Yoggies - Najzdravšia firma pre psov

Príbeh najzdravších krmív pre psov začal "obyčajnou" otravou pre psa a bojom o jeho život. Toto je skutočný príbeh firmy Yoggies a zdravých krmív bez chémie.

A pretože stále viac chovateľov hľadá čo možno najzdravšie krmivá pre svojich psov, je našim záväzkom vyvíjať a vyrábať len tá najlepšia krmivá z vynikajúcich surovín. Tieto suroviny potom spoločne aj vďaka špičkovému výrobnému procesu môžu napodobniť prirodzenú, zdravú a skvele stráviteľnú potravu pre psa. Možno aj preto začali naši zákazníci nazývať granule Yoggies "sušený BARF".

Nielen my, ale aj mnohí veterinári dnes už veria, že vďaka zdravej potrave budú vaši psy zdravšie, bez zbytočných chorôb ako sú napríklad zažívacie ťažkosti, alergie, nechutenstvo aj rôzne druhy rakovín. Preto chceme vyrábať len tá najzdravšie krmiva pre psov.

Základný sortiment Yoggies

Všetko začalo u jogurtu pre nášho otráveného psa a jeho poškodený gastrointestinálne zažívacie sytém. Pretože mu jogurt pre psov pomohol, rozhodol som sa vyvinúť aj kvalitné a čo možno najzdravšie granule - teda granule lisované za studena. A pretože táto základná krmivá a doplnky "fungovali", išli sme s firmou Yoggies ďalej. Vymysleli sme viac variantov granúl Yoggies aj monoproteinové konzervy plné mäsa. Potom prišli na rad domáce žuvačky.

Lenže to nebolo všetko

A stále viac chovateľov sa na nás obracia s prianím, aby sme vymysleli a vyrobili krmiva aj pre ich chorých psov, psy na diéte aj psov s nadváhou alebo nechutenstvom po operáciách. A pretože spolupracujeme s veterinármi aj chovateľmi, podarilo sa nám vymyslieť skvelé B.A.R.F. žuvačky a tiež vynikajúci a na trhu úplne unikátny omáčky pre psov.

Omáčky pre psy sú doplnkovým krmivom pre psov. Než ich začnete používať, preštudujte si o nich viac ...

Omáčky pre psov Yoggies majú snáď tisíc možných využitie, ale primárne sú určené pre chorých psov, psy na rôznych diétach či psov trpiacich nechutenstvom.


Najzdravšie B.A.R.F. pre psov

Yoggies granule lisované za studena a každá z ich receptúr majú svoj pôvod v receptúrach vyváženého B.A.R.F.u. A pretože niektoré zo súčasných krmív Yoggies vzišli z B.A.R.F.u, chceli sme vymyslieť tú najzdravšiu surovú potravu pre psov. Pozrite sa, prečo Yoggies B.A.R.F. môže byť tou najzdravšie surovú potravou pre psy.

Píše sa o nás

Vďaka pozitívnym účinkom na zdravie psov sa už písalo treba o jogurtoch pre psov. Navštívili nás aj producenti relácie Cesty k úspechu s pane Markom Vašutom. Novinky o našej firme, produktoch, rozhovory s veterinármi, chovateľmi i videa z výroby môžete vidieť na našom Youtube kanáli Yoggies.

Našim záväzkom pre vás a vaše psy je, aby Yoggies bola najzdravšie krmivá pre psov!

A preto každý deň hľadáme tie najlepšie a najkvalitnejšie suroviny.

Vyrábame najzdravšie krmiva pre psov

Kompletný sortiment firmy Yoggies, prístup k výberu surovín, výrobné postupy bez používania nadmerných teplôt aj vylúčenie zbytočné chémia robí z našich krmív tá najzdravšie krmiva pre psov a z firmy Yoggies najzdravšie firmu pre psov.


Zdravie začína v miske®

Záväzkom Yoggies je vracať psom ich pôvodnú potravu z prírody s pôvodnou chuťou a vôňou, bez akejkoľvek chémie aj obilie. Psy si vďaka ich nezištnej a skutočnej láske zaslúžia našu starostlivosť.

Sme česká rodinná firma, ktorá vznikla z popudu jedného šteniatka.

Pes Roxy a Jiří Švihálek
Yoggies s.r.o.