne vysypať, alebo dokonca čistiť od žmolkov svoju práčku. A preto sme vymysleli tieto pekné, zaťahovacie i funkčné pamlskovníky z umývateľného materiálu. Viac v detailoch produkte ....

Yoggies Miska proti hltaniu

Veľkosť 17cm alebo 23 cm.

Chvatné hltanie často spôsobuje u psov zažívacie ťažkosti. V takom prípade môže byť dobrým pomocníkom miska redukujúca hltanie. Vypuklina uprostred misky znižuje rýchlosť príjmu potravy až päťnásobne. Tým dochádza počas kŕmenia k uvoľneniu a lepšiemu tráveniu.Miska je vyrobená z nerezovej ocele a v klasickom dizajne vo farbách Yoggies. Hodí sa do každého interiéru.

Yoggies Miska protišmyková

Veľkosť 16,5cm alebo 22 cm.

Kvalitná miska s gumovým krúžkom na spodnej strane misky. Gumový krúžok, ktorý je napevno spojený s miskou, zabraňuje pohybu misky po podlahe.Miska je vyrobená z nerezovej ocele a v klasickom dizajne vo farbách Yoggies. Hodí sa do každého interiéru.